ساخت فصل دوم سریال «خاندان اژدها» رسماً تایید شد

ساخت فصل دوم سریال «خاندان اژدها» رسماً تایید شد

در حالی که هنوز یک اپیزود از فصل اول سریال خاندان اژدها (House of the Dragon) منتشر شده، ساخت فصل دوم آن نیز رسماً تایید شده است، پس از آنکه این سریال رکورد تعداد بینندگان اپیزود ابتدایی یک سریال در شبکه HBO را شکست. اپیزود اول سریال خاندان اژدها بیش از ده میلیون بیننده داشت که بالاترین تعداد تماشای اکران اولیه یک سریال در این پلتفرم بوده است. پس از این رکوردشکنی بود که HBO وقت تلف نکرده و اعلام کرد که فصل دوم سریال خاندان اژدها اتفاق خواهد افتاد. اعلام این خبر در حالی است که امشب اپیزود دوم سریال خاندان اژدها منتشر خواهد شد.

ساخت فصل دوم سریال خاندان اژدها رسماً تایید شد

هنوز هیچ جزییات رسمی در مورد تاریخ انتشار فصل دوم، شروع ساخت یا بازگشت بازیگران آن وجود ندارد اما شبکه سازنده با انتشار ویدیویی کوتاه در حساب توییتر خود ساخت فصل دوم را تایید کرده است. به لطف واکنش های مثبت و اکران اولیه رکوردشکن، ساخت فصل دوم سریال House of the Dragon از همان ابتدا قطعی به نظر می رسد. ساخت این اسپین آف از سریال بازی تاج و تخت فرآیندی بسیار طولانی بود و فیلمبرداری آن نزدیک به ۱۰ ماه به طول انجامید. در شرایطی که ساخت فصل دوم تایید شده به نظر می رسد که می توان سال ۲۰۲۳ یا نهایتاَ ۲۰۲۴ شاهد انتشار فصل دوم سریال خاندان اژدها بود. همچنین اطلاع از اینکه فصل دوم سریال نیز ساخته خواهد شد باعث می شود مخاطبان سرمایه گذاری بیشتری روی این سریال انجام دهند و بیمی از اینکه شبکه سازنده به صورت ناگهانی ساخت فصل دوم را کنسل کند وجود ندارد.

ساخت فصل دوم سریال خاندان اژدها رسماً تایید شد

همچنین به نظر می رسد که با اعلام این خبر، برنامه های رایان کوندال برای فصول متعدد House of the Dragon درباره دوره های متفاوت از حکمرانی تارگرین ها بر وستروس نیز محقق شوند. اپیزود اول سریال خاندان اژدها ،همانطور که در سریال اورجینال نیز دیده می شد، به فراهم کردن شرایط برای آشنایی بینندگان با دنیای داستان و معرفی شخصیت ها و همچنین اشاراتی به انگیزه ها و گرایش آن ها پرداخت و به نظر می رسد که هیجان و تنش در اپیزودهای دیگر بسیار بیشتر نیز خواهد شد.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • محدثه شهریور ۵, ۱۴۰۱

    خاندان اژدها از شبکه hboساعت چند و کدام روز پخش میشود