شکیرا در برابر پیکه؛ شکیرا در حال تهیه لیستی از تمام خیانت های جرارد پیکه است

شکیرا در برابر پیکه؛ شکیرا در حال تهیه لیستی از تمام خیانت های جرارد پیکه است

پس از جدایی شکیرا خواننده کلمبیایی و جرارد پیکه، بازیکن اسپانیایی باشگاه بارسلونا، چند روایت در مورد آینده آن دو وجود دارد، با این حال هنوز تردیدهای زیادی بر سر اختلاف نظر اصلی در مورد حضانت و محل اقامت فرزندان باقی است. ظاهرا توافقی صورت نمی گیرد.چرا شکیرا به دنبال تهیه لیستی از خیانت های جرارد پیکه است؟گزارش شده است که قصد هر دو طرف دستیابی به یک توافق دوستانه بود، اما به نظر می رسد که نیت هر دو در مورد حضانت فرزندانشان بسیار متفاوت است، شکیرا می خواهد که فرزندانش با او به میامی بروند و پیکه قبول نکرده است که این اتفاق بیفتد. حالا بازیکن تیم بارسلونا با تهدید شکیرا برای تهیه لیست خیانت های پیکه مواجه شده است.
آیا شکیرا و پیکه به دادگاه خواهند رفت؟

چرا شکیرا به دنبال تهیه لیستی از خیانت های جرارد پیکه است؟بر اساس اطلاعات به دست آمده، دو طرف قبلاً دو بار در ماه آگوست با هم ملاقات کرده اند و برای سومین جلسه برنامه ریزی کرده اند و شکیرا تهدید کرده است که آخرین جلسه قبل از شروع درگیری در دادگاه خواهد بود. شکیرا می‌داند که قبول این موضوع برای پیکه بسیار سخت و پیچیده است که در همین سال فرزندانشان میلان و ساشا به ایالات متحده مهاجرت کنند، اما این فوتبالیست اسپانیایی بسیار خشمگین است.چرا شکیرا به دنبال تهیه لیستی از خیانت های جرارد پیکه است؟احتمالا او حدس زده است که اگر آنها به دادگاه بروند، شکیرا به جمع آوری لیستی از تمام خیانت های پیکه در طول ۱۲ سالی است که با هم بودند ادامه می دهد. پیکه نیز از قبل با چندین روزنامه نگار هماهنگ کرده است تا همه چیزهایی را که در مورد خیانت های او آشکار می شود به اطلاع او برسانند.

پیکه و کلارا چیا مارتی از چه زمانی شروع به ملاقات یکدیگر کردند؟

چرا شکیرا به دنبال تهیه لیستی از خیانت های جرارد پیکه است؟جزئیات جدیدی درباره شریک تازه جرارد پیکه، کلارا چیا مارتی فاش شد. ظاهرا این رابطه در ماه مه یا آوریل ۲۰۲۱ آغاز شده است و آنها قبل از آن هم در ارتباط بودند، اما ژوئن همان سال بود که مدافع میانی بارسلونا با کلارا چیا مارتی ملاقات کرد.

بیشتر بخوانید:

رابطه عاشقانه شکیرا با رافائل نادال فاش شد

پس از جدایی چه بر سر ثروت ۳۵۰ میلیون دلاری جرارد پیکه و شکیرا می آید؟

کلارا چیا مارتی؛ تصاویر عشق جدید جرارد پیکه و زنی که باعث جدایی او و شکیرا شد

منبع: marca
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود