تیک تاکری که با مسخره کردن چاقی خود به شهرت رسید در ۲۸ سالگی درگذشت + ویدیو

تیک تاکری که با مسخره کردن چاقی خود به شهرت رسید در ۲۸ سالگی درگذشت + ویدیو

یک ستاره شبکه های اجتماعی که به خاطر منتشر کردن ویدیوهایی از علاقه خود به خوردن و مسخره کردن چاقی اش شناخته می شد در سن ۲۸ سالگی درگذشت. ایدان اوهایون (idan ohayon) تیک تاکر اسراییلی شب گذشته درگذشت و طرفدارانش از سراسر جهان به او ادای احترام کردند. تازه ترین پست اینستاگرامی او با هزاران کامنت از ۴۵,۰۰۰ دنبال کننده اش همراه بوده که نتوانسته اند خبر مرگ او را باور کنند. علاوه بر ده ها هزار نفر دنبال کننده در اینستاگرام،  با ۱۱۵,۰۰۰ دنبال کننده در تیک تاک و هزاران نفر دیگر نیز در یوتیوب، ایدان اوهایون یکی از شناخته شده ترین اینفلوئنسرها در سرزمین های اشغالی بود.

 تیک تاکر مشهوری که با مسخره کردن چاقی اش مشهور شد درگذشت

او معمولاً ویدیوهایی از خودش در حال خوردن منتشر کرده و ابایی از خندیدن به خودش به خاطر وزن بالایش نداشت. ایدان به تازگی در یک ریالیتی شو شبه مستند به نام The Creatoks ظاهر شده بود که او و دیگر اینفلوئنسرها برای بدست آوردن بهترین تولید کننده محتوا در سرزمین های اشغالی رقابت می کردند. او در مرکز درمانی بارزیلای در شهر اشکلون درگذشته است. خانواده این تیک تاکر تایید کرده اند که علت مرگ او بیماری بوده است.

 تیک تاکر مشهوری که با مسخره کردن چاقی اش مشهور شد درگذشت

ایدان برای مدتی از شبکه های اجتماعی دوری گزید اما چند ماه پیش با مصاحبه ای بازگشتش را اعلام کرد. وی در این باره گفته بود: «یک روز، تصمیم گرفتم به شبکه های اجتماعی برگردم، به همین خاطر ویدیویی در تیک تاک بارگذاری کردم. ناگهان در عرض ۲۴ ساعت به ۳۰۰,۰۰۰ بازدید رسیدم و به همین خاطر ویدیو دیگری منتشر کردم و بعد هم ویدیو دیگری و بازدیدها همچنان ادامه داشت. به زندگی قبلی ام برگشتم و دنبال کننده های بسیاری به دست آوردم که بسیار باحال بود. مردم اغلب وقتی در خیابان راه می روم مرا می شناسند و درخواست سلفی گرفتن می کنند».

بیشتر بخوانید:

خابی لیم پرفالوورترین کاربر تیک تاک در جهان شد!

ویدئوی برتر تیک تاک در سال ۲۰۲۱ را ببینید

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود