تمسخر آیفون ۱۴ توسط دختر استیو جابز با استفاده از یک میم اینترنتی بحث برانگیز

تمسخر آیفون ۱۴ توسط دختر استیو جابز با استفاده از یک میم اینترنتی بحث برانگیز

ایو ، دختر ۲۳ ساله استیو جابز فقید انتشار گوشی جدید آیفون را با استفاده از یک میم اینترنتی به تمسخر گرفته است. ایو که فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و کوچکترین فرزند جابز است، با انتشار عکسی از یک مرد میانسال که یک پیراهن مشابه آن چه که پوشیده را خریداری کرده نوشته است: «من بعد از آپگرید کردن آیفون ۱۳با آیفون ۱۴ بعد از رونمایی امروز اپل». یکی از کاربران نیز در کامنتی زیرا این پست نوشته است: «رفیق آن ها همواره یک چیز را بارها و بارها منتشر می کنند» و دیگری نوشته است: «یکی نیستند زیرا همیشه باعث می شود هزینه بیشتری بپردازید».

تمسخر آیفون 14 توسط دختر استیو جابز

تمسخر آیفون 14 توسط دختر استیو جابز

اوایل روز چهارشنبه بود که اپل جزییات بیشتری در مورد آیفون ۱۴ منتشر کرد که شامل امکان اتصال به ماهواره است که به کاربران امکان می دهد در صورت  گرفتار شدن در شرایط اورژانسی، پیام های کمک ماهواره ای بفرستند . این سرویس در ماه نوامبر راه اندازی می شود، دو ماه بعد از اینکه این گوشی هوشمند در ۱۶ سپتامبر وارد بازار شود. آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس که از نمایشگر ۶.۷ اینچی برخوردارند در پنج رنگ نیمه شبی، نور ستاره ای، آبی، ارغوانی و قرمز به بازار عرضه می شوند. قیمت آیفون ۱۴ از ۱۳۹۹ دلار شروع شده و به ۱۸۹۹ دلار می رسد که بسیار کمتر از گمانه زنی های صورت گرفته در مورد جدیدترین آیفون ها بود.

تمسخر آیفون 14 توسط دختر استیو جابز

پیش سفارش ها برای این گوشی ها از ۹ سپتامبر آغاز شده و آیفون ۱۴ از ۱۵ سپتامبر و آیفون ۱۴ پلاس از ۷ اکتبر به بازار عرضه خواهند شد. خبرهای مربوط به همکاری اپل با یک کمپانی اینترنت ماهواره ای اوایل ماه جاری رسانه ای شده بود اما روز چهارشنبه مشخص شد که این شایعات حقیقت داشته است. تیم کوک مدیرعامل اپل مدعی شده است که آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پلاس بهترین گوشی های هوشمندی است که اپل تاکنون ساخته است.

بیشتر بخوانید:

فرزندان استیو جابز اکنون کجا هستند و چه می کنند؟

حراج نمونه اولیه کامپیوتر اپلِ استیو جابز با پیش بینی فروش بیش از نیم میلیون دلار

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • طراح شهریور ۱۷, ۱۴۰۱

  اصلا از این کار اپل خوشم نیومد
  میخواستم بعد سالها پول جمع کردن ایفون ۱۴ بخرم
  انگار باید سالها دوباره پول جمع کنم ایفون ۱۴ pro بخرم

 • St شهریور ۱۸, ۱۴۰۱

  استیو جابز کدوم اسکله ظ؟
  دخترش که تو دانشگاه استنفرد درس خونده کدون گاگوله؟
  همون ارم اپل هم از سرت زیادیه
  تو باید GLX دست بگیری