امبر هرد متهم به باج گیری از مردان با اتهامات جنسی و در لیست سیاه هالیوود؟

امبر هرد متهم به باج گیری از مردان با اتهامات جنسی و در لیست سیاه هالیوود؟

شایعات حاکی از این است که ظاهرا امبر هرد در حال باج گیری از مردان هالیوودی به وسیله برقراری رابطه جنسی است. موضوعی که باعث شده این بازیگر در لیست سیاه هالیوود قرار بگیرد. ازجمله این مردان که تاکنون درباره آنها شنیده شده می‌توان به کارگردان فیلم آکوامن (Aquaman)، جیسون موموآ (Jason Momoa)، ستاره این فیلم و زک اسنایدر (Zack Snyder)، تهیه‌کننده آن اشاره کرد.

پیش از این شنیده شده بود که امبر هرد برای آنکه بتواند در این فیلم نقش به دست بیاورد با جیسون موموآ و زک اسنایدر رابطه برقرار کرده، اما این اولین باری است که درباره جیمز وان (James Wan) کارگردان چینی تبار فیلم آکوامن می‌شنویم.

امبر هرد در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است؟

امبر هرد و جیمز وان

Pop Topic، سایت شایعه پراکنی استرالیایی، گزارش داده که به گفته یک منبع آگاه، امبر هرد به خاطر اخاذی و سوء استفاده از دیگران با هدفِ گرفتن نقش در فیلم‌ها از طریق برقراری رابطه جنسی، در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است.

به گفته این منبع نزدیک، امبر هرد از جیمز وان، کارگردان آکوامن هم باج خواهی کرده که این موضوع حضور هرد در دنباله این فیلم و تلاش وان برای نگه داشتن او با وجود درخواست مدیران برای حذفش را توضیح می‌دهد.

امبر هرد در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است؟

این منبع همچنین می‌گوید: «تقریبا مطمئن هستم که او با جیمز وان رابطه داشته اما از این بیشتر از این موضوع مطمئن هستم که آکوامن ۲ آخرین فیلم هالیوودی خواهد بود که امبر هرد را در آن خواهید دید. هالیوود او را در لیست سیاه قرار داده است.»

امبر هرد در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است؟

امبر هرد، جیسون موموآ و زک اسنایدر

اولین بار شایعه باج گیری امبر هرد برای نشستن روی نیمکت بازیگران یک فیلم در سایت Crazy Days and Nights دیده شد که طبق گزارش‌ها توسط یک وکیل هالیوود اداره می‌شود.

شش سال پیش در پستی که به نظر می‌رسد حالا حذف شده، ادعا شد که امبر هرد با جیسون موموآ و زک اسنایدر رابطه داشته تا نقش Mera را در قسمت اول فیلم آکوامن به دست آورد.

امبر هرد در لیست سیاه هالیوود قرار گرفته است؟

پیش از این کامران پاشا (Kamran Pasha)، فیلم نامه نویس و کارگردان هالیوودی نیز تایید کرده بود که شیوه به دست آوردن نقش در فیلم ها توسط امبر هرد کاملا شناخته شده است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۶ نظر

ورود

 • ژیلا شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

  آره جون خودتون
  شما زن ستیز های بی شرف و شخصیت کارتون همینه
  ما رو که دستتون می رسه سرکوب می کنید خانم امبر هرد رو که دستتون بهش نمی رسه براش شایعه افکنی می کنید
  جانی دپ فقط یه آشغال عوضی و منحرف و معتاده که کل زندگیش توی دزدان دریایی کارائیب خلاصه میشه
  به زودی جهان رو از شرتون خلاص می کنیم و یه جهان پر از صلح و خوبی ایجاد می کنیم آینده زمین مال فمینیست هاست! مردا فقط بلدن به همه چی گند بزنن
  اون روز که برسه می خوام ببینم کدومتون جرئت دارین به خانم هرد توهین کنین !

  • پریان شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

   با سلام بنده مطمئن هستم شما فقط یه آقا پسر ۱۴ ۱۵ ساله هستید که در دوران هیجانات ذهنی قرار دارید موفق و پایدار باشید

   • امیر شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

    صبر کنید ببینم؛ از کی تا حالا مرد ها فمینیست شدن؟
    بعد اصلا از کجا سن و جنسیت ایشون رو مطمئنید؟
    نکنه خودتون می نویسید و خودتون جواب خودتون رو میدین؟
    ایشون یه فمینیست رادیکالن.
    فقط همین یکی رو توی این مملکت کم داشتیم: جولان فمینیست های رادیکال.
    خداوصند ریشه ی لیبرال رو بخشکاند که ۶۰ میلیون کودک فقط توی آمریکا از این افکار مردند.

  • سهیل شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

   خاک بر سر شما فمینیستهای بی خاصیت و بی شرف که از مرگ یک دختر بیگناه هم دنبال بافتن کلاه برای خودتون هستید. شماها از داعش و قاتلان مهسا بدتر نباشید بهتر نیستید. اگر زور و توانش رو داشتید سر همه مردها رو بدون کوچکترین عذاب وجدانی می بریدید. فمینیسم همین الان هم یک ایدئولوژی شکست خورده است. روز به روز مردان و زنان بیشتری پی به ماهیت اون می برند و به صف مخالفانش می پیوندند. به حمایت سیاستمداران و رسانه ها هم دلتون خوش نباشه. اونها از هر ایدئولوژی ای که نفعشون توش باشه حمایت می کنند. وقتی مردم بیشتری به آگاهی برسند و به سیاستمداران حامی فمینیسم رای ندن اونها هم این ایدئولوژی رو به زباله دان تاریخ میندازند مثل دهها ایدئولوژی دیگه ای که پیش از این از صفحه روزگار محو شدند.

  • m.z شهریور ۲۹, ۱۴۰۱

   اینو نگا ، آینده زمین مال فمینیست هاست و جرئت دارین و … خدا رحم کنه دیگه دیکتاتور جلو شما باید لنگ بندازه ، با این سلیطه بازی هایی که در میارین و یه مشت مرد … پشتتون رو میگیرن معلومه اینده برای شما بی خاصیت هاست ،
   ما زن ستیز نیستیم ولی باید بفهمید که زنها جای خود و مردها جای خود این شماهایید که هی میخواید بیاید تو هرجا نخود هر اش شین و تا یکی کوچک ترین اعتراضی کنه یه تیم شید و بکوبیدش اونوقت
   صدها بار تو این چندسال زن ها مردها رو کوبیدن که اونا هیچی حساب نمیشد ولی تا یکی میاد یچی میگه اینور پدرش رو در میارید با لشکرتون، شما یسری هاتون اندازه خر هم حالیتون نیست و فقط میخواید زور گویی کنید و حرف مفت بزنید ،
   اما یسری از خانم ها هم که واقعا خانمیت برازندشونه مثل مریم میرزاخانی و انوشه انصاری ، که بهتره از اینها یاد بگیرید و سرتون تو کار خودتون باشه و به موفقیت برسید و باعث افتخار شید جای حاشیه سازی

 • HH شهریور ۲۸, ۱۴۰۱

  خانم زاوه عزیز جون جدتون دست از سر قضایای هرد و اینا بردارین یه نفسی تازه کنید 😅 این امبر هرد حتی ارزش وقتی که میذارید رو نداره