۶ حقیقت منحصربفرد درباره «لئوناردو دی کاپریو» که ثابت می کند او متفاوت است

۶ حقیقت منحصربفرد درباره «لئوناردو دی کاپریو» که ثابت می کند او متفاوت است

لئوناردو دی کاپریو، سوپراستار جذاب و قدیمی هالیوود، ستاره ای نیست که تنها به خاطر نقش هایش در فیلم ها شناخته شده باشد. او کمک زیادی هم به رفاه مردم و هم به سیاره زمین نیز کرده است.

اگرچه او برنده ۱۰۱ جایزه شده است، اما تمرکز اصلی او در ساخت فیلم نیست زیرا او بیشتر از هر چیز، ابتدا ترجیح می دهد از کار خود لذت ببرد. او نه تنها یک بازیگر پرشور بلکه یک فعال پرشور نیز هست و ثابت می‌کند که حتی مشهورترین افراد هم می‌توانند به معنای واقعی کلمه بسیار متواضع باشند.

در این مطلب روزیاتو، حقایق قابل توجهی درباره لئوناردو جمع آوری کردیم که باعث می شود احساس لطیف و حتی مرموزی نسبت به او داشته باشیم.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او ترجیح می دهد با زنانی که کمتر از ۲۵ سال دارند رابطه داشته باشد

در سال های گذشته، لئوناردو با زنان زیبای بسیاری وارد رابطه شد که همه آنها در اوایل دهه بیست سالگی خود بودند. تنها زنی که به فاصله سنی او نزدیک بود، مدل Gisele تا سال ۲۰۰۵ بود. پس از آن، او در ۲۰ سالگی با بار رافائلی در ارتباط بود و سپس با بلیک لایولی که در آن زمان ۲۳ سال داشت وارد رابطه شد.

اگرچه لئو در مورد ترجیحاتش برای روابط خود صحبت نکرده اما معتقد است که پیش بینی ازدواج دشوار است و شما نمی توانید آن را برنامه ریزی کنید. زمانی که وقتش بشود، می شود.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او برای نجات ۲ سگ خود به درون یک دریاچه یخ زده پرید

لئوناردو دو هاسکی به نام جک و جیل دارد که آنها را از غرق شدن نجات داد. در حین فیلمبرداری فیلم نتفلیکس، به بالا نگاه نکن (Don’t Look Up) سگ های لئوناردو سر صحنه فیلمبرداری به ملاقات او آمدند. او در طی مصاحبه ای ادعا کرد که یکی از سگ هایش را دیده که به داخل یک دریاچه یخ زده پریده است. او بلافاصله دنبالش می رود تا او را نجات دهد. به محض اینکه او آن سگ را نجات داد، سگ دیگر شروع به لیسیدن همدم حیوانش می کند و همه آنها به دریاچه می افتند.

لئوناردو دی کاپریو

  1. لئو مردی را که در سفر دریایی به دریا افتاده بود نجات داد

لئوناردو با دوستانش در دریای کارائیب سوار قایق بود که مردی از کشتی به دریا افتاد. احتمال زنده ماندن این مرد زیاد نبود، اما به لطف لئو و اعضای خدمه، او زنده ماند. پس از نجات او، غذا، آب و لباس به او داده شد و سپس در اختیار ناجیان غریق قرار گرفت.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او تقریبا همه را مجنون خود کرده بود

وقتی تایتانیک اکران شد، بسیاری از طرفداران این دوره را به عنوان «لئو مانیا» یا جنون برای لئو می‌نامیدند زیرا زمانی بود که لئوناردو همه جا دیده می‌شد: در مجلات، کمدهای مدرسه، سینماها و به احتمال زیاد در رویای برخی افراد. لئوناردو گفت:

«این یک دوره بسیار سورئال و مافوق طبیعی بود. عجیب بود. چند سالی استراحت کردم چون خیلی شدید بود. من نیاز به شارژ و تمرکز مجدد داشتم.»

لئوناردو دی کاپریو

  1. لئوناردو یک دوستدار محیط زیست است و از کمک های خیریه لذت می برد.

در سال ۱۹۹۸، لئوناردو دیکاپریو بنیادی را برای “حمایت از سازمان ها و ابتکارات اختصاص داده شده برای تضمین آینده ای پایدار برای سیاره ما” ایجاد کرد. او علاقه زیادی به تغییرات آب و هوایی و محیط زیست دارد و حتی یک مستند نیز به نام ساعت یازدهم ساخته است. هدف او گسترش آگاهی عمومی و ارائه راه حل هایی برای نجات سیاره ما به همراه ۵۰ کارشناس مسائل زیست محیطی بود.

  1. لئو از لحاظ عاطفی درگیر فیلم می شود

لئوناردو زمانی که صحبت از یک ژانر خاص، موضوع یا معنای تاریخی آن به میان می‌آید، اعتقادی به انجام آن کار صرفاً به خاطر به پایان رساندن آن ندارد. او فیلمنامه‌ای را می‌خواند، می‌گوید: «وای، من از نظر احساسی درگیر این هستم» و مطابق آن اجرا می‌کند.

او معتقد است که فرهنگ عامه و موضوع به مرور زمان می گذرد و تغییر می کند. بنابراین، برای اینکه یک فیلم خوب از آب دربیاید، باید فیلمنامه به دلش بنشیند.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

روایت های عجیب زنان از عادات لئوناردو دی کاپریو؛ از خودخواهی مطلق تا روابط جنسی

ثروت لئوناردو دی کاپریو چقدر است و از کجا به اینجا رسید؟

۹ حقیقت جالب و خواندنی درباره لئوناردو دی کاپریو

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود