مادر یکی از پسران رونالدو برزیلی برای ازدواج در کلیسا جراحی باکرگی انجام داد

مادر یکی از پسران رونالدو برزیلی برای ازدواج در کلیسا جراحی باکرگی انجام داد

مادر یکی از پسران رونالدو نازاریو، میشل اومزو (Michel Umezu) در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که برای بازیابی باکرگی خود تحت عمل هایمنوپلاستی قرار گرفته است. این بدنساز برزیلی که یک پسر با رونالدو نازاریو فوتبالیست دارد، می گوید که او این عمل را انجام داده است تا بتواند طبق اعتقاداتش در کلیسا ازدواج کند.میشل اومزو کیست و ماجرای عمل جراحی برای دوباره باکره شدنش چیست؟رونالدو نازاریو برزیلی که در سال ۲۰۱۱ از فوتبال خداحافظی کرد، در طول دوران باشگاهی خود در ۵۱۸ بازی، ۳۵۲ گل به ثمر رساند. او همچنین در ۹۸ بازی برای تیم ملی برزیل ۶۲ گل به ثمر رساند و در فهرست بهترین گلزنان تاریخ جام جهانی با ۱۵ گل با یک اختلاف از میروسلاو کلوزه در رده دوم قرار گرفت.میشل اومزو کیست و ماجرای عمل جراحی برای دوباره باکره شدنش چیست؟رونالدو و اومزو پس از ملاقات در جریان تور پیش فصل رئال مادرید در ژاپن در سال ۲۰۰۴، زمانی که میشل، به عنوان پیشخدمت کار می کرد صاحب پسری به نام الکساندر روبرت شدند. این دو پس از این رابطه ازدواج نکردند و میشل پس از هشت ماه با رونالدو تماس گرفت و در مورد پسرشان الکساندر به او گفت.میشل اومزو کیست و ماجرای عمل جراحی برای دوباره باکره شدنش چیست؟از طرفی پنج سال طول کشید تا دادگاه، رونالدو ۴۶ ساله را به عنوان پدر بیولوژیکی این بچه به رسمیت بشناسد. در حقیقت رونالدو تا زمانی که در سال ۲۰۱۰، آزمایش DNA انجام داد، منکر آن می شد که پدر الکساندر است. اما در نهایت این نسبت خونی تایید شد و الکساندر که اکنون ۱۷ ساله است، چهارمین فرزند رونالدو شناخته شد. چندین سال بعد، رونالدو اعلام کرد که پس از پدر چهار فرزند شدن، تحت عمل وازکتومی قرار گرفته است.میشل اومزو کیست و ماجرای عمل جراحی برای دوباره باکره شدنش چیست؟حالا میشل اومزو اعلام کرده است که اوایل این ماه، تحت عمل جراحی قرار گرفت تا بتواند به عنوان یک باکره ازدواج کند. او گفت که فقط می خواهد بعد از عروسی در کلیسا با کسی رابطه صمیمی برقرار کند، اما اصرار دارد که منتظر فرد مناسب است. او گفت: «من فقط می خواهم بعد از ازدواج در کلیسا رابطه جنسی داشته باشم. از گفتن این حرف خجالت نمی کشم چراکه این همان چیزی است که واقعا می خواهم.»میشل اومزو کیست و ماجرای عمل جراحی برای دوباره باکره شدنش چیست؟میشل گفت که به دلیل استفاده از درمان های هورمونی، میل جنسی او افزایش یافته است اما برای مدت طولانی تنها بوده است. اما تاکید کرد: «من به دنبال مردی با اهداف و ایمان مشابه خودم هستم.»

بیشتر بخوانید:

ایکر کاسیاس بالاخره به شایعات پیرامون رابطه با شکیرا پاسخ داد

زین الدین زیدان در ۴۹ سالگی پدربزرگ شد

منبع: marca
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۷ نظر

ورود

 • امیر مهر ۱۳, ۱۴۰۱

  این یکی دیگه خیلی wierd بود.
  به اینکه غرب راست افراطی و متدین داره شک نداشتم و ندارم؛ ولی به اینکه همچین کاری رو کنن؟
  بیاد بگه《 میل جنسیم زیاد شده ولی می خوام فقط تو کلیسا…》
  اصلا فکر هم نمی کردم.

  • Mr.Saxobeat مهر ۱۴, ۱۴۰۱

   شما که سخت تان هست یک کلمه عجیب رو به فارسی بنویسید و باید زبان انگلیسی بکار ببرید حداقل املاشو درست در جریان باشید که weird هست.
   موفق باشید.
   🤔Oh, Jesus Christ

   • امیر مهر ۱۵, ۱۴۰۱

    نکشیمون حضرت سواد…!
    سوای علم بی حد و مرز شما؛ ممنونم از اینکه خطای نگارشیم رو بهم به شیوه ای سخت تذکر دادین؛ سعی می کنم دیگه تکرار نشه آقا معلم.

    • Mr.Saxobeat مهر ۱۸, ۱۴۰۱

     والا من که سوادی ندارم در مقابل سخنان گوهر بار شما و ادعایی ندارم
     شما هستین که زیر هر پست اظهار فضل میکنید و دانشتون رو به خیل عظیمی از طالبان علم، قرار میدید.
     خیلی کامنتت به قول شما wiered بود استاد از شما توقع نداشتیم.

  • ندیدی هنوز مهر ۱۴, ۱۴۰۱

   پس هنوز غرب رو ندیدی که میگی ویرد هست.
   فکر میکنی چرا نصف امریکا معتقده که زمین صافه؟ چون تو اموزه های دینی نیومده گرده. پس ترادیشن یا سنت میگه صافه پس اینام معتقدن صافه.

   بعدم شما یه سر به انجیل بزن. دقیقا حرف از قطع کردن سر و دست و شلاق و سنگسار هست توش.
   و میدونی چه چیزی جالبتر میشه؟ تو قران شاید ۲۰ درصد مجازانه. اما تو انجیل چه عهد عتیق یا عهد جدید ۸۰ درصد عذاب و چطوری گناهکارا رو مجازات کردن هست. ۸۰ درصد ها.
   نمیدونم از رودخونه اژدها اومد بیرون رو پیشونیش ۶۶۶ نوشته شده بود. بعدم مردم گناه کار بودن این اژدها عذاب بود. پس مردم رو فلان کار کرد دستشو بزن. سرشو قطع کن. زنا کردن سنگسار کنین طوری که بمیره و زنده نمونده. و غیره
   حالا شما فیلمای غربی رو نبین میگن لاو و عشق. ۲۰ درصدش لاو و عشقه

  • عقاب مهر ۱۴, ۱۴۰۱

   غرب؟
   غرب خیلی افراطی و راسته
   همین ماجرای گربه و سگهای اوکراینی رو ببین دیگه. مثلا اوکراینی جنگزده میره المان بهش اصلا مهاجر نمیگه. این راست افراطیا جدیدا مهاجر رو استفاده نمیکنن و میگن مهاجر غیر قانونی. قضیه چیه؟
   برا اوکراینیا از همون اوکراین بلیط قطار و ویزا میدن و بدونه هیچ سختی برسن المان و اینطوری مهاجر غیر قانونی قلمداد نشن. اما مثلا از خاورمیانه طرف بره قایقشو رو دریا میزنن. تا غرق بشه. حقیقت داره ها. حالا این خاورمیانه ایی با این مشکلات برسه المان بهش میگن مهاجر غیرقانونی. چون غیر قانونی اومده. اما نمیگن خب مثل اون اوکراینی بهش ویزا بدین. یا هواپیما و قطار وا اتوبوس بفرستین. تا غیر قانونی حساب نشه

  • عقاب مهر ۱۴, ۱۴۰۱

   یا مثلا ترامپ رو دیدی. اصالتا از اسکاتلنده. یا زنش اصالتا از اسلواکی هست فکر کنم و حتی تو امریکا به دنیا نیومده. .
   اما این راست افراطی هایی که معتقد به برتری سفید هستن هیچوقت به ترامپ نمیگن اسکاتلندی امریکایی. یا به زنش نمیگن اسلوونیایی امریکایی. ۱۰۰ درصد امریکایی میدونن اینا رو. ولی یکی پدر بزرگش ایران بوده ولی پدرش امریکا به دنیا امده خودش امریکا به دنیا اومده ولی چون قیافش شبیه این غربی های سفید نیست همیشه بهش میگن ایرانی امریکایی. یا ایرانی.
   یکی از این یوتوبرا جوک ساخته. رفته تو خیابونای ال ای یا همون لوس انجلس. از کسانی که شبیه غربیا هست میپرسن از کجا هستن. اینا فقط میگن امریکایی. اما نمیگن مثلا از ایتالیا اومدن یا از المان اومدن. حتی نصفشون فقط چندساله امریکا اومدن و لهجه دارن. ولی بازم به خودشون نمیگن المانی-امریکایی. میگن امریکایی. یوتوبره میره از اونایی که پوستشون تیره و قهوه ایی هست یا خاورمیانه ایی هست میپرسه. همشون میگن امریکایی عراقی. یا مکزیکی امریکایی یا ایرانی امریکایی. و همشون تو امریکا به دنیا اومدن. انگلیسی خیلی خوب حرف میزنن. اما هیچوقت ۱۰۰ درصد نمیگن امریکایی. یوتوبره ازشون میپرسه چرا با وجودی که امریکا به دنیا اومدین امریکایی به خودتون نمیگین؟ بعد میگه سفیدها حتی اگه یکسال امریکا مهاجرت کرده باشن به خودشون امریکایی صرف میگن. بعد اینایی که سفید نیستن میگن نمیدونن. تو مدرسه بهشون گفتن اینطوری. یا باقی مردم امریکا از کوچیکی بهشون گفتن امریکایی کامل نیستن
   یا مثلا تو همین جریان تمدن و غیر تمدن.
   دیگه کل دنیا میدونن چه جنایتهایی که این کشورای غربی کردن. فرانسه به اذعان خودشون تا ۵۰ سال پیش مراکش و تونس و این کشورای افریقای شمالی رو رو فقط برا سرگرمی میکشتن. تو قانونشون بود این کشورا متعلق به فرانسه هستن نه بومی ها.
   بلژیک دست میلیونها ادم رو تو چند روز قطع کرد. پادشاهشون لئوپولد بود.
   وایکینگها که وحشی ترین مردم دنیا هستن. الان سریال میسازن و به وایکینگها افتخار میکنن.
   المان نامیبا رو تحت استعماره داشت و اسم رسمی مردم نامیب رو میمون گذاشته بود. اپوارکتوس فکر کنم. یعنی میمونهای راست قد.
   انگلیس که هیچی باعث کشته شدن ۸میلیون انسان تو ایران شد. و جالبه یه سری هموطن خائن شب و روز مطلب میزارن که انگلیس خوب بود

   و همینا خودشون رو تو امریکا ۱۰۰ درصد امریکایی میدونن. بقیه رو نه. مثلا به فیلمای یوتوب مراجعه کنین میبینین این سفیدها میگن برید افریقا. معروف به karen هستن.