آرنولد شوارتزنگر که پدرش یک سرباز نازی بود از آشویتس بازدید کرد + ویدیو

آرنولد شوارتزنگر که پدرش یک سرباز نازی بود از آشویتس بازدید کرد + ویدیو

آرنولد شوارتزنگر فرماندار سابق کالیفرنیا که پدرش یک سرباز نازی بود از پادگان ها، برج های دیده بانی و بقایای اتاق های گاز اردوگاه آشویتس دیدار کرد که به عنوان شاهدی بر نابودی یهودیان و دیگر مردم توسط نازی ها در طول جنگ جهانی دوم است. پس از دیدار شوارتزنگر از آشویتس در این هفته، او قول داد که این، آخرین دیدار او نخواهد بود و کتاب بازدیدکننده را با عبارت جاودانه خود «من برمی گردم» امضا کرد.چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟در طول سفر آرنولد شوارتزنگر به اردوگاه آشویتس، او با سایمون برگسون، که پس از جنگ در میان بازماندگان آشویتس متولد شد، ملاقات کرد. بازیگر نقش به یادماندنی ترمیناتور گفت که او و برگسون که از نظر سنی به هم نزدیک هستند، برای مبارزه با تعصب با یکدیگر متحد بودند.چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟او پس از بازدید از محل اردوگاه مرگ، در حالی که در مکانی که سابقا کنیسه بود صحبت می کرد، گفت: «این داستانی است که باید زنده بماند، این داستانی است که باید بارها و بارها آن را بازگو کنیم.» او در ادامه گفت: «بیایید با هم با تعصب مبارزه کنیم و یک بار برای همیشه به آن پایان دهیم.»چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟شوارتزنگر همچنین با زنی ملاقات کرد که وقتی ۳ ساله بود، توسط پزشک بدنام نازی یوزف منگله، که به دلیل آزمایشات بی رحمانه خود بر روی زندانیان آشویتس به «فرشته مرگ» معروف بود، مورد آزمایش قرار گرفته بود.چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟این اولین بار بود که شوارتزنگر از ستاد مرکزی کشتار یهودیان توسط نازی ها در طول جنگ جهانی دوم در جنوب لهستان، بازدید می کرد. او به عنوان عضوی از بنیادی فعالیت می کند که ماموریتشان مبارزه با نفرت از طریق آموزش است. آرنولد شوارتزنگر در ماه ژوئن جایزه افتتاحیه بنیاد مبارزه با نفرت را به دلیل موضع ضد نفرت خود در رسانه های اجتماعی دریافت کرد.چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

 

چرا آرنولد شوارتزنگر از اردوگاه آشویتس بازدید کرد؟

گوستاو شوارتزنگر، پدر آرنولد

او در ویدئویی که در ماه مارس در فیس بوک منتشر شد، خاطرات دردناکی را در مورد اینکه چگونه به پدرش هنگام جنگ دروغ گفته شده بود به یاد می آورد و از روزهایی گفت که پدرش از جنگ بازگشت و از نظر جسمی و روحی به شدت آسیب دیده بود. پدر او خانواده اش را مورد آزار و اذیت قرار می داد و آرنولد آن روزها را به خوبی به یاد می آورد. او به روس‌ها گفت که درباره جنگ با اوکراین به آنها دروغ گفته می‌شود و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه را متهم کرد که سربازان روسی را قربانی جاه‌طلبی‌های خود کرده است.

بیشتر بخوانید:

ازدیاد دوقلوها در شهری در برزیل به خاطر آزمایشات پزشک شیطان صفت آلمانی

«فرشته مرگ»؛ پزشک پلید نازی که بدن دوقلوهای همسان را به هم بخیه می زد

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • محمد مهر ۱۲, ۱۴۰۱

    هولوکاست ، بزرگترین دروغ تاریخ برای نسل کشی مسلمانان
    اگر درست است چرا عاملان هولوکاست تاوان پس نمیدهند و مسلمانان باید تاوان بدهند
    مبارزه با دروغ پراکنی