معرفی خودروی زرهی گاوصندوق دار با روکش طلا با الهام از فیلم «دیکتاتور» + ویدیو

معرفی خودروی زرهی گاوصندوق دار با روکش طلا با الهام از فیلم «دیکتاتور» + ویدیو

SUV زرهی با گاوصندوقی برای نگهداری پول و سیگار و AK47 با روکش طلایی، عجیب ترین خودروهایی هستند که می‌توانید بخرید. این اتومبیل های عجیب و غریب توسط تانک ساز لتونیایی «دارتز موتور» Dartz Motorz ​​ارائه شده است. قیمت آخرین نسخه محدود SUV زرهی از ۷۵۰,۰۰۰ یورو شروع می شود، اما اگر می خواهید خودرو شما با روکش طلا زره پوش باشد، باید حداقل ۱.۰۵ میلیون یورو هزینه کنید.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟

آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟نام کامل خودرو با روکش طلا، Dartz Motorz ​​Prombron The Dictator Aladeen Edition MMXXII است. همانطور که ممکن است از روی نام طولانی آن حدس زده باشید، این وسیله نقلیه عجیب و غریب به فیلم بحث برانگیز «دیکتاتور» ارتباط هایی دارد.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟

آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟«دارتز موتور» در اصل سه خودروی شاسی بلند عجیب خود را با الهام از نمونه های اصلی در فیلم های «دیکتاتور» ۲۰۱۲، «یک روز خوب برای جان‌سخت» ۲۰۱۳ و «مرد نوامبر» ۲۰۱۴ ساخته است. نسخه های اصلی این اتومبیل ها به سفارش تهیه کنندگان این فیلم ها و توسط دپارتمان خودروهای سینمایی دارتز ساخته شده‌اند.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟

آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟اتومبیل های ساخته شده برای «دیکتاتور» چنان موفقیتی را نشان دادند که این شرکت تصمیم گرفت هفت اتومبیل دیگر را برای فروش عموم بسازد که تنها دو نمونه از آن در سال گذشته در یک حراجی خیریه، فروخته شده است. به مناسبت ۱۰ سالگی اکران این فیلم، دارتز موتورز قصد دارد ده نمونه دیگر از این دست اتومبیل های خود را بسازد.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟«دارتز موتور» با تولید خودروهای زرهی در گذشته برای ولادیمیر لنین، لئون تروتسکی و تزار روس نیکلای، شناخته می شود و حالا گزینه های حفاظتی مختلفی را برای مشتریان خاص خود که می‌خواهند نسخه محدود جدید SUV را به دست آورند، ارائه می‌کند.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟به طور استاندارد، هر ۱۰ خودرو دارای پنل‌های بدنه کربنی کولار و شیشه‌های مقاوم در برابر گلوله درجه BR2 هستند. با این حال، با پرداخت ۳۰۰,۰۰۰ یورو اضافی می توانید محافظت خود را به سطح ۲ STANAG ارتقا دهید( STANAG سطوح حفاظتی رسمی برای وسایل نقلیه زرهی سبک است که توسط ناتو تعیین شده است).آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟با پرداخت اضافه، سپر ضد انفجار که گلوله های زره ​​پوش AK47 را در برد ۳۰ متری، حملات نارنجک، انفجار مین را متوقف می کند، به اتومبیل اضافه می شود.آیا خودرو با روکش طلا وجود دارد؟خودروهای پایه یک گاوصندوق با اثر انگشت برای نگهداری تفنگ و همچنین یک فضای ذخیره‌سازی جداگانه برای سیگارهای گران قیمت و لوازم آرایش دارند.

«دارتز موتور» می‌گوید در حال حاضر تنها قصد دارد ده نمونه از Prombron The Dictator Aladeen Edition MMXXII تولید کند، اما در صورت تمایل مشتریان، تعداد بیشتری از آن‌ها را تولید خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

ماشین های بدلکاری فیلم No Time to Die به حراج گذاشته می شوند

معرفی خودروی سیتروئن برقی که ۵۰ درصد آن از مواد بازیافتی ساخته شده است + ویدیو

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود