روش فوق العاده ساده برای آویزان کردن دقیق قاب عکس روی دیوار + ویدیو

روش فوق العاده ساده برای آویزان کردن دقیق قاب عکس روی دیوار + ویدیو

یک طرفدار DIY (اصطلاحی که برای ساخت یا انجام برخی کارها بدون کمک استادکار استفاده می‌ شود) یک نکته عالی برای آویزان کردن قاب عکس و تابلو به اشتراک گذاشت که همه کاربران تیک تاک را هیجان زده کرده است.

وقتی صحبت از دکوراسیون خانه به میان می ‌آید، آویزان کردن قاب عکس یا تابلوی نقاشی روی دیوار یکی از اولین چیزهایی است که به ذهن می ‌رسد اما پیدا کردن سیم پشت قاب و نصب درست آن کار طاقت‌ فرسایی است. میخ را به دیوار می‌کوبید و قاب عکس را به دست دارید. اما وقتی این دو را کنار هم قرار می ‌دهید نمی‌توانید قاب را تراز کنید یا سیم روی میخ قرار نمی‌گیرد. چاره چیست؟

یکی از طرفداران کارهای خودت انجام بده (DIY) یک روش را با دیگر کاربران شبکه اجتماعی تیک تاک به اشتراک گذاشته که به شما کمک می‌کند از این به بعد قاب ها را بدون مشکل و در کوتاه ترین زمان به دیوار آویزان کنید. این روش به طرز شگفت انگیزی ساده است و تنها چیزی که نیاز دارید یک چنگال است که باید روی میخ نگه دارید و خیلی راحت مثل حرفه ای ها آثار هنری دلخواهتان را به دیوار آویزان کنید.

چطور قاب عکس را بدون دردسر روی دیوار آویزان کنیم + ویدیو

این فرد که با نام کاربری Foufounedanstabouches@ در تیک تاک فعالیت می ‌کند این تکنیک را در یک ویدیو نشان داد. تنها کاری که باید مطابق ویدیو انجام دهید این است که چنگال را برعکس روی میخ بگذارید و نوار سیمی پشت قاب را از پشت دسته چنگال عبور دهید و بعد خیلی ساده چنگال را بردارید و قاب را در جای درست قرار دهید.

این حساب کاربری در تیک تاک برای ویدیوهای بیشمار خود میلیون‌ ها لایک گرفته و به نظر می‌ رسد افراد زیادی تحت تاثیر روش های DIY او قرار گرفته‌ اند.

یکی از کاربران بعد از تماشای این ویدیو نوشت: «زندگی ام را عوض کرد.» دیگری نوشت: «فکم افتاد.» و نفر سوم اضافه کرد: «در این لحظه شک دارم که درست نفس می‌کشم یا نه.»

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود