حراج وسایل سریال «مردگان متحرک»؛ چوب بیسبال نیگان از موتور داریل پیشی گرفت

حراج وسایل سریال «مردگان متحرک»؛ چوب بیسبال نیگان از موتور داریل پیشی گرفت

در حراجی اخیر برای وسایل «مردگان متحرک»، چوب بیسبال معروف نیگان «لوسیل» (Lucille) از اقلام دیگر، از جمله موتور سیکلت داریل، پیشی گرفت. نیگان برای اولین بار، چوب بیسبال خود را که در سیم خاردار پیچیده شده بود، در جریان معرفی خود در قسمت آخر فصل ششم مردگان متحرک نشان داد. رهبر ناجیان با استفاده از سلاح مخصوص خود، آبراهام و گلن شخصیت های مورد علاقه طرفداران را کشت و خود را به عنوان ضد قهرمان اصلی معرفی کرد. برای دو فصل بعدی سریال او از چوب بیسبالش به دلایل مختلفی از جمله ارعاب و حتی در زدن استفاده می کرد. در نهایت، نیگان و ناجیان توسط ریک و گروه بازماندگانش شکست خوردند و لوسیل بلافاصله پس از زندانی شدن نیگان ناپدید شد.

ماجرای چوب بیسبال نیگان در سریال «مردگان متحرک» چیست؟

در آخرین فصل‌های سریال، نیگان به عضوی اصلاح‌شده از گروه اصلی بازماندگان تبدیل شده است. اصلاحات او به پایان فصل ۱۰ باز می گردد که با یادآوری همسرش لوسیل و توضیح داستانی درباره نام چوب بیسبالش مطرح می شود. نیگان بعداً «لوسیل» را در زمان حال پیدا کرد، اما تصمیم گرفت آن را بسوزاند.

ماجرای چوب بیسبال نیگان در سریال «مردگان متحرک» چیست؟

ا اینکه که نیگان دیگر از سلاح گمشده خود استفاده نمی کند، ارتباط او با «لوسیل» همچنان قوی است. منحصر به فرد بودن این سلاح در مقایسه با سایر اسلحه های مورد استفاده در «مردگان متحرک»، مورد توجه طرفداران این سریال قرار گرفته است.

ماجرای چوب بیسبال نیگان در سریال «مردگان متحرک» چیست؟

در طول حراجی که توسط حراجی گلدین برگزار شد، نسخه «لوسیل» که در فصل هفتم «مردگان متحرک» استفاده شده بود، به قیمت ۵۱,۶۰۰ دلار فروخته شد؛ که بالاترین قیمت در بین سایر لوازم فروخته شده، در طول این حراج بود. پیشنهاد نهایی برای خرید «لوسیل» تقریباً دو برابر موتورسیکلت هوندا داریل بود که به قیمت ۳۲,۴۰۰ دلار فروخته شد. دیگر وسایلی که به حراج گذاشته شد عبارتند از: شمشیر اصلی میشون، یک رزمناو پلیس از قسمت آخر ریک گرایمز و یک قمه با دسته قرمز.

ماجرای چوب بیسبال نیگان در سریال «مردگان متحرک» چیست؟

در حالی که «لوسیل» همیشه با نیگان بود، اصلاحات اخیر شخصیت او نشان می‌دهد که او می‌خواهد از گذشته شرورانه‌ای که اسلحه اش با آن مرتبط بود را پشت سر بگذارد. کمک اخیر او علیه کشورهای مشترک المنافع نشان می دهد که او قرار است، برای مدتی طولانی به گروه اصلی بازماندگان کمک کند تا اشتباهات گذشته خود را جبران کنند.

ماجرای چوب بیسبال نیگان در سریال «مردگان متحرک» چیست؟

حتی پس از پایان این سریال، نیگان آماده است تا مگی را در فیلم «مردگان متحرک: شهر مرده» همراهی کند. این سریال که در آوریل ۲۰۲۳ پخش می‌شود، نوید ادامه رابطه پرتنش نیگان و مگی را می‌دهد که حول این واقعیت می گردد که نیگان هشت سال قبل، همسر مگی، گلن را کشته است. «شهر مرده» می تواند به عنوان فرصتی عالی برای نیگان عمل کند، تا علیرغم تمام اعمال وحشتناکی که سال ها قبل علیه بازماندگان اصلی انجام داد، به طور کامل خود را از نظر مگی اصلاح کند. تعجب آور نیست که شخصیتی با چنین چرخشی پویا، اسلحه مخصوصش، به قیمت بالایی به فروش رسیده است.

بیشتر بخوانید:

با پاسخ دادن به این ۲۰ تست دانش خود را در مورد سریال «مردگان متحرک» بسنجید

۱۰ سوال اساسی و مهمی که سریال «مردگان متحرک» هرگز پاسخی به آن ها نداده است

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود