گرگینه واقعی؛ مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره رشد می‌کند

گرگینه واقعی؛ مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره رشد می‌کند

مردی که از او به عنوان گرگینه واقعی یاد می‌شود می‌گوید موهای بدنش ظرف سه ساعت پس از اصلاح دوباره رشد می‌کنند.

یک مرد آمریکایی فاش کرد که چطور موهای فوق العاده زیاد بدنش و رشد غیرعادی آن را پذیرفته و حالا به عنوان یک گرگینه واقعی شناخته می‌شود.

آقای تدی خرسه (نامی که خودش دوست دارد روی خودش بگذارد) اهل کالیفرنیاست و موهای بدنش از ۱۳ سالگی شروع به رشد کرده است. او می‌گوید پُرمو بودنش مزایای خود را به همراه دارد و او اکنون از محصولات ابداعی خودش استفاده می‌کند تا ظاهر خوبی به موهای بدنش بدهد.

ماجرای مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره  رشد می‌کند

روال منظم این کار برای براق نگه داشتن ویژگی هایی که به او ظاهر گرگینه می‌دهد ضروری است. با این حال او همیشه هم در مورد رشد عجیب موهایش اینقدر راحت نبود. او اعتراف می‌کند که در گذشته از این موضوع خجالت می‌کشید، اما بعد از اینکه رشد بیش از حد موهای بدنش را پذیرفت، اکنون تمامی چشم‌ها به او دوخته شده است.

او که اکنون مجرد است می‌گوید پیش از این با زنانی در رابطه بوده است که به او احساس شرم می‌دادند و وادارش می‌کردند تا مرتب موهایش را بتراشد. او می‌گوید دیگر قرار نیست نگران چنین موضوعی باشد.

ماجرای مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره  رشد می‌کند

آقای تدی خرسه می‌گوید: «قبلا که از این وضعیت خجالت می‌کشیدم عادت داشتم موهای بدنم را اپیلاسیون یا لیزر کنم اما خوشبختانه هرگز موثر نبود. یادم می‌آید که وقتی موهای زائد بدنم را اصلاح می‌کردم در عرض سه ساعت دوباره رشد می‌کرد. متاسفانه در گذشته با کسانی دوست می‌شدم که به خاطر موهای بدنم به من احساس شرم می‌دادند یا با حالت پرخاشگرانه مجبورم می‌کردند موهایم را اصلاح کنم. اما دیگر هرگز. یا مرا به عنوان یک گرگینه می‌پذیری یا می‌توانی بروی یک جای دیگر.»

او می‌گوید: «من در این مقطع از زندگی‌ام به واکنش‌های مردم عادت کرده‌ام. متاسفانه آنها هنوز شوکه می‌شوند. وقتی می‌بینند که یک رکابی به تن کرده‌ام و بدون خجالت دارم راه می‌روم می‌فهمم که آدم‌ها به من اشاره می‌کنند. خیلی وقت‌ها غریبه‌ها از من می‌پرسند آیا می‌توانند مرا نوازش کنند؟ انگار که من یک سگ هستم.»

ماجرای مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره  رشد می‌کند
ماجرای مردی که موهای بدنش سه ساعت بعد از اصلاح دوباره  رشد می‌کند

آقای تدی خرسه می‌گوید: «رطوبت باعث می‌شود موهای بدنم به سرعت پف کند و صاف نگه داشتن آن بسیار سخت خواهد بود. در گرما هم که دیگر لازم نیست بگویم؛ آنقدر عرق می‌کنم که پیراهنم کاملا خیس می‌شود.»

نگهداری این همه مو بسیار سخت است اما این موضوع او را آزار نمی‌دهد زیرا حالا محصولات خود را برای استفاده درست می‌کند. او می‌گوید: «اغلب محصولات درون بازار موها را خشک می‌کنند. من دوست دارم مطمئن شوم موهایم مرطوب و خوشبو است. هفته‌ای دو بار شامپو و حالت‌دهنده استفاده می‌کنم و روغن ریش را هم به موهای بدنم می‌زنم که آن را نرم می‌کند و رایحه فوق‌العاده‌ای به بدنم می‌دهد.»

او همچنین ادعا می‌کند که در تابستان موهای بدنش می‌ریزد و در زمستان ضخیم‌تر می‌شود.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • فرشاد نوروزی مهر ۳۰, ۱۴۰۱

    این چیزا برای خارجی ها عجیبه
    والا ما ۵ تا رفیقیم، یکی از یکی گرگینه تر!!