لیام همسورث جایگزین هنری کویل در فصل چهارم سریال The Witcher شد

لیام همسورث جایگزین هنری کویل در فصل چهارم سریال The Witcher شد

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش گرالت (Geralt) در سریال درام فانتزی ویچر (The Witcher) این مجموعه را ترک خواهد کرد، مشخص شد که لیام همسورث (Liam Hemsworth) جای او را در فصل چهار خواهد گرفت.

لیام همسورث در فصل ۴ سریال ویچر جایگزین هنری کویل می‌شود. کویل در سال ۲۰۱۹ به عنوان گرالت، شخصیت اصلی سریال تخیلی اقتباس شده از مجموعه رمانی به همین نام اثر آندری ساپکوفسکی فعالیت خود را آغاز کرد. این بازیگر که پیش‌تر گفته بود از طرفداران بازی های ویدیویی است که بر اساس مجموعه های داستانی با منبع اصلی ساخته می‌شوند به عنوان شکارچی هیولاها در فصل دوم سریال Witcher که سال گذشته پخش شد بازگشت.

جایگزینی هنری کویل در فصل ۴ سریال ویچر توسط لیام همسورث

نقش آفرینی کویل در سریال ویچر به دلیل علاقه این بازیگر به منابع اصلی، تعهد او به انجام فعالیت با شمشیر و کارهای نمایشی و اجرای بی‌نظیرش مورد تمجید بسیار قرار گرفته است.

نتفلیکس قبلا اعلام کرده بود که فصل سوم ویچر تابستان ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد و کویل تایید کرده بود که در کنار سایر نقش‌های اصلی باز خواهد گشت. با این حال اخیرا اخباری مبنی بر عدم بازگشت کویل در نقش گرالت برای فصل چهارم سریال ویچر منتشر شده و در فصل سوم شاهد آخرین حضور او در این مجموعه خواهیم بود.

حساب کاربری سریال ویچر و همچنین هنری کویل در توییتر در پستی ترک کردن این مجموعه توسط او را اعلام کرده و فاش کردند که لیام همسورث در فصل چهار ویچر نقش گرالت را بازی خواهد کرد. همسورث که پیش از این در فرنچایز دیستوپیایی بازی های گرسنگی (The Hunger Games) نقش آفرینی کرده، از آن زمان تاکنون چندین نقش دراماتیک را بر عهده داشته است.

جایگزینی هنری کویل در فصل ۴ سریال ویچر توسط لیام همسورث

تغییر بازیگر نقش اصلی چه تاثیری بر فصل ۴ سریال ویچر خواهد گذاشت؟

دنیای فانتزی ویچر که به یک فرنچایز موفق تبدیل شده شامل تولید در مقیاس بزرگ و برنامه فیلمبرداری سخت و فشرده است و به دلیل مشغله کاری کویل قابل درک است که نتواند به نقش آفرینی در این مجموعه ادامه دهد. کویل به غیر از بازی در نقش شرلوک هولمز در قسمت دوم انولا هولمز (Enola Holmes) که ماه آینده اکران خواهد شد، به خاطر بازگشت به دنیای توسعه یافته دی سی در نقش سوپرمن نیز خبرساز شده است.

جایگزینی هنری کویل در فصل ۴ سریال ویچر توسط لیام همسورث

کویل انتخاب سختی برای کنار گذاشتن این نقش داشته است اما همسورث به ویژه پس از نامزدی‌ در جایزه امی به خاطر خطرناک ترین بازی  (Most Dangerous Game) جانشین قدرتمندی برای نقش اصلی این فرنچایز است. با در دست گرفتن این نقش توسط همسورث، طرفداران می‌توانند امیدوار باشند که نسخه کاریزماتیک مشابهی را شاهد خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

لیام همسورث بعد از سه سال از نامزدش گابریلا بروکس جدا شد

سریال جدید نتفلیکس که جای «حلقه های قدرت» را در صدر پربیننده ترین ها گرفته است

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود