جیجی حدید پس از خرید ۴۴ میلیارد دلاری ایلان ماسک حساب توییتری خود را حذف کرد

جیجی حدید پس از خرید ۴۴ میلیارد دلاری ایلان ماسک حساب توییتری خود را حذف کرد

جیجی حدید ۲۷ ساله روز شنبه خروج خود از این پلتفرم را به طرفدارانش در اینستاگرام اعلام کرد. او اظهار داشت که این تصمیم را به دلیل معامله ۴۴ میلیارد دلاری ایلان ماسک و تصاحب توییتر گرفته است.

ماجرای حذف حساب توییتری جیجی حدید چیست؟

این سوپرمدل معروف در استوری اینستاگرام خود توضیح داد: «من امروز حساب توییتر خود را غیرفعال کردم. توییتر به خصوص با مدیریت جدید، روز به روز بیشتر به محلی پر از نفرت و تعصب تبدیل می شود و جایی نیست که من بخواهم بخشی از آن باشم. فقط برای طرفدارانی متاسفم که به مدت یک دهه از طریق توییتر با آنها ارتباط برقرار می کردم. اما توییتر نه مکان امنی برای کسی است و نه یک پلتفرم اجتماعی مناسب که منفعتش بیشتر از آسیب هایش باشد.»

ماجرای حذف حساب توییتری جیجی حدید چیست؟

جیجی با بیش از ۱۰,۵۳۶,۸۱۹ دنبال‌کننده حسابش که مشتاق توییت های او بودند، در این پلتفرم بسیار محبوب بود. جیجی در کنار پست خود تصویری از توییت ارسال شده توسط شانون راج سینگ را به اشتراک گذاشت که در آن به دنبال کنندگان خود اطلاع داد که کل تیم حقوق بشر از توییتر اخراج شده است.

ماجرای حذف حساب توییتری جیجی حدید چیست؟
شانون راج سینگ

شانون راج سینگ در توییتی نوشته بود: «دیروز آخرین روز من در توییتر بود: کل اعضای تیم حقوق بشر از شرکت اخراج شدند. من به کاری که برای اجرای اصول سازمان ملل در زمینه تجارت و حقوق بشر انجام دادیم، افتخار می کنم. کار ما برای محافظت از افراد در معرض خطر در درگیری ها و بحران های جهانی از جمله اتیوپی، افغانستان و اوکراین بود و دفاع از نیازهای افرادی مانند روزنامه نگاران و مدافعان حقوق بشر بود.»

ماجرای حذف حساب توییتری جیجی حدید چیست؟

تصمیم جیجی برای ترک توییتر در بحبوحه اعلام این خبر بود که این پلتفرم، از زمانی که ایلان ماسک کنترل این شرکت را به دست گرفته، بیش از یک میلیون کاربر خود را از دست داده است. این داده ها نشان می دهد برخی کاربران در اعتراض به تغییراتی که در حال حاضر رخ داده است حساب های خود را غیرفعال کرده اند.

پس از اینکه ماسک اعلام کرد قصد دارد برای سودآوری شرکت پس از سال ها بی پولی، هزینه اشتراک دریافت کند، بسیاری از سلبریتی ها و فعالان دیگر نیز تهدید به ترک توییتر کرده اند.

بیشتر بخوانید:

ایلان ماسک پس از اخراج ۳,۷۰۰ کارمند توییتر: «با ۴ میلیون ضرر روزانه، چاره دیگری نداشتم»

اگر کاربران توییتر بخواهند تیک آبی خود را حفظ کنند باید ماهانه ۲۰ دلار پرداخت کنند

منبع: mirror
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود