تولد بزغاله عجیب الخلقه ای که دو چشم متصل به هم روی پیشانی دارد

تولد بزغاله عجیب الخلقه ای که دو چشم متصل به هم روی پیشانی دارد

تولد یک بز با چشمان سیکلوپی چسبیده به هم روی پیشانی، کشاورز هندی را متحیر کرد. انبوهی از مردم پس از تولد این بز نادر یک چشم در هند برای دیدنش هجوم بردند. مالک این بز سال هاست که بز پرورش می‌دهد اما تا به حال چیزی شبیه به این ندیده بود.

یک کشاورز پس از اینکه بزش بچه‌ای با چشمان سیکلوپی (سیکلوپ یکی از موجودات افسانه‌ای در اساطیر یونانی است که یک چشم در وسط پیشانی دارد) به دنیا آورد شگفت زده شده است. این بز جهش یافته با دو چشم بزرگ در وسط پیشانی اش که به هم متصل شده‌اند به دنیا آمد.

خبر تولد این حیوان غیرعادی به سرعت در میان مردم پخش شد و تعجب تماشاگران را برانگیخت. انبوهی از مردم پس از تولد این پدیده نادر در صبح روز پنجشنبه در سلطانپور هند برای دیدنش هجوم بردند.

پدیده عجیب تولد یک بز که دو چشم متصل به هم روی پیشانی اش دارد

این بچه بز دو کره چشم زیر یک پلک دارد. اومش ماراتا صاحب این بز سال‌ها است که بز پرورش می‌دهد، اما این اولین بار است که چیزی شبیه این بز جهش‌یافته می‌بیند. ظاهر عجیب آن باعث ناباوری مردم شد و برخی آن را به انسان تشبیه کردند.

این حیوان دومین فرزندی است که توسط بزی که قبلا یک بره کاملا سالم تحویل داده است به دنیا آمده است. جدای از نقص آشکار مادرزادی، به نظر می رسد بچه بز کاملا سالم است.

پدیده عجیب تولد یک بز که دو چشم متصل به هم روی پیشانی اش دارد
پدیده عجیب تولد یک بز که دو چشم متصل به هم روی پیشانی اش دارد

در ماه می ۲۰۱۹، موجودی مشابه در هند به دنیا آمد که باعث شگفتی روستاییان شد. گوساله سیکلوپ به عنوان معجزه ای از جانب خدا توسط کسانی که برای پرستش آن جمع شده بودند مورد تحسین قرار گرفت.

به نظر می رسید که این حیوان فقط یک چشم در وسط سر خود داشته باشد و بینی نداشته باشد.

فیلم نشان می‌دهد که گاو مادر در حال لیسیدن نوزادش در حالی که مردم محلی برای پرستش گوساله در منطقه Ranaghat در بنگال غربی هند به محل حادثه می‌روند.

مالک که نخواست هویتش فاش شود، گفت: «مردم روستای همجوار به خانه ما هجوم می‌آورند و از ما می‌پرسند که آیا می‌توانند آن را عبادت کنند. همه ما فکر می کنیم این معجزه خداست و فکر می‌کنیم این لرد برهما (خدای خالق در هندوئیسم) است که در خانه ما در هیأت یک گاو به دنیا آمده است.»

علی‌رغم ترس روستاییان از گوساله جهش یافته، دامپزشکان ادعای معجزه را رد کردند و اظهار داشتند که این ناهنجاری به دلیل یک نقص مادرزادی بیولوژیکی به نام سیکلوپیا است. گوساله‌هایی که با این اختلال نادر مادرزادی متولد می‌شوند، معمولا فقط برای چند هفته زنده می‌مانند.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود