MrBeast رکورد بیشترین دنبال کننده یوتیوب را شکست!

MrBeast رکورد بیشترین دنبال کننده یوتیوب را شکست!

جیمی دونالدسون که بیشتر با نام MrBeast شناخته می شود، در سال ۲۰۱۲ در سن ۱۳ سالگی شروع به انتشار ویدیو در یوتیوب کرد. او به عنوان یک استریمر بازی شروع به کار کرد، اما پس از اینکه یکی از ویدیوهایش در سال ۲۰۱۷ در فضای مجازی به شدت مورد توجه قرار گرفت، محتوای متنوع تری منتشر کرد و محبوبیت او به عنوان یک یوتیوبر بیشتر شد. او از آن زمان به طور پیوسته در حال رشد است.

محبوب ترین یوتیوبر جهان کیست؟

MrBeast بیشتر به خاطر پول پخش کردن های قابل توجه، ویدیوهای خاص و کارهای انسان دوستانه اش شناخته می شود و بازسازی جالبش از سریال Squid Game او را بیش از پیش مشهور کرد، مسابقه ای که در آن به برنده بیش از ۴۴۶,۰۰۰ دلار جایزه داد. این ویدیو یکی از پربیننده ترین ویدیوهای سال بود. از آن زمان تاکنون، کانال اصلی MrBeast به ۱۰۰ میلیون مشترک نزدیک شد که در نهایت در ماه جولای بدون هیچ نشانه ای از کاهش سرعت به این تعداد رسید.

محبوب ترین یوتیوبر جهان کیست؟
اکنون MrBeast یک دستاورد باورنکردنی دیگر در یوتیوب به دست آورده است: پیشی گرفتن از نماد یوتیوب در تعداد دنبال کنندگان یعنی PewDiePie. اگرچه هر دو کانال در حال حاضر ۱۱۱ میلیون مشترک دارند، اما MrBeast بیشترین مشترک یوتیوب را در این هفته کسب کرده و PewDiePie را پشت سر گذاشته است.
چرا عبور از PewDiePie توسط MrBeast یک اتفاق بزرگ است

محبوب ترین یوتیوبر جهان کیست؟
تعداد کمی از یوتیوبر ها می‌توانند با طرفداران بی‌شمار MrBeast رقابت کنند، اما عبور از PewDiePie واقعاً یک دستاورد مهم است. PewDiePie یک یوتیوبر متولد سوئد به نام فلیکس آروید اولف کیلبرگ است. او هم مانند MrBeast، کانال خود را در سال ۲۰۱۰ به عنوان یک استریمر بازی راه انداخت و در سال ۲۰۱۲، به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های آنلاین مورد توجه قرار گرفت. در آن زمان، کانالش ۱ میلیون مشترک داشت و پس از تنها چند ماه، به ۲ میلیون مشترک رسید. او با افزایش محبوبیتش تنوع بیشتری به محتواهای تولیدی اش بخشید. در سال ۲۰۱۶، PewDiePie به ۵۰ میلیون مشترک رسید و این تعداد در سال ۲۰۱۹، به ۱۰۰ میلیون افزایش یافت.

محبوب ترین یوتیوبر جهان کیست؟
PewDiePie علیرغم حاشیه های جنجالی متعددش درخصوص محتوای نژادپرستانه، یهودی‌ستیزانه و جنسیتی در ویدیوهایش، همچنان بر تعداد مشترکین خود می افزود. با نفوذ و محبوبیت گسترده‌ای که پیدا کرد، PewDiePie نماد یوتیوب شد و به عنوان ستون اصلی این پلتفرم باقی ماند. با توجه به شهرت PewDiePie، پیشی گرفتن MrBeast از او بسیار مهم است.

محبوب ترین یوتیوبر جهان کیست؟

در حال حاضر، MrBeast و PewDiePie از نظر نفوذ در یوتیوب تقریباً با یکدیگر برابر هستند، اما ممکن است همه چیز تغییر کند. به نظر می رسد که MrBeast به زودی مشترکین بیشتری از PewDiePie خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

پردرآمدترین یوتیوبرهای سال ۲۰۲۱؛ MrBeast با ۵۴ میلیون دلار در صدر قرار گرفت

سیلی ویل اسمیت به کریس راک در اسکار ۲۰۲۲ رکورد پربازدیدترین ویدیو یوتیوب را شکست

منبع: screenrant
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • الینا آبان ۳۰, ۱۴۰۱

    واقعا جیمی لیاقتش رو داره خیلی واسه ویدیو هاش زحمت میکشه