ثروت آرنولد شوارتزنگر در مقابل سیلوستر استالونه؛ کدام قهرمان ثروتمندتر است؟

ثروت آرنولد شوارتزنگر در مقابل سیلوستر استالونه؛ کدام قهرمان ثروتمندتر است؟

رقابت بین سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر، یکی از جدی‌ترین رقابت‌هایی است که سینما عمدتاً در دهه ۸۰ شاهد آن بود. اما کدام یک از آنها در طول زندگی حرفه‌ای خود پول بیشتری به دست آورده است؟

استالونه و کارش با فیلم «راکی» ​​به سرعت به اوج رسید و پس از آن چندین دنباله از «راکی» ساخت که تا به امروز با فیلم های «کرید» ادامه پیدا کرده است. سیلوستر همچنین با فیلم «اولین خون» و دیگر فیلم های اکشن در کارنامه اش موفقیت زیادی کسب کرد.

ثروت سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر چقدر است؟

اگرچه شوارتزنگر قبل از به شهرت رسیدن با «ترمیناتور»، به خاطر بردن مستر المپیا (Mr. Olympia‎) شناخته شده بود، اما در هالیوود با فیلم جیمز کامرون بود که او جایگاه خود را پیدا کرد.

مستر المپیا عنوانی است که به برنده مسابقه بدنسازی حرفه ای مردان اعطا می شود؛ مسابقه بین المللی بدنسازی که هر ساله توسط فدراسیون بین المللی بدنسازی و تناسب اندام (IFBB) برگزار می شود.

ثروت سیلوستر استالونه

ثروت سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر چقدر است؟
پس از موفقیت های بزرگ بر پرده سینما، ثروت استالونه به ۴۰۰ میلیون دلار می رسد. سیلوستر نه تنها به عنوان بازیگر، بلکه به عنوان تهیه کننده، نویسنده و کارگردان فیلم نیز کار کرده است. علاوه بر آن، او در اداره املاک و مستغلات بسیار موفق عمل کرده و این ثروت را به دست آورده است.

استالونه فیلمنامه راکی را نوشت و پس از تلاش برای فروش فیلمنامه به استودیوهای متعدد، حقوقش را به ایروین وینکلر و رابرت چارتوف با توجه به این بند که او نقش اصلی را بازی می کند، فروخت. استالونه تقریباً هیچ کنترل و حقی بر اسپین آف های اثری که خالق آن است ندارد و شاید اگر این حق را داشت، می توانست ثروت بیشتری داشته باشد.

ثروت آرنولد شوارتزنگر

ثروت سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر چقدر است؟
این بازیگر اتریشی الاصل بسیار مورد احترام جامعه بدنسازی است، چراکه او در نهایت به دلیل فیزیک بدنی‌اش در صنعت سینما موفق شد. آرنولد شوارتزنگر ۴۵۰ میلیون دلار ثروت دارد که ۵۰ میلیون از استالونه بیشتر است.

یکی دیگر از وجوه آرنولد شوارتزنگر، سیاستمداری است. این بازیگر از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۱ فرماندار کالیفرنیا بود.

بیشتر بخوانید:

آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه؛ دشمنان قسم خورده ای که دوستان عزیزتر از جان شدند

بهترین ستاره های اکشن تاریخ سینما؛ از سیلوستر استالونه تا جیسون استاتهام و جکی چان

منبع: marca
دیجیاتو
بدون نظر

ورود