۸ سلبریتی روش‌های عجیبی را که در تربیت فرزندانشان به کار می‌گیرند را فاش کردند

۸ سلبریتی روش‌های عجیبی را که در تربیت فرزندانشان به کار می‌گیرند را فاش کردند

روش های تربیتی سلبریتی ها با ما تفاوت زیادی ندارد. برای برخی از آنها حتی ممکن است سخت تر باشد که فرزندان خود را تادیب کنند و امتیازاتی را از آنها سلب کنند.

۱.ماییم بیالیک به بچه هایش ادب نمی آموزد.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
مایم بیالیک معتقد است که بچه ها باید به روش و سرعت خودشان پیشرفت کنند، زیرا آنها به طور کلی می دانند چه چیزی برایشان بهتر است. این بازیگر توضیح داد: «من به آنها نمی گویم که بگویید «لطفا» یا تشکر کنید.

اگرچه او مستقیماً به آنها یاد نمی دهد که چگونه مودب باشند، اما از رفتار آنها الگوبرداری می کند. او می گوید: «من و شوهرم زمانی که پسرانمان به آب نیاز داشتند می‌گفتیم “آب لطفاً” و وقتی به آب می‌رسیدند می‌گفتیم “ممنونم”. این به آنها آموخت که جامعه چگونه کار می کند بدون اینکه ما آن را به زور به آنها بیاموزیم».

۲. کریستن بل شبانه دخترش را در اتاقش حبس می کند.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
کریستن بل و همسرش هر دو به اشتراک گذاشتند که با کوچکترین دخترشان از نظر خوابیدن در تمام طول شب مشکل دارند. کریستن وقتی شب‌ها دختر ۳ ساله‌اش را می‌خواباند، چراغ‌ها را روشن می‌کند که بچه ۴ ساله‌اش را آزار می‌دهد و او شروع به جابجایی وسایل خانه می‌کند و در را با اسباب‌بازی‌های سخت می‌کوبد.

این بازیگر گفت: «وقتی او داخل می‌شود، آن را قفل می‌کنیم و بیرون می‌ایستیم و می‌گوییم: دوستت داریم، صبح باهات صحبت می‌کنیم، اما حالا وقت خواب است». بعد از ۱۰ دقیقه، او به خواب می رود و آن زوج در را باز می کنند.

۳. درو بریمور اجازه نمی دهد دخترانش بازیگر شوند.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
درو بریمور زمانی که تنها ۷ سال داشت بازیگری را شروع کرد، اما بر خلاف خودش، فعلا اجازه نمی دهد دخترانش این حرفه را دنبال کنند. «من به آنها اجازه نمی‌دهم در کودکی بازیگر شوند.»

درو نمی‌خواهد آنها را به سمت مسیری هدایت کند، بلکه به آنها اجازه می‌دهد علایق واقعی خود را کشف کنند. با این حال، اگر رویای آنها این باشد که بعداً در زندگی بازیگر شوند، او از آن حمایت خواهد کرد.

۴. گوردون و تانا رمزی به فرزندانشان اجازه نشستن در قسمت درجه یک پرواز را نمی دهند.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
گوردون رمزی و همسرش هر دو در مورد لوس نکردن ۵ فرزندشان بسیار سختگیر هستند. وقتی با هم به جایی سفر می کنند، در حالی که گوردون و همسرش در قسمت فرست کلاس می نشینند، جای بچه هایشان در بخش اکونومی همان پرواز است.

گوردون می گوید: «آن‌ها به اندازه کافی سخت کار نکرده‌اند تا از عهده پرواز درجه یک برآیند. در آن سن، در آن اندازه، به من می گویید که آنها باید در فرست کلاس بنشینند؟ نه. ما واقعاً در این مورد سختگیر هستیم.»

۵. بلیک لایولی و رایان رینولدز به دخترانشان اجازه نمی دهند از کلمه «رئیس بازی» استفاده کنند.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
این زوج در مورد استفاده از یک کلمه خاص در خانه سختگیر هستند. آنها به دخترانشان اجازه نمی دهند از کلمه «رئیس بازی» استفاده کنند زیرا می تواند معنای منفی را نسبت به زنان داشته باشد. آنها همچنین بر این باورند که ممکن است دخترانشان را تشویق به مستقل بودن یا تبدیل شدن به یک رئیس نکنند.

۶. آلیسیا سیلورستون معتقد است که مهم است که کودک نوپا خود را در سنین پایین آموزش دهید.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
آلیسیا سیلورستون ادعا می کند که نوزادان به والدین خود اشاراتی می کنند و والدین به طور کلی آنها را نادیده می گیرند. او می گوید: «اگر دقت کنید، آنها در واقع یک دکمه مکث دارند و به شما زمان کافی می دهند تا کاری کنید که راحت تر باشند. درست همانطور که کودک شما به شما می گوید که گرسنه یا خسته است، به شما می گوید که چه زمانی باید به دستشویی برود.» سیلوراستون استفاده از این تکنیک را زمانی شروع کرد که پسرش، تنها ۶ ماه داشت و توضیح داد: «شادی او به خاطر شنیده شدن و تجربه کار گروهی، شگفت انگیز بود.»

۷. ژیزل بوندشن زمانی که بچه هایش مریض هستند از داروهای طبیعی استفاده می کند.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
ژیزل بوندشن روش‌های طبیعی را بسیار مهم می‌داند، مانند ماساژ پای بچه‌هایش با روغن آروماتراپی قبل از خواب. همچنین وقتی بچه‌هایش تب می‌کنند، تکه‌های پیاز را در اتاقشان می‌گذارد.

غیر متعارف ترین درمان طبیعی او درمانی است که در هنگام گلودرد کودکانش از آن استفاده می کند: «من شیر خیلی سرد را روی پارچه می‌ریزم، قسمت بیرونی پارچه را با پلاستیک می‌پوشانم و دور گلویش می‌پیچم. صبح روز بعد کمی بدبو است، اما گلودرد ویوی معمولاً از بین می‌رود.»

۸. ریس ویترسپون آخر هفته ها ۵ دلار به بچه هایش می دهد.

روش های تربیتی سلبریتی ها چیست؟
ریس ویترسپون با فرزندانش سختگیر است. با این حال، او معتقد است که ساختار بسیار مهم است، اما در ملایم ترین شکل ممکن. ویترسپون انضباط و تشویق را به شیوه ای فروتنانه متعادل می کند و به شدت مخالف تحقیر فرزندانش در مقابل دوستانشان است. او می گوید: «وقتی آخر هفته‌ها به بازار کشاورزی می‌رویم، به هر یک از بچه‌ها ۵ دلار می‌دهم. آنها می توانند چیزی بخرند، پس انداز کنند یا بخشی از آن را خرج کنند و بقیه را پس انداز کنند.»

بیشتر بخوانید:

این سلبریتی های هالیوودی راز جوانی و سلامتی خود را فاش کردند

سلبریتی های هالیوودی بزرگ ترین ترس شان را فاش کردند

منبع: brightside
دیجیاتو
بدون نظر

ورود