تریلر فیلم «خرس کوکائینی» با الهام از یک داستان واقعی منتشر شد + ویدیو

تریلر فیلم «خرس کوکائینی» با الهام از یک داستان واقعی منتشر شد + ویدیو

تریلر جدید خرس کوکائینی (Cocaine Bear)، پس از به تصویر کشیدن این شکارچی در جنگل که در حال خوردن مواد مخدر و انجام حملات مرگبار است، در فضای مجازی به سرعت مورد توجه قرار گرفت.

خرس کوکائینی

این فیلم اکشن به کارگردانی الیزابت بنکس، داستان یک خرس سیاه ۸۰ کیلویی را روایت می‌کند که کوکائین می‌خورد و جنگلی در جورجیا را به آشوب می کشد. این فیلم آخرین فیلم با بازی ری لیوتا است که در ماه مه در سن ۶۷ سالگی در خواب درگذشت.

خرس کوکائینی

خرس کوکائینی، داستان واقعی یک خرس سیاه را به تصویر می کشد که در سپتامبر ۱۹۸۵ یک کیسه حامل حدود ۳۰ کیلوگرم کوکائین را بلعید. در حالی که آن خرس بیچاره غوغایی به پا نکرد، خرس کوکائینی این فیلم، ساکنان یک شهر در جورجیا را به وحشت می اندازد. هرکسی که سر راه خرس قرار بگیرد آسیب می بیند و حتی کسانی که به دنبال پنهان شدن در پشت بوته ها یا بالای درختان هستند نیز در امان نیستند. چراکه این جانور عظیم الجثه که تحت تاثیر مواد مخدر است در جستجوی آنهاست و دست و پاهایشان را از بدن جدا می کند.

خرس کوکائینی
در این فیلم کری راسل، متیو راس، اوشی جکسون جونیور، آیزیا ویتلاک جونیور و البته ری لیوتا، ایفای نقش می‌کنند.

خرس کوکائینی

تریلر طولانی دو دقیقه‌ای این فیلم که در روز چهارشنبه منتشر شد، ستاره‌هایی را نشان می‌دهد که عاجزانه تلاش می‌کنند خرس را بگیرند. اما به نظر می رسد ستاره واقعی فیلم، خود خرس باشد.

خرس کوکائینی

این جانور برای اولین بار در این کلیپ زمانی دیده می شود که دو پزشک به یک کابین نزدیک می شوند و صدای غرش را می شنوند و خرس را می بینند که ظاهراً در گوشه ای از اتاق نشسته است. در لحظه ای که پزشک مرد به همکارش پیشنهاد می‌کند که آنجا را ترک کنند، خرس در را می‌شکند و روی او می افتد.

خرس کوکائینی

تریلر سپس مقامات محلی را نشان می دهد که در شهر برای یافتن کوکائین گم شده ای که از هواپیمای قاچاقچیان مواد مخدر سقوط کرده می گردند و حتی کودکان خردسال نیز در جست و جوی آنها شرکت می کنند. اما در نهایت، به نظر می رسد، خرس می تواند همه آنها را شکست دهد.

خرس کوکائینی

داستان واقعی از آنجا شروع می شود که افسر پلیس مواد مخدر بدنام لکسینگتون که به قاچاقچی مواد مخدر تبدیل شده بود، در سپتامبر ۱۹۸۵ هنگام پرواز بر فراز جنگلی در جورجیا، بسته های کوکائین ارسالی از کلمبیا را تخلیه کرد. او پس از گیر افتادن در چتر نجات می میرد. جسد او بعداً در ناکسویل، پیدا شد. او در آن زمان چاقو، چند تپانچه، ۴,۵۰۰ دلار پول نقد و کیسه‌ای پر از کوکائین به ارزش ۱۵ میلیون دلار داشت.

خرس کوکائینی

خرس واقعی سه ماه بعد در حالی که در کنار یک کیسه خالی و ۴۰ کیسه پاره شده بود، مرده پیدا شد. پزشک قانونی تشخیص داد او دچار خونریزی مغزی، نارسایی تنفسی، هیپرترمی (گرم شدن بیش از حد بدن)، نارسایی کلیوی، نارسایی قلبی و سکته شده است.

خرس کوکائینی

نزدیک به ۳۰ سال بعد، صاحبان مرکز خرید «کنتاکی برای کنتاکی» (Kentucky for Kentucky) که به دنبال حفظ میراث این ایالت هستند، تصمیم گرفتند با اداره تحقیقات جورجیا تماس بگیرند تا بفهمند چه اتفاقی برای خرس افتاده است.

خرس کوکائینی

آنها در نهایت متوجه شدند که او پس از مرگش تاکسیدرمیزه شده و در منطقه تفریحی ملی رودخانه چاتاهوچی در جورجیا به نمایش گذاشته شد. آن خرس سرانجام در میان مجموعه خصوصی حیوانات حفاظت شده ویلون جنینگز در لاس وگاس دوباره ظاهر شد. پس از ان او به عنوان دکور در یک فروشگاه طب سنتی چینی در نوادا استفاده می شد. مالک این فروشگاه در نهایت موافقت کرد که خرس را ۲۰۰ دلار به مرکز خرید کنتاکی بفروشد. از آن زمان، خرس کوکائینی به یکی از اصلی‌ترین نمادهای کنتاکی تبدیل شده است و مردم از سراسر جهان به مرکز خرید لکسینگتون می‌روند تا به این جانور بدنام نگاه کنند.

بیشتر بخوانید:

میمون قاچاقچی با جلیقه ضد گلوله سفارشی در تیراندازی کارتل با پلیس کشته شد

با حیواناتی که مواد مخدر، مشروبات الکلی و داروهای روان گردان استفاده می کنند آشنا شوید

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود