انتشار تریلر جدید سریال Last Of Us با رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر + ویدیو

انتشار تریلر جدید سریال Last Of Us با رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر + ویدیو

تریلر جدید سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) که در آن پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی (Bella Ramsey) در نقش جوئل و الی، قهرمانان داستان حضور خواهند داشت، هیولاهای ترسناک سریال آینده HBO را به تصویر می‌کشد.

تنها یک ماه مانده به نمایش اولیه، تریلر جدید The Last of Us، هیولاهای وحشتناک سریال، معروف به کلیکرها (Clickers) را از نمایی نزدیک‌تر نشان می‌دهد. در این سریال که بر اساس بازی ویدیویی برنده جایزه سال ۲۰۱۳ ساخته‌ی ناتی داگ (Naughty Dog) ساخته شده است، پدرو پاسکال در نقش جوئل، یک قاچاقچی، و بلا رمزی در نقش محموله او، الی، ظاهر خواهد شد. با توجه به محبوبیت بسیار زیاد قسمت اول و دوم این بازی ویدیویی، تیم پُرستاره سریال، و اخبار منتشرشده مبنی بر اینکه این سریال پرهزینه، بزرگترین تولید تلویزیونی در تاریخ کاناداست، بینندگان مشتاقانه منتظر این مجموعه پسارستاخیزی در ماه ژانویه هستند.

رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر در تریلر جدید سریال The Last of Us + ویدیو
رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر در تریلر جدید سریال The Last of Us + ویدیو

اولین تریلر The Last of Us بر فضای سفر جاده‌ای سریال و معرفی جوئل (پاسکال) و الی (رمزی) متمرکز بود و بازسازی فوق العاده دقیقی از بازی را به نمایش گذاشت. وفاداری این سریالِ اقتباسی به بازی‌ ویدیویی‌ که از روی آن ساخته شده در آخرین تریلر HBO Max از این مجموعه بیشتر آشکار می‌شود؛ زمانی که شاهد نگاه دقیق‌تر به چندین عنصر هیجان‌انگیز سریال مبتنی بر بازی ویدیویی، از جمله نماهای بیشتری از کلیکر‌ها، که یکی از آنها گونه‌ای به نام بلوتر (Bloater) است، هستیم. تمرکز اصلی جدیدترین تریلر آخرین بازمانده از ما، رابطه پدر و دختری جوئل و الی است که در طول سریال بسط خواهد یافت.

رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر در تریلر جدید سریال The Last of Us + ویدیو

چرا بازسازی صحیح کلیکرها در این سریال ضروری است؟

در دنیای دیستوپیایی The Last of Us، بشریت گرفتار یک قارچ جهش یافته به نام Cordyceps است که از بدن انسان به عنوان میزبان خود استفاده می‌کند. در مرحله سوم عفونت، افراد آلوده به هیولاهای تهاجمی به نام کلیکرها تبدیل می‌شوند که قدرت مافوق بشری دارند و با رشد قارچ‌هایی روی صورتشان، از پژواک برای مسیریابی در محیط خود استفاده می‌کنند. بلوترها که در تریلر نشان داده شده‌اند، چهارمین و خطرناک‌ترین مرحله عفونت را نشان می‌دهند. حضور این دشمنان باهوش و وحشتناک به طور قابل توجهی سفر جوئل و الی را پیچیده کرده و همچنین برای شخصیت ها ایجاد خطر می‌کند تا نه تنها از آنها دوری کنند بلکه از تبدیل شدن به آنها اجتناب کنند.

رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر در تریلر جدید سریال The Last of Us + ویدیو

مصونیت الی در برابر عفونت یک نقطه اصلی داستان در بازی و آن‌طور که از تریلر پیداست، در این مجموعه است، بنابراین ضروری است که مخاطب اهمیتِ یافتن درمان برای ویروس و درنتیجه ماموریت جوئل و الی را درک کند. اگر کلیکر‌ها در سریال به اندازه بازی‌ ویدیویی مخوف نباشند، سریال HBO با خطر دلزدگی مخاطبان آشنا با بازی‌ها و همچنین از دست دادن علاقه بینندگانی که تازه با آن آشنا شده‌اند روبه‌رو خواهد بود. خوشبختانه، ویدیوهای قبلی و همچنین تریلر جدید تایید می‌کنند که نمایش The Last of Us در زنده کردن این موجودات وحشتناک موفق بوده است.

رونمایی از هیولای ترسناک بلوتر در تریلر جدید سریال The Last of Us + ویدیو

تمام رونمایی های جدید «آخرین بازمانده از ما»

علاوه بر ظاهر شدن یک Bloater، تریلر جدید جزئیات بیشتری از تس (آنا تورو)، بیل (نیک آفرمن)، دوست الی، رایلی (استورم رید) و دختر جوئل، سارا (نیکو پارکر) نشان می‌دهد. علاوه بر این، تریلر Last of Us از شخصیت های جدیدی که به طور خاص برای سریال خلق شده‌اند، پرده برداری می‌کند؛ مارلون (گراهام گرین) و فلورنس (الین مایلز)، زوج متاهلی که به جوئل توصیه می‌کنند به غرب نرود. یکی از هیجان‌انگیزترین رازگشایی‌های این تریلر، اشلی جانسون، صدای الی در بازی‌های ویدیویی است که ظاهرا نقش مادر الی را در این مجموعه بازی می‌کند.

سریال آخرین بازمانده از ما با انتشار این تریلر، بار دیگر تعهد خود به بازی ویدیویی که از آن اقتباس شده را به تصویر کشیده و احتمالا تبلیغات این سریال و پخش تریلرهای بعدی تا زمان نمایش آن در ۱۵ ژانویه ادامه خواهد یافت.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود