به یاد کیان پیر فلک، قایقی باید ساخت!

به یاد کیان پیر فلک، قایقی باید ساخت!

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کمپین حمایتی« قایقی باید ساخت» با ارائه بسته حمایتی ویژه‌ کسب‌وکارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی از امروز آغاز شد. نزدیک ۸۰ روز از فیلتر اینستاگرام می‌گذرد و کسب و کارهای کوچک بسیاری تنها ویترین خود را به یک‌باره از دست دادند. الوپیک به عنوان یکی از کسب و کارهای حوزه B2B با تعریف یک بسته حمایتی ویژه و همکاری سایر برندهای خوشنام تلاش کرده تا پاسخی جامع برای کلیه نیازهای ضروری کسب و کارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی فراهم کند. این بسته حمایتی شامل: ساخت سایت فروشگاهی، راهکار ارسال، درگاه پرداخت، راهکار فروش و تبلیغات است. ایده کمپین«قایقی باید ساخت» چشم‌پوشی از درآمد یک یا چندماه کسب و کارهایB2B برای حمایت ازکسب و کارهای کوچک اینستاگرامی است که بسیاری امروز به خاطر از دست دادن تنها پل ارتباطی‌شان با مردم و مشتریان روبه تعطیلی قرار دارند.

حداقل ۹ میلیون نفر در اینستاگرام کسب درآمد می کنند

طبق آمار  رسمی ۱۱میلیون نفر از طریق شبکه‌های اجتماعی کسب درآمد می‌کنند یعنی درآمد و اشتغال ۱۱ میلیون ایرانی وابسته به اینترنت است . حداقل ۹ میلیون نفر از مردم در اینستاگرام کسب درآمد می‌کنند؛ چیزی حدود یک میلیون ۷۰۰ هزار کسب و کار. تجربه همگی ما نشان می‌دهد که بخش زیادی ازاین کسب و کارها توسط زنان سرپرست خانوار، دانشجویان یا بصورت خانوادگی اداره می‌شوند. کسب و کارهای کوچک و خانگی که عضو اتحادیه و صنفی نیستند و در نتیجه آمار دقیقی از آنها در دست نیست اما معیشت و زندگی افرادی بسیاری به آنها گره خورده است.

کمپین حمایتی« قایقی باید ساخت»

بسته حمایت از کسب و کارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی

راه‌حل پیشنهادی کمپین« قایقی باید ساخت»  استفاده از  امکانات ویژه بسته حمایتی برای راه اندازی ویترین مستقل کسب و کارهای کوچک و خانگی است. الوپیک، شاپفا، وندار، ترب و تپسل کسب و کارهای شناخته شده‌ای از میان برندهای خوشنام حوزه B2B در کنار هم قرار گرفته‌اند تا مسیر دسترسی به یک ویترین مستقل را هموار کنند. صاحبان کسب و کارهای کوچک و خانگی اینستاگرامی از طریق لینک کمپین می‌توانند برای برای دریافت بسته حمایتی ثبت‌نام کنند و بر مبنای نیاز خودشان از امکانات این بسته حمایتی استفاده کنند.

کمپین حمایتی« قایقی باید ساخت»

بسته حمایتی کسب و کارهای کوچک شامل چه امکاناتی است؟

الوپیک معتقد است که هر کسب و کار کوچک برای داشتن یک ویترین مستقل به ۵ رکن مهم نیاز خواهید داشت. راه اندازی سایت فروشگاهی که شاپفا با ۵۰ درصد تخفیف این کار را برای شما انجام می‌دهد. راهکار ارسال فوری و زمانبندی شده برای رساندن کالا در اسرع وقت که الوپیک با ۲۰درصد تخفیف این امکان را برای شما فراهم می‌کند. درگاه پرداخت اینترنتی که وندار با سه ماه کارمزد رایگان آن را در اختیارتان قرار می‌دهد. افزایش فروش از طریق حضور در موتور جستجوی ترب با ۵۰ درصد شارژ مازاد حساب فروشگاه‌تان امکان‌پذیر می‌شود و در نهایت مشاوره برای انتخاب بهترین روش تبلیغات و ۲۰ درصد شارژ مازاد پنل تبلیغاتی که تپسل به شما خواهد داد.

از ابتدای پاییز ۱۴۰۱ و شروع طوفان وقایع تلخ و سخت در کشور با هم بودن تمرین هر روز ماست. اهمیت مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها امروز پر رنگ‌تر از همیشه به نظر می‌رسد و تلاش جمعی ۵برند حوزه B2B برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و خانگی به امید گشودن گره‌ای از مشکلات آنهاست.

۲ نظر

ورود

  • م آذر ۲۱, ۱۴۰۱

    کثیف‌ترین رپورتارژی که تو عمرم دیده‌ام

  • آرمان` آذر ۲۶, ۱۴۰۱

    کثافت از سر و روی این رپورتاژ میباره
    لطفا حذفش کنید