جرارد پیکه و نامزد جدیدش در حال لذت بردن از تعطیلات آخر هفته در شهر پراگ

جرارد پیکه و نامزد جدیدش در حال لذت بردن از تعطیلات آخر هفته در شهر پراگ

جرارد پیکه (Gerard Pique) اخیرا برای یک استراحت زمستانی با نامزد جدیدش کلارا چیا مارتی (Clara Chia Marti) به پراگ رفته است.

ستاره سابق بارسلونا پس از جدایی از شکیرا خواننده مشهور موسیقی پاپ در اوایل سال جاری، با کلارای ۲۳ ساله است.

ظاهرا جرارد پیکه ۳۵ ساله، پس از جدایی از شکیرا در ماه ژوئن، حاضر نیست وقت خود را برای حضور در مجامع عمومی با کلارا تلف کند و این زوج اکنون در حال لذت بردن از تعطیلات اروپایی خود هستند.

دیده شدن جرارد پیکه و نامزد جدیدش در پراگ
دیده شدن جرارد پیکه و نامزد جدیدش در پراگ

پیکه و کلارا اوایل این هفته پس از گریختن به پایتخت چک، هنگام خارج شدن از هتل مجلل ماریوت پراگ در حالی دیده شدند که چمدان‌های خود را درون ماشین قرار می‌دادند. در تصاویر دیده می‌شود که مارک، برادر جرارد نیز برای تفریح به آنها پیوسته است.

دیده شدن جرارد پیکه و نامزد جدیدش در پراگ

این مدافع سابق تیم بارسلونا که به تازگی از فوتبال خداحافظی کرده، پس از یک رویارویی تلخ با شکیرا در دادگاه در ابتدای این ماه، به سرعت به همراه نامزد جدید خود راهی سفری کوتاه شد.

او که ۱۴ سال اخیر را برای تیم بارسلونا بازی کرده بود، اواسط فصل کفش هایش را آویخت. پیکه در دوران حضور در منچستریونایتد و رئال ساراگوسا نیز دوران درخشانی داشت.

دیده شدن جرارد پیکه و نامزد جدیدش در پراگ

این مدافع پس از خداحافظی احساسی خود از بارسا در ماه گذشته در حال بوسیدن کلارا دیده شد. این زوج پیش از این در پاریس و همچنین در حال قدم زدن در خیابان های بارسلونا دیده شده بودند و به گزارش روزنامه ها، کلارا از اینکه پیکه در برابر پاپاراتزی ها، آن‌طور که از شکیرا محافظت می‌کرد، حواسش به او نبوده، شاکی شده بود.

گفته می‌شود که جرارد پیکه و کلارا چیا مارتی احتمالا در کازمس، شرکتی که متعلق به پیکه است آشنا شده‌اند. این دو اولین بار در کنسرت دنی مارتین به‌طور علنی رابطه محبت آمیز خود را نشان داده بودند.

بیشتر بخوانید:

خداحافظی جرارد پیکه با بارسلونا؛ «اینجا به دنیا آمدم، اینجا زندگی کردم و اینجام می‌میرم»

کلارا چیا مارتی؛ تصاویر عشق جدید جرارد پیکه و زنی که باعث جدایی او و شکیرا شد

دعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است

رسوایی دیگر برای جرارد پیکه؛ خیانت به شکیرا با نامزد سابق لئوناردو دی کاپریو

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سحر دی ۶, ۱۴۰۱

    جرارد پیکه …خورد با اون ریخت عنترش ، این بشر کلا معلومه عقده ای هست به زودی مثل سگ پشیمون میشه ، کاش حداقل با یکی میرفت که همه با دیدنش متعجب بشن. ،خلایق هر چه لایق . شکل کفتار میمونه .