نقش کلینیک کاشت مو و ابرو در عمل کاشت مو

نقش کلینیک کاشت مو و ابرو در عمل کاشت مو

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

کلینیک کاشت مو

یکی از مهمترین و بهترین مکان ها برای انجام کارهای زیبایی صورت از جمله کاشت مو ، کاشت ابرو ، تزریق ژل و بوتاکس ، کلینیک های کاشت مو میباشد که در این کلینیک ها بهترین خدمات با بهترین دستگاه ها و کادر پزشکی و درمانی صورت میگیرد.

برخی از مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی در واقع کسانی هستن که خام حرف ها و صحبت های سراب گونه افراد سودجویی شده اند ، که با پیشنهاد قیمت های کمتر ، کیفیت بهتر توانسته اند این افراد را خام نمایند و الان دچار مشکلاتی در نواحی که عمل زیبایی صورت گرفته شده اند و در واقع به فکر ترمیم میباشند.

نقش کلینیک کاشت مو و ابرو در عمل کاشت مو

پس بهتر است قبل از انجام هر کاری با کلینیک کاشت مو معتبر در ارتباط باشید تا بهترین نتیجه را برای شما رقم بزنند.

چرا که کارهای زیبایی از جمله عمل کاشت مو بدلیل اینکه فرد یک بانک مو دارد و در بهترین حالت ممکن است بتوان دوبار از بانک شخص استفاده شود ، دیگر قابل برداشت و استفاده نباید ، پس باعث میشود که فرد دیگر نتواند ترمیم مو را انجام دهد.

کاشت مو

کاشت مو یکی از مهمترین و پر استفاده ترین عمل های زیبایی میباشد که قبل از انجام عمل کاشت مو حتما لازم است فرد زیباجو به یک جلسه مشاوره حضوری در کلینیک کاشت مو دعوت شود تا روش کاشت موی مناسب ، تعداد تار موهایی که برداشت میشود ، مزایا و معایب کاشت مو به فرد اعلام شود.

روشهای کاشت مو

کاشت مو روشهای مختلفی دارد ، یعنی هر فرد بسته به عواملی که در کاشت مو آن موثر است ممکن است متفاوت باشد ، بعنوان مثال فردی که بانک موی ضعیفی دارد مطمعنا باید حساسیت بیشتری در کاشت موی وی به خرج داد چرا که امکان ترمیم برای این شخص دیگر امکان پذیر نیست ، همچنین برای افرادی که دچار یکسری بیماری های خاص هستند انجام یک عمل کاشت مو خطرناک است ، پس باید حداکثر استفاده را از یک جلسه عمل کاشت مو بعمل آورد.

کلینیک مو پیله از موفق ترین کلینیک های زیبایی در تهران است که براحتی میتوان ادعا کرد جز بهترین کلینیک ها با بهترین نتایج در تهران و ایران میباشد.

نقش کلینیک کاشت مو و ابرو در عمل کاشت مو

کاشت ابرو

کاشت ابرو مانند سایر عملهای زیبایی یکسری قواعد و مقررات خاص خود را دارد یعنی لازم است این عمل در یک کلینیک معتبر صورت بگیرد چرا این عمل مانند سایر عمل های زیبایی دچار یکسری کم و کاستی خواهد بود.

پس بهتر است کاشت ابرو در کلینیک انجام شود.

کلینیک کاشت ابرو

کلینیک کاشت ابرو پیله یکی از معتبرترین کلینیک ها در زمینه عمل های زیبایی دیگری مانند کاشت ابرو هم میباشد که زیبا جویان عزیز برای انجام این عمل میتوانند از مشاوره رایگان کلینیک پیله استفاده نمایند و یا با تماس تلفنی یا یک جلسه حضوری از نحوه عمل ، روش مناسب کاشت ابرو ، هزینه و قیمت کاشت ابرو و غیره مطلع شوند.

کاشت ابرو چیست ؟

اگر بخواهیم کاشت ابرو را تعریف نمیاییم ، باید بگوییم که این عمل مانند عمل کاشت مو میباشد و روش ها نیز یکسان میباشد تنها جایی که قرار است مو در آنجا قرار گیرد با کاشت مو متفاوت است.

لازم به ذکر است که کاشت ابرو ، بیشتر با روش FIT و بصورت تکی برداشت میشود.

نقش کلینیک کاشت مو و ابرو در عمل کاشت مو

قیمت کاشت مو

درباره قیمت و هزینه هر روش از کاشت مو و کاشت ابرو باید بگوییم ، که قیمت هر روش جداگانه محسوب میشود اما برای کاشت مو قیمت هر تار مو تقریبا بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان در نظر گرفته میشود ، که معمولا تعداد موهای برداشته شده ضرب در عدد ۳ تقریبا تعداد کل موهای کاشته شده میشود.

چرا که معمولا در کاشت مو ، فولیکول هایی برداشت میشود که دوتایی یا سه تایی میشوند ، و در واقع نواحی که کاشت مو صورت میگیرد سه برابر پر تر نشان داده میشود.

قیمت کاشت ابرو

همان طور که ذکر شد ، قیمت کاشت ابرو نیز مانند قیمت کاشت مو میباشد ، یعنی به ازای هر عدد تار مو (فولیکول مو) تقریبا ۳ عدد موی قابل رشد داریم ولی هزینه به این صورت محاسبه میشود که ، تعداد موهای برداشت شده ضرب در عدد ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ که بسته به کلینیک متغییر است هزینه کلی کاشت ابرو بدست می آید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود