پیش بینی یک سوپرکامپیوتر از جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲

پیش بینی یک سوپرکامپیوتر از جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲

یک سوپرکامپیوتر پیش بینی کرده است که آرسنال در طول نیمه دوم لیگ برتر انگلیس سقوط کرده و منچستر سیتی برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر خواهد شد. توپچی ها در حال حاضر با اختلاف ۵ امتیاز نسبت به تیم پپ گواردیولا در صدر جدول قرار دارند در شرایطی که پیش از شروع جام جهانی و تعطیلی لیگ های فوتبال در سراسر جهان، تنها یک بار شکست خورده است. اما از آن زمان، گابریل ژسوس مهاجم این تیم دچار مصدومین شده و ماه های طولانی شرایط حضور در میدان را نخواهد داشت.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

ادی انکتیا تنها جایگزین برای ستاره مصدوم تیم ملی برزِیل است که باعث می شود امیدهای آرسنال برای بردن اولین جام قهرمانی لیگ برتر در ۱۹ سال اخیر در ابهام قرار گیرد. در این اثنا، منچستر سیتی دو بار باخت را در فصل اخیر تجربه کرده اما در شرایطی که ارلینگ هالند آماده است، به نظر می رسد که سیتی همچنان اصلی ترین رقیب آرسنال برای کسب قهرمانی فصل جاری لیگ برتر باشد.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

همچنین یک سوپرکامپیوتر جدید از BonusCodeBets که دو تیم حاضر در فینال جام جهانی را درست پیش بینی کرده و نزدیک بودن نتیجه این فینال را نیز به درستی پیش بینی کند، اکنون پیش بینی کرده است که تیم گواردیولا در ماه می کاپ قهرمانی را بالای سر خواهد برد. مسابقات لیگ برتر از روز باکسینگ دی (امروز) بار دیگر آغاز شده و هنوز ۲۴ بازی دیگر برای هر تیم تا پایان فصل باقی مانده است. اما این پیش بینی، نیم فصل دوم ناامید کننده ای را برای توپچی ها پیش بینی کرده است در شرایطی که تیم آرتتا در جایگاه دوم لیگ قرار خواهد گرفت.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

منچستر سیتی یکبار دیگر به عنوان قهرمانی خواهد رسید و این برای پنجمین بار در شش سال اخیر است که این تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس می شود. آرسنال لیگ برتر را با بازی برابر وستهم از نو آغاز خواهد کرد و سیتی به شهر لیدز خواهد رفت. لیورپول که در نیم فصل اول ناامید کننده ظاهر شده، بر اساس پیش بینی این سوپرکامپیوتر، در نیمه دوم لیگ وضعیت بهتری داشته و در نهایت سوم خواهد شد. مردان یورگن کلوپ در حال حاضر در رتبه ششم جدول قرار داشته و هشت امتیاز از نیوکاسل عقب هستند که اکنون جایگاه سوم را در اختیار دارد. کلاغ ها در پیش بینی صورت گرفته به رتبه پنجم سقوط خواهند کرد.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

بین این دو تیم، تاتنهام قرار خواهد داشت که در حال حاضر چهارم است و تیم آنتونیو کونته خواهد توانست به لیگ قهرمانان اروپا در سال آینده راه یابد. این بدان معنا خواهد بود که جایی در میان چهار تیم ابتدایی برای منچستر یونایتد نخواهد بود. تیم تن هاگ که اکنون در رتبه پنجم قرار دارد در پایان فصل به رتبه ششم سقوط خواهد کرد و به لیگ اروپا خواهد رفت. گراهام پوتر نیز شانسی برای بهبود شرایط چلسی نداشته و این تیم با قرار گرفتن در رتبه هفتم می تواند به لیگ کنفرانس اروپا برود.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

تیم پوتر تا پیش از شروع جام جهانی، شش بازی پیاپی بدون برد را تجربه کردند اما انتظار نمی شود شانسشان بهبود یابد. اما همچنان بالاتر از برایتون قرار خواهند گرفت که رتبه هشتم را کسب خواهد کرد. در این پیش بینی، تیم های وولز، بورنموث و ناتینگهام فارست به عنوان سه تیم پایانی به چمپیونشیپ سقوط خواهند کرد.

جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس در فصل 23-2022

پیش بینی جدول نهایی لیگ برتر در فصل ۲۳-۲۰۲۲

 1. منچستر سیتی
 2. آرسنال
 3. لیورپول
 4. تاتنهام
 5. نیوکاسل
 6. منچستر یونایتد
 7. چلسی
 8. برایتون
 9. کریستال پالاس
 10. استون ویلا
 11. لستر سیتی
 12. وستهم
 13. برنتفورد
 14. فولام
 15. لیدز یونایتد
 16. ساوتهمپتون
 17. اورتون
 18. وولور همپتون
 19. بورنموث
 20. ناتینگهام فارست

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود