انتقاد کاربران از مرد ۲۵ ساله ای که همراه با زن ۶۲ ساله اش منتظر اولین فرزندشان هستند

انتقاد کاربران از مرد ۲۵ ساله ای که همراه با زن ۶۲ ساله اش منتظر اولین فرزندشان هستند

یک مرد ۲۵ ساله به دلیل اینکه از همسر ۶۲ ساله ‌اش بزرگتر به نظر می‌رسد، در شبکه های اجتماعی مورد تمسخر و پیام های توهین آمیز قرار گرفت. این زوج در انتظار به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستند.

کوران مک کین (Quran McCain) ۲۵ ساله که با شریل مک گرگور (Cheryl McGregor) ۶۲ ساله ازدواج کرده است، پس از آپلود ویدیویی از رقص خودشان در تیک تاک (TikTok)، بارها این پیام را گرفت که کم کم دارد پیرتر از همسرش به نظر می‌رسد.

این زوج متاهل از جورجیای آمریکا که ۳۷ سال فاصله سنی دارند، اغلب ویدئوهایی از زندگی خود در رم، ایتالیا در TikTok منتشر می‌کنند. اخیرا وقتی کوران و شریل ویدیویی را آپلود کردند، کاربران تیک تاک اشاره کردند که از نظر سنی به طور فزاینده ای در حال شبیه شدن به یکدیگر هستند. در این کلیپ که اکنون بیش از ۲۲۴ هزار نفر آن را دیده‌اند، این دو یک قطعه رقص اجرا می‌کنند، اما ظاهرا مردم نمی‌توانند از نگاه کردن به موهای کوران دست بردارند.

کاربران به سرعت به این واقعیت اشاره کردند که ظاهر جدید او را پیر نشان می‌دهد. یک نفر گفت: «کم کم داری پیرتر از او به نظر میرسی، چطور ممکنه؟» یک نفر دیگر نوشت: «همین حالا هم پیر به نظر میرسه. مثل زنش.»

نفر سوم نوشت: «خواهر و بردارند یا زن و شوهر؟» و دیگری گفت: «پسر بیچاره. احتمالا موهاش رو رنگ کرده که پیرتر به نظر برسه.»

کوران و شریل حالا در انتظار اولین فرزند مشترک خود از طریق رحم اجاره ای هستند. شریل در حال حاضر مادر هفت فرزند است و ۱۷ نوه دارد.

این زوج اولین بار در سال ۲۰۱۲ زمانی که کوران تنها ۱۵ سال داشت و در یک رستوران فست فود کار می‌کرد با هم ملاقات کردند؛ جایی که توسط کریس، پسر شریل مدیریت می‌شد. اما رابطه عاشقانه آنها در نوامبر ۲۰۲۰ آغاز شد؛ بعد از اینکه کوران متوجه شد شریل به عنوان صندوقدار در یک فروشگاه بزرگ مشغول به کار است.

آنها شروع به قرار گذاشتن کردند و کوران در جولای ۲۰۲۱ با یک حلقه نامزدی ۳۰۰۰ دلاری از شریل خواستگاری کرد. این زوج در سپتامبر همان سال به تنسی گریختند و تنها با دو دوست و شاهد به عقد هم درآمدند.

کوران پیش‌تر درباره روزی که از شریل درخواست ازدواج کرد گفته بود: «قبل از آن به شدت عصبی بودم و تمام تلاشم را می‌کردم که خونسردی‌ام را حفظ کنم اما به محض اینکه وارد پارکینگ شدیم گریه‌ام گرفت. شریل شوکه شده بود چون نمی‌دانست من می‌خواهم خواستگاری کنم، اما این باعث شد احساس خاص بودن کند.»

او همچنین از علاقه‌اش به همسرش گفت: ‌«دلایل زیادی وجود دارد که چرا من شریل را به عنوان همسرم انتخاب کردم. او زیبا، ظریف، قوی، نجیب، صادق و دلسوز است.»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۵ نظر

ورود

 • امیر دی ۲۰, ۱۴۰۱

  روزیاتو نظرسنجی گذاشته بزرگ ترین مشکل سایت چیه.
  بزرگ ترین مشکل سایت همچین خبر های مزخرفی هست که نه خوندنشون ارزشی داره و نه نویسندگیشون.

 • از اینا زیاده دی ۲۱, ۱۴۰۱

  زیاد دیدم از اینا. یکی از دوستای خودم بچه خوبیه. باشگاه میره. درس نمیخونه کار نمیکنه. خرجشو یه پیرزن ۶۰ ساله میده. در عوض دوستم شبا میره خونش. خودش بهم گفت ماهی ۵ میلیون از اون پیرزنه میگیره.
  یکی از پسرای فامیلامون عروسی کرده ۲۵ سالشه ولی وضع مالیشون اصلا خوب نبود. پدر نداره . هم مادرش هم برادر خواهرش اجاره نشینن. اما پسره یه اپارتمان تو چیتگر داره.فامیل نزدیکمونه خودم دیدم خونشون بودم یه مهمون داشتن. یه میانسال ساکن المان سالی دو سه بار میاد خونشون و میره. تقریبا همه فهمیدن این مرد میانسال براشون اپارتمان خریده. سال قبلم صاحاب یه ماشین شاهین شد. یدونه بچه ۲ ساله دارن. معلوم نیست کدومشون زنه رو باردار کردن.

 • از اینا زیاده دی ۲۱, ۱۴۰۱

  یادم رفت اینو بگم اون مرد ۵۰ ساله ساکن المان از فامیلای دورمونه و هنوز مجرده.

 • به-از اینا زیاده دی ۲۱, ۱۴۰۱

  پرهام… اینا تو خود پ…هاب هم قفله…

 • فرزاد دی ۲۱, ۱۴۰۱

  زنه راحت ۸۰ سال به بالاس