سیل انتقادها از مردی که با روش های عجیب خود زنان خیانتکار را رسوا می‌کند

سیل انتقادها از مردی که با روش های عجیب خود زنان خیانتکار را رسوا می‌کند

مردی که زنان خیانتکار را لو می‌دهد، اعتراف کرده است که بسیاری از مردم با روش های عجیب او موافق نیستند. او پس از افشای این موضوع در شبکه های اجتماعی که در سال نو تصمیم دارد خیانتکاران را به شیوه ای افراطی رسوا کند، مورد انتقاد قرار گرفت. تکنیک نگران‌کننده او این است که عکس‌هایش را فتوشاپ کند تا زنانی را که به همسرشان خیانت می‌کنند، لو بدهد.

جی اینگرم (Jay Ingram)، مرد مجرد ۳۳ ساله، می‌گوید که ماموریت دارد که تا حد امکان همسران خیانتکار را کشف و خیانتشان را برملا کند. او می‌گوید: «خیانت برای هیچ کس اتفاق جالبی نیست. من در واقع بااخلاق بزرگ شده‌ام.» اما او به دلیل تلاش غیرمعمول خود به عنوان فردی «متوهم» مورد انتقاد قرار گرفته است.

روش عجیب مرد استرالیایی برای لو دادن زنان خیانتکار

این فروشنده خودرو اهل گلد کوست استرالیا پس از پایان یک رابطه ۱۲ ساله اکنون مجرد است. او فاش کرده است که بعد از اینکه متوجه شد تعدادی از زنانی که با آنها در شبکه های اجتماعی صحبت می‌کرد و با آنها روابط عاشقانه داشت، به او نگفته بودند که در روابط متعهدانه‌ای هستند، شوکه شده است.

به دنبال این موضوع، جی در اینستاگرام خود نوشت که اگر متوجه شود که زن‌هایی که به او پیام خصوصی می‌دهند در رابطه دیگری هستند، آنها را علنا رسوا خواهد کرد.

روش عجیب مرد استرالیایی برای لو دادن زنان خیانتکار

او در اینستاگرام نوشت: «می‌دونید تو تعطیلات کریسمس چه چیزی رو فهمیدم؟ موقعی که خیلی از شما خانم‌ها عکس ‌‌‌های دونفره از خودتون و شوهرتون زیر درخت کریسمس با پیژامه های یک‌شکل رو استوری می‌کردید، همزمان در صفحه من هم برام پیام خصوصی می‌فرستادید. و این فقط در مورد یک یا دو زن اتفاق نیفتاده. تعداد خیلی بالاست.»

جی ادامه داد: «یکی از تصمیمات من در سال نو اینه که در مورد همه چیز صادق باشم، بنابراین در استوری بعدی، نام همه شما رو میارم. گوش به زنگ باشید.»

اما ایده این مرد ۳۳ ساله آن‌طور که برنامه ریزی کرده بود پیش نرفت. جی حالا به خاطر این ایده افراطی مورد انتقاد بسیار قرار گرفته است.

روش عجیب مرد استرالیایی برای لو دادن زنان خیانتکار

یک نفر نظر داد: «چرا این‌قدر خودت رو به زحمت بندازی؟ به جای تلاش برای لو دادن خیانتکارها، روی پیدا کردن فرد مورد نظر خودت تمرکز کن.» و یکی دیگر نوشت: «این یک‌کمی عجیبه.»

سومی نقشه جی را توهم آمیز توصیف کرد و نوشت: «آره آره، فکر می‌کنه هدیه خداست و زن‌ها براش صف کشیدن…»

جی پس از ویدئوی سال نوی خود، ویدیوی بعدی را منتشر کرد و هشدار داد که حقه بازها هدف نقشه وحشتناک او قرار خواهند گرفت. او گفت خودش را روی عکس زوج‌ها فتوشاپ می‌کند و آنها را در فضای عمومی منتشر می‌کند. و چند روز بعد تعدادی عکس ویرایش شده در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرد که یکی از آنها جی را در لبه یک صخره با یک زوج نشان می‌داد، با این عنوان: ما در تعطیلات.

روش عجیب مرد استرالیایی برای لو دادن زنان خیانتکار

با وجود اینکه بسیاری در ابتدا ایده جی را زیر سوال بردند، برخی از افراد مهارت‌های او را تحسین کرده‌اند. یکی از آنها نوشته است: «کار خوبیه!» با این حال، دیگران هنوز در مورد انگیزه‌های او قانع نشده‌اند، زیرا بسیاری می‌نویسند که فکر می‌کنند این ایده «افراطی» و شبیه «یک شوخی» است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ناشناس دی ۲۲, ۱۴۰۱

    چه ایرادی داره این هم جزء آزادی بیان است.