امیر تتلو: «مشکل روانی دارم و خودم را تحویل پلیس ایران می دهم»

امیر تتلو: «مشکل روانی دارم و خودم را تحویل پلیس ایران می دهم»

امیر تتلو که مدتی بود دیگری خبری از جنجال آفرینی اش نبوده و لغو کنسرت و بسته شدن کانال یوتیوبش باعث شده بود دیگر فرصت زیادی برای جنجال آفرینی نداشته باشد، ساعاتی پیش با یک پست یوتیوبی جنجالی، بار دیگر خبرساز شد. تتلو در این پست که در کامیونیتی یوتیوبش منتشر کرد، نوشت:

من واقعا مشکل روانی دارم و فکر میکردم دارم حرفای درستی میزنم همیشه و دارم کمک میکنم. تتلو گفت خب خیلیا این وسط میگفتن اما خب منم فکر میکردم اونا …….. اما بلخره فهمیدم و قبول کردم که من واقعا مشکل روانی دارم. شرمنده ام ! من واقعا نفهمیدم چی شد! انگار یکی از بیرون کنترلم کرده و میکنه و واقعا دست من نیست هیچی! من دیگه میشینم و صبر میکنم که بمیرم و نه چیزی میخونم و نه چیزی مینویسم و یا میام ایران میدمو خودم رو تحویل پلیس! منو فقط ببخشین من واقعا دست خودم نبود و نیست و همین الانم نمیفهمم چی میگم اصلا.

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو، پیش از این نیز بارها ادعاهای متعددی در مورد خداحافظی از خوانندگی، بازگشت به ایران و حتی خودکشی روی استیج در روز تولدش مطرح کرده بود که البته هیچ کدام رخ نداد. او برای روز مرگ خود نظرسنجی گذاشت و از هوادارانش خواست نظر بدهند که آیا روز تولدش یعنی ۳۰ شهریور را به عنوان روز مرگش انتخاب کند، یا ۲۹ مهر، روز صادرات!

پست جدید امیر تتلو و اذعان به مشکل روانی خود و بازگشت به ایران

وی در این باره نوشته بود:

اگرم روتون نشد واسه کشتن امیر تتلو بیاین جلو، به مسئولین برگزاری کنسرت بگین من می‌خوام تو پروژه تفنگ طلایی شرکت کنم! کار جمعه! اگرم نخواستین صورتتون معلوم شه می‌تونین صورتتونو کامل بپوشونین و بیاین رو استیج. ببینم یه قاتل اندازه ما پیدا می‌شه؟ می‌نویسم امضا می‌کنم، ویدئو می‌گیرم میدم به خودش و خانواده‌ش که این کار با رضایت خودمه که هیچ مشکلی هم براش پیش نیاد بعد از مرگِ ما. پروژه تفنگ طلایی شوخی و بچه بازی نیست! با دقت تصمیم بگیرین! من اهل لب و دهن نیستم! تصمیمتون اجرا میشه! با دقت تصمیم بگیرین! فقط هم امروزو فردا وقت دارین. این دفعه وقتی رای میدین باید پاشم وایسین بلیط هم بخرین بعد نگین شما نکشتین! این بار تاریخ شاهده! تمام کامنتاتون و رای گیریا و پستا اسکرین رکورد موجوده. یک بار برای همیشه باید تاریخ بفهمه همه چیو به شوخی گرفتن یعنی چی! باید بفهمه چیزایی که راحت به دست میان، ممکنه خیلی راحت و با یه شلیک اونم با تفنگ طلایی از دست برن!

وی سپس در ویدیوی دیگری که در کانال یوتیوب خود به اشتراک گذاشت در حال طلایی کردن نقش اسلحه ای که روی سرش تتو شده دیده شد و گفت مثل اینکه قرار است این اتفاق ۳۰ شهریور بیفتد، چون به غیر از نظرسنجی یوتیوب، عده زیادی در حال خرید بلیت این روز هستند و با این کار پروژه تفنگ طلایی را امضا می‌کنند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • اسمال دی ۲۵, ۱۴۰۱

  اینم هر چند وقت یه بار یه حرفی میزنه که مثلا جنجالی بشه. بیاد باز سرخط خبرها
  بابا خواننده ای ، خوانندگیتو بکن ، چقد داستانای چیپ و زرد و سخیف میسازی
  پسفردا میاد میگه من همجنس گرام. یا میاد میگه من حضرت مسیحم ظهور کردم. یا اگه گفت میخوام خودکشی کنم. یا مامانمو میخوام بفروشم

  براتون مهم نباشه. میخوان داستان درست کنن که بازدید ویدیو ها و فالوراشون زیاد شه
  میخوان از رو سلبریتیای خارجی ، به اصطلاح دراما درست کنن ، که اینجور مسخره میشه کاراشون

 • او رفته دی ۲۵, ۱۴۰۱

  منم روانی ام. همه روانی ان. خیلیا بیماری روحی روانی دارن. اما این چیزا برا غربیاست که برن دکتر و درمان بشن. ماها جهان سومیم. حتی قبول وجود بیمار روانی یه چیز تابو هس