لحظه فرار زنی پس از ۱ سال اسارت از دست رباینده خود در پمپ بنزین + ویدیو

لحظه فرار زنی پس از ۱ سال اسارت از دست رباینده خود در پمپ بنزین + ویدیو

زنی ربوده شده در نیوجرسی ایالات متحده که هویت او شناسایی نشده است، پس از تحمل یک سال اسارت از دست رباینده خود فرار کرد و به سرعت خود را به یک پمپ بنزین رساند و درخواست کمک کرد که همین اقدام او باعث دستگیری مرد رباینده شد. 

جیمز دبلیو پاریلو ۵۷ ساله، ظاهراً این زن را در شهرستان برلینگتون، نیوجرسی به اسارت گرفته و تهدید کرده که در صورت فرار، خانواده اش را به قتل خواهد رساند. پلیس احتمال می دهد جرایم مرد تنها به همین زن ختم نشده باشد، چراکه او با نام های مستعار متعددی در ایالت های دیگر هم حضور داشته است.

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

مظنون در حال حاضر به دلیل رسیدگی به اتهامات در زندان به سر می برد. در ویدیوهایی، زن دیدیه می شود که با دوچرخه‌ خود را تا پمپ بنزین می رساند و به دنبال آن مردی درشت هیکل دیده می‌شود. کارکنان پمپ بنزین، زن را به دفتر پشتی خود می برند می آورند و در نهایت در آنجا او از دست آدم ربا رها می شود.

دادستان کل منطقه گفت: «ما در حال تماس با مجریان قانون در سراسر حوزه های قضایی هستیم تا افراد دیگری را که ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد این متهم داشته باشند شناسایی کنیم.»

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

وی افزود: «تحقیقات ما ادامه دارد و ما متعهد هستیم که هر کاری می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که عدالت برای این قربانی اجرا می شود.»

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

این زن با پاریلو که خود را با نام برت پارکر به زن معرفی کرده بود، در یک پمپ بنزین در نیومکزیکو دوست شد. به گفته مقامات، پاریلو از زن خواسته است تا با لو به آریزونا سفر کند. این زوج درگیر یک رابطه توافقی یک ماهه بودند که حدود یک ماه بعد در کالیفرنیا به پایان رسید. اما پاریلو، این زن حبس کرد و به او اجازه نداد تا ترکش کند.

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

پاریلو گوشی این زن را گرفته و از کارتهای او خرج می کرده است. در عین حال به زن اجازه نداده بود که در طول مدتی که با هم بودند با اعضای خانواده اش تماس بگیرد.

در اواخر سال ۲۰۲۲، این زوج در شهرستان برلینگتون، اتاقی را در طبقه دوم خانه ای در شهرک باس ریور اجاره کردند. در ۷ فوریه، این زن پس از اینکه پاریلو در جریان مشاجره ای سعی در خفه کردن او داشت، از خانه گریخت.

یکی از افسران در استشهادیه‌ای که پلیس در حمایت از اتهام آدم‌ربایی علیه پاریلو به دلایل احتمالی ارائه کرده بود، نوشت که زن ربوده شده، در تنها فرصتی که پیدا کرده بود، فرار کرده است.

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

وقتی به پمپ بنزین رسید، به دو کارگر آنجا گفت که مرد، او را برخلاف میلش برای حدود یک سال اسیر کرده است. ادعاهای او مبنی بر خفگی با علائمی که روی گردنش مشهود بود مطابقت داشت.

مدیر این پمپ بنزین گفت که این زن هنگامی که وارد ایستگاه شد هراسان بود و می‌لرزید، به سختی می‌توانست حرف‌ بزند، اما مدام می‌گفت: «بیش از یک سال است که من را برخلاف میلم نگه داشته است. او مرا ربوده است.»

مرد اندکی پس از زن وارد پمپ بنزین شد و سعی کرد وارد دفتر شود، اما مانع ورود او شدند. ویدیویی نشان می دهد که مرد تلاش می کند دری را که زن آن را بسته بود دور بزند.

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

وقتی پلیس رسید، پاریو از دادن نام واقعی خود به آنها امتناع کرد، که منجر به بازداشت او شد.

بعداً مرد نام واقعی خود را به مجریان قانون داد و اعتراف کرد که در ۷ فوریه قصد داشته این زن را  خفه کند. پلیس جرسی پاریلو را به آدم ربایی درجه یک متهم کرد و ادعا کرد که او زن را حدود یک سال به منظور ایجاد وحشت و آزار جسمی زندانی کرده است. او متهم است که زن را تهدید کرده و گفته است که اگر او برود زن و خانواده‌اش را می‌کشد.

ماجرای واقعی فرار زنی ربوده شده پس از 1 سال

بر اساس مدارک دادگاه، متهم علاوه بر آدم ربایی، به دو فقره ضرب و جرح، منع کیفری و ممانعت از اتهامات وارده متهم شد. او همچنین از دادن نمونه DNA به مقامات خودداری کرد که به خاطر آن هم اتهام دیگری به پرونده اش اضافه شد.

مدیر بخش عدالت کیفری، گفت: «این اتهامات، در صورت اثبات، نشان دهنده سطحی از رفتار متخاصمانه است که برای هر کسی که با این متهم برخورد می کند، خطر شدیدی را به همراه دارد.»

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • امید اسفند ۱, ۱۴۰۱

    إ اینکه عمو جانی خودمونه که،خخخخخخ