همسران ۱۲ ستاره مشهور هالیوود که کم‌تر شناخته شده‌اند

همسران ۱۲ ستاره مشهور هالیوود که کم‌تر شناخته شده‌اند

هالیوود پر از زوج های مشهور، مانند جنیفر لوپز و بن افلک است که داستان جدایی و دوباره رسیدنشان به هم مورد توجه طرفداران و رسانه ها قرار گرفت. اما همسران برخی از افراد مشهور هالیوود، برای بسیاری ناشناخته اند. شاید شریک زندگی آنها کم تر شناخته شده باشند و یا در حفظ حریم خصوصی زندگی خود سخت گیر بوده باشند، به هر حال شناختن همسران افراد مشهور که کم تر شناخته شده اند، می تواند جالب باشد.

کیت بلانشت و اندرو آپتون

همسران افراد مشهور
این بازیگر و همسرش اندرو آپتون، نمایشنامه نویس، فیلمنامه نویس، کارگردان و تهیه کننده استرالیایی، در سال ۱۹۹۷ پس از پس از آشنایی ۳ هفته ای با هم ازدواج کردند و با هم ۴ فرزند دارند.

سلما هایک و فرانسوا-هانری پینو 

همسران افراد مشهور
سلما هایک پس از ازدواج با تاجر فرانسوی فرانسوا-هانری پینو، سلما هایک پینو شد. آنها از سال ۲۰۰۶ با هم آشنا شدند و یک سال بعد ازدواج کردند. این زوج با هم صاحب دختری به نام والنتینا شده اند.

پل راد و جولی یاگر

همسران افراد مشهور
پل راد اندکی پس از به شهرت رسیدن با فیلم Clueless در سال ۱۹۹۵ با همسرش جولی یاگر، تهیه کننده و فیلمنامه نویس آشنا شد. این زوج ۲ فرزند دارند.

اوا لانگوریا و خوزه باستن

همسران افراد مشهور
این بازیگر آمریکایی بیش از یک دهه است که شوهر خود، خوزه باستن را می شناسد. اوا و همسرش که یک تاجر است، در سال ۲۰۱۳ با هم آشنا شدند و ۲ سال بعد با هم ازدواج کردند که حاصل آن یک پسر است.

ویل فرل و ویوکا پائولین

همسران افراد مشهور
ویل فرل در سال ۲۰۰۰ با ویوکا پائولین سوئدی ازدواج کرد. پائولین مجموعه دار آثار هنری، اما او در یک کلاس بازیگری با فرل ملاقات کرد. این زوج با هم ۳ پسر دارند.

کریستین بیل و سیبی بلازیک

همسران افراد مشهور
ستاره «شوالیه‌ی تاریکی» بیش از ۲ دهه است که با سیبی بلازیک، دستیار سابق وینونا رایدر، است. این زوج در سال ۲۰۰۰ در لاس وگاس ازدواج کرده اند و از آن زمان صاحب ۲ فرزند شده اند.

ریس ویترسپون و جیم توت

همسران افراد مشهور
ریس ویترسپون و جیم توت که یک کارشناس استعدادیابی است، بیش از یک دهه با هم بوده اند. آنها در سال ۲۰۱۱ ازدواج کرده و یک سال بعد صاحب پسری به نام تنسی شدند.

مارک والبرگ و رئا دورهام

همسران افراد مشهور
در سال ۲۰۰۱، مارک والبرگ و رئا دورهام، که یک مدل آمریکایی است، در دفتر یک روزنامه در شهر نیویورک یکدیگر را ملاقات کردند. در سال ۲۰۰۳، آنها صاحب اولین فرزند خود شدند. از آن زمان، ۴ عضو دیگر به خانواده آنها اضافه شده است.

تری کروز و ربکا کینگ-کروز

همسران افراد مشهور
تری کروز و همسرش، ربکا کینگ-کروز، بازیگر و نوازنده، بیش از ۳۰ سال است که با هم پیمان ازدواج بسته اند. در طول روابطشان، آنها صاحب ۵ فرزند شده اند.

لیزا کودرو و میشل استرن

همسران افراد مشهور
این بازیگر از سال ۱۹۹۵ با میشل استرن، مدیر تبلیغات فرانسوی ازدواج کرده است و تنها فرزند آنها ، جولیان موری استرن، ۳ سال بعد متولد شد.

مارکو پرگو و زوئی سالدانیا

همسران افراد مشهور
این زوج پس از آشنایی چند ماهه خود در سال ۲۰۱۳ با هم ازدواج کردند و حال این ازدواج ۳ پسر است.

جولیان مور و بارت فرویندلیش

همسران افراد مشهور
مور بیش از ۲۵ سال پیش با بارت فرویندلیش، کارگردان و فیلمنامه نویس آمریکایی ازدواج کرده است. آنها در فیلم  The Myth of Fingerprints یکدیگر را ملاقات کردند و اکنون ۲ فرزند دارند.

آدام سندلر و جکی سندلر

همسران افراد مشهور
آدام و جکی سندلر در مجموعه Daddy Big (1999) یکدیگر را ملاقات کردند. آدام در سال ۲۰۰۳ با جکی ازدواج کرد و در سال ۲۰۰۶ برای اولین بار صاحب فرزندی شدند. ۲ سال بعد، دخترشان به این خانواده اضافه شد.

منبع: bright side
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود