تصاویر بادیگاردهای زن در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه روسیه در چچن

تصاویر بادیگاردهای زن در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه روسیه در چچن

بادیگاردهای زن مهارت های اساسی نبرد تن به تن را در دانشگاه نیروهای ویژه روسیه تمرین می کنند، در حالی که خود را برای حفاظت از دوستان اولیگارش ولادیمیر پوتین آماده می کنند. آن ها در جریان مراسم آغازین دوره آموزشی بادیگاردهای زن در چچن تحت آزمون های سخت قرار می گیرند. این زنان روس را می توان با لباس های نظامی و سلاح های شخصی دید، در حالی که در زمینه نبرد تن به تن و تیراندازی آموزش می بینند.

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

تصاویری از این زنان در حال تیراندازی در یک فضای باز منتشر شده است، در حالی که برای محافظت از مهم ترین نخبه های سیاسی روسیه آماده می شوند. این آموزش ها طوری است که به نظر می رسد این زنان برای تبدیل شدن به بادیگاردهای شخصی آموزش می بینند، که عمده آن ها دوستان و نزدیکان ولادیمیر پوتین هستند.

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

علاوه بر تیراندازی و تمرین حفاظت از استخدام کننده خود در جریان حمله به خودروها، این زنان در حال مشت زدن به کیسه بوکس و انجام دیگر تمرینات دفاع شخصی دیده می شوند که هر نوع حمله ای را شامل می شود. روی دیوار یکی از این کلاس های درس می توان عکس هایی از ولادیمیر پوتین و رمضان قدیروف رهبر چچن را دید. دانشگاه نیروهای ویژه روسیه بسیاری از جنگجویانی را آموزش داده که از فوریه ۲۰۲۲ به اوکراین اعزام شده اند.

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

رمضان قدیروف در کانال تلگرامی خود در این باره گفته است: «تا به امروز، بیش از ۹۰۰۰ جنگجو در این دانشگاه آموزش دیده اند، و این هنوز فاصله زیادی با امکانات تعلیمات ما دارد». دانشگاه نیروهای ویژه روسیه در سال ۲۰۱۳ توسط رمضان قدیروف تاسیس شده و هدف آن آموزش روش های مدرن نظم تاکتیک ویژه به نیروهاست. این پروژه بزرگ در یک زمین ۴۰۰ هکتاری در شهر گودرمس در چچن انجام می شود که به آموزش نیروهای ویژه اختصاص یافته است. برنامه های آموزشی این دانشگاه شامل تمرین تیراندازی، غواصی، امنیت ملی، هنرهای رزمی، کمک های اولیه، آموزش های تاکتیکی-ویژه و آموزش پزشکی نظامی است.

بادیگاردهای زن روس در حال آموزش در دانشگاه نیروهای ویژه چچن

در کانال تلگرامی دانشگاه نیروهای ویژه روسیه آمده است: «نیروها نه تنها آموزش می بینند که چطور عملیات های نظامی را به شکلی موثر انجام دهند بلکه دلایل واقعی انجام عملیات ویژه نظامی در اوکراین نیز برایشان تشریح می شود که به مقدار زیادی انگیزه آن ها را افزایش می دهد». آلینا کابائوا ژیمناست المپیکی سابق روسیه و معشوقه پوتین که گفته می شود از وی صاحب دو فرزند است نیز در تصویری که از خود در سنت پترزبورگ گرفته بود، در کنار گروهی بادیگارد زن دیده می شد.

۱۰ واقعیت جالب در مورد بادیگاردها؛ از محافظ هیتلر تا برادر آل کاپون [قسمت اول]

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

 • ایران اسفند ۱۰, ۱۴۰۱

  بی عقلی حدومرز نداره

 • ناشناس اسفند ۱۵, ۱۴۰۱

  تو امریکا تو غرب راحت میشه درباره روسیه اوکراین حرف زد و از روسیه پشتیبانی کرد. اینجا فحش میدن. انگار اتباع اوکراینن. چنان داد میزنن چنان تهمت میزنن چنان اوکراین اوکراین میکنن. اونم بلند بلند. انگار مثلا اوکراین بهشون ویزا میده. یا تابعیت بهشون داده که باید اینطور دفاع کنن. دفاع میکنین حداقل ارومتر بابا. یکم اول فیلم درباره نوع بحث کردن ببینین بعد حرف بزنین.
  بعد با این طرز حرف زدن و بحث کردن زمان غار نشینی خودشونو روشنفکر و متمدن میدونن.
  فیلم دیدم درباره همین بحث اوکراین و روسیه، تو امریکا نشسته بودن سیاستمدارا. همه بحث میکردن. اروم بحث میکردن. با احترام. همه سوال میپرسیدن با احترام و اروم جواب میدادن. طرف به راحتی پرچم روسیه رو اورده تو امریکا و میگه این جنگ برا اقتصاد بده. نباید جنگ اوکراین رو به باقی مناطق گسترش بدیم و ایزوله کنیم. به راحتی هم از روسیه دفاع میکنه. میگه ناتو نباید تا مرز روسیه بره. بعد اینجا همینو بگی فقط مونده چوب بگیرن کتک بزنن.

  جمعه که گذشت یه دورهمی داشتیم اینطوری بحث که نشد، دعوا شد. اتفاقا دعوا رو همین غربگراهای اوکراینی ساکن ایران شروع کردن. چنان جیغ میزدن