مدونا ۶۴ ساله رابطه عاشقانه خود با جاش پوپر ۲۹ ساله را تایید کرد

مدونا ۶۴ ساله رابطه عاشقانه خود با جاش پوپر ۲۹ ساله را تایید کرد

یک مطالعه نشان داده است زنانی که با مردان جوان‌تر رابطه دارند، از روابط خود شادتر و راضی‌تر هستند و مدونا، ملکه پاپ آن را ثابت کرده است. مدونا برای پایان دادن به شایعات، عکس هایی صمیمی از جاش پوپر و خودش را به اشتراک گذاشت.

هیچ وقت برای یافتن عشق دیر نیست

رابطه عاشقانه جدید مدونا
هفته گذشته، زمانی که جاش پوپر، مربی بوکس، یک سری عکس به اشتراک گذاشت، برای کاربران اینترنت این سوال پیش آمد که مدونا با مرد جدیدی در زندگی خود وارد رابطه شده است یا خیر. جاش ۲۹ سال سن دارد و در حال حاضر در برنامه تلویزیونی رئالیتی «خانه تابستانی» حضور یافته است. او همچنین مربی یکی از بچه های مدونا است.

رابطه عاشقانه جدید مدونا

مدونای ۶۴ ساله با تایید شایعات، در استوری اینستاگرام خود عکسی را در حال بوسیدن جاش به اشتراک گذاشت. این زوج که در این تصویر سر تا پا مشکی پوشیده اند، ماسک هایی همرنگ به صورت دارند و با هم در یک مهمانی شرکت کرده اند. مدونا چندی پیش برای تشویق جاش، در یکی از مسابقات او دیده شد.

مدونا ماه گذشته رابطه قبلی خود را تمام کرده بود

رابطه عاشقانه جدید مدونا
مدونا به مدت ۵ ماه با اندرو دارنل که یک مدل بود و ۴۱ سال از ملکه پاپ کوچکتر بود، رابطه داشت. یک منبع نزدیک به او فاش کرد: «این اتفاق یک چیز بسیار عادی بود … بنابراین او دل شکسته نیست.»

رابطه عاشقانه جدید مدونا

پیش از این، مدونا به مدت ۳ سال با احلامالیک ویلیامز که یک رقصنده بود رابطه داشت که در آوریل سال گذشته از هم جدا شدند. این زوج هم ۳۵ سال اختلاف سنی داشتند.

مدونا ظاهر جوان خود را حفظ می کند و اهمیتی نمی دهد که مردم چه فکر می کنند

رابطه عاشقانه جدید مدونا
این خواننده پاپ اعتراف کرد که یک عمل جراحی دیگر روی صورت خود انجام داده است و پس از حضور در مراسم گرمی، چهره جدید او واکنش هایی را به همراه داشت.

رابطه عاشقانه جدید مدونا

او در مورد این وضعیت گفت: «یک بار دیگر شاهد تفکر زن ستیزی شدم که در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم نفوذ کرده است. جهانی که از ارزشمند شمردن زنان بالای ۴۵ سال خودداری می کند». مدونا ظاهر جدید خود را با نمک و ناز دانست.

منبع: bright side
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود