زن گیاهخواری که ادعا می‌کند خوردن گوشت خام زندگی او را متحول کرده است + ویدیو

زن گیاهخواری که ادعا می‌کند خوردن گوشت خام زندگی او را متحول کرده است + ویدیو

میمی گراف در دوران نوجوانی خود رژیم غذایی گیاهی داشت، اما به گفته‌ی خودش این رژیم غذایی او را چنان ضعیف کرده بود که فکر نمی کرد به ۲۰ سالگی برسد. میمی از استکهلم سوئد اکنون که در اوایل ۲۰ سالگی است به خوردن گوشت خام روی آورده و در رژیم غذایی گوشت خام خواری خود از گوشت گاو، مرغ و گوشت خام خوک و همچنین اندام های داخلی حیوانات مانند کبد و کلیه تغذیه می کند.

میمی می‌گوید: «وقتی ۱۷ ساله بودم، ۳۹ کیلوگرم وزن داشته و بیماری‌های خودایمنی داشتم. از زمانی که شروع به خوردن گوشت خام کردم، از نظر ظاهری از سلامت کامل برخوردارم و هر روز و از هر نظر بهتر و بهتر می شوم. بعد از چندین سال گیاهخواری، من کاملا ناتوان بودم. در حالت سرگردانی که داشتم، یک روز انگیزه ای بر من غلبه کرد و مرا به ماهی فروشی همسایه برد، جایی که بزرگترین ماهی قزل آلا را خریداری کردم.»

خوردن گوشت خام
وقتی میمی پس خرید به خانه رسید، گفت که با دستانش گوشت ماهی را جدا می کرد و می خورد تا فقط استخوان آن باقی ماند. او درباره حس اولیه اش پس خوردن ماهی خام گفت: «به سرعت احساس کردم یک توپ گرم انرژی در شکمم روشن شده است و به بدنم منتقل می شود و در سرخوشی کامل بودم. احساس می کردم مغزم روشن شده و بدنم دوباره احیا شده است. از آن زمان به دنبال بازیافتن آن احساس هستم. من به دنبال برقراری ارتباط مجدد با غرایزم هستم، دنبال کردن شهودم و آزمایش روی خودم. من هیچ احساس گناهی نداشتم و دیگر هرگز به زندگی حیوانات فکر نکردم».

خوردن گوشت خام

سازمان سلامت ملی بریتانیا می گوید که پختن درست گوشت تضمین می کند که باکتری های مضر گوشت از بین بروند. اگر گوشت به خوبی پخته نشود، این باکتری ها ممکن است باعث مسمومیت غذایی شوند. در دستورالعمل این سازمان آمده: «باکتری‌ها و ویروس‌ها از طریق طیور و برخی محصولات گوشتی مانند همبرگر منتقل می شوند».

خوردن گوشت خام

اما میمی می‌گوید که همیشه به آنچه بدنش می‌خواهد گوش می‌دهد و می‌گوید طعم گوشت خام با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. میمی می‌گوید که نمی‌تواند از رژیم غذایی خود با گوشت خام سیر شود و دوست دارد انواع مختلف گوشت ها را امتحان کند.

خوردن گوشت خام

اکثر گوشتی که میمی مصرف می کند گوشت گاو خام چراکه بدنش بهترین پاسخ را به آن می دهد. او اضافه کرد که همچنین در دسترس ترین و راحت ترین منبع غذایی برای اوست. مابقی مواد غذایی که مصرف می کند، بیشتر مرغ، گوشت خوک و ماهی است که به طور متناوب به صورت خام و کم پخته مصرف می کند. همچنین کبد، کلیه و مغز استخوان را نیز در رژیم غذایی خود جای داده است که خام آنها را نیز ترجیح می دهد.

خوردن گوشت خام

او می گوید: «در رستوران‌ها، همیشه در صورت امکان غذای گوشت خام را انتخاب می‌کنم، مانند استیک تارتار، کارپاچیو، سِویچه یا ساشیمی. با این حال، من از یک استیک کمی پخته شده نیز راضی هستم. هدف من این است که یک غذای گوشت خام از هر فرهنگ و هر حیوانی را امتحان کنم.»

خوردن گوشت خام

میمی گفت که از خوردن گوشت خام در ملاء عام خوشحال می شود. او از دریدن گوشت خام با دست‌ها و دندان‌هایش لذت می برد، اما آن را برای زمانی که تنهاست می گذارد. او معتقد است: «گوشت خام برای دختران و زنان شیک نیز مناسب است، ما گوشت خام خوران، بدنسازان غول پیکر یا هیپی های بدبو نیستیم».

خوردن گوشت خام

دوستان من در آسیای شرقی و آفریقا بسیار پذیرا هستند و مایلند غذای من را امتحان کنند. اروپایی‌ها فقط در رستوران‌ها استیک تارتار یا سویش را سفارش می‌دهند. آمریکایی‌ها سخت‌ترین گروه هستند؛ همه نظرات منفی من از طرف آنهاست».

او افزود: «اگرچه دگردیسی جسمی من شگفت انگیز است، اما تغذیه مناسب ذهنیت من را بیش از پیش متحول کرده است.»

منبع: the sun
یک نظر

ورود

  • Aria اسفند ۲۶, ۱۴۰۱

    یعنی تاحالا استیک یا همبرگر ، سوسیس یا پیتزا تو عمرش نخورده تا ۲۰ سالگی ؟ کیو داره گول میزنه!? بعضی اوقات آدما چه ساده معروف میشن.