۱۰ سلبریتی که علاوه بر فیلم‌ها در زندگیشان نیز قهرمان هستند

۱۰ سلبریتی که علاوه بر فیلم‌ها در زندگیشان نیز قهرمان هستند

سلبریتی‌ها بارها در سینما و تلویزیون نقش نجات دهنده‌ها را بازی کرده‌اند. البته همه مردم در طول زندگی روزانه خود اقدامات خوب و شایسته تقدیر انجام می‌دهند که همه آن‌ها در رسانه‌ها بازگو نمی‌شود. در این مطلب می‌خواهیم به کارهای انسان دوستانه و قهرمانانه سلبریتی‌ها در دنیای واقعی بپردازیم پس با ما همراه باشید.

۱- بندیکت کامبربچ یک بار دوچرخه سواری را از دزدان نجات داد

در سال ۲۰۱۸، بندیکت کامبربچ در تاکسی حضور داشت که متوجه می‎‌شود ۴ سارق در حال دزدی دوچرخه یک دوچرخه سوار هستند. این بازیگر معروف در آن لحظه وارد صحنه شده و باعث فرار کردن سارقان می‌شود. خوشبختانه به دوچرخه سوار آسیبی نمی‌رسد و دوچرخه نیز دزدیده نمی‌شود. این بازیگر در مورد حادثه رخ داده می‌گوید: «من این کار را انجام دادم چون باید انجام می‌دادم.»

۲- تام هاردی کسی که موتوری را دزدیده بود دستگیر کرد

در سال ۲۰۱۷ تام هاردی ۲ جوان که موتوری را در لندن دزدیده بودند مشاهده کرد، این بازیگر و سلبریتی معروف در همان زمان به سرعت دنبال این دو نفر دویده و مصمم بود تا آن‌ها را بگیرد. آن دو نفر با دیدن تام هاردی کنترل موتور را از دست می‌دهند و به این ترتیب این بازیگر موفق به گرفتن و تحویلشان به پلیس می‌شود.

۳- مریل استریپ و شِر زنی را که توسط مردی در حال آزار دیدن بود نجات دادند

حدود ۳۰ سال پیش مریل استریپ و شر که در حال قدم زدن در خیابان‌های نیویورک بودند متوجه مردی شدند که در حال آزار رساندن به زنی است. شر توضیح می‌دهد که آن مرد هیکل بزرگی داشته اما آن مانع از فریاد آن دو نشده است. مرد مذکور پس از آن اتفاق از صحنه می‌گریزد و زن نجات می‌یابد. بعدها آن زن گفته بود که باورش نمی‌شود توسط این دو ستاره نجات یافته است.

۴- وین دیزل خانواده‌ای که در ماشینشان محبوس مانده بودند نجات داد

وقتی او در اطراف هالیوود در حال موتورسواری بوده است متوجه می‌شود که یک خانواده در ماشینشان گیر افتاده‌اند. او به سرعت از موتور خود پیاده شده و به کمک کودکانی که در ماشین گیر افتاده‌اند می‌رود و آن‌ها را از ماشین خارج می‌کند.

۵- نجات یک کوهنورد توسط هریسون فورد و هلیکوپترش

در سال ۲۰۰۰، یک کوهنورد پس از ۵ ساعت کوهنوردی احساس ناراحتی شدیدی پیدا می‌کند و قدرت ادامه دادن کوهنوردی‌اش را از دست می‌دهد. یکی از دوستان صمیمی او با تلفنش برای او درخواست کمک می‌کند. لحظاتی بعد نیز هریسون فورد با هلیکوپتر خصوصی خود ظاهر شده و این ۲ کوهنورد را به محل امنی منتقل می‌کند.

۶- برد پیت جان یک بازیگر سیاهی لشکر را در حین  فیلم برداری نجات داد

در حالی که یکی از صحنه‌های فیلم The World War Z در حال فیلم برداری بود، یکی از بازیگران سیاهی لشکر لیز خورده و سقوط می‌کند. برد پیت که متوجه افتادن این زن بدشانس می‌شود به کمک او رفته و از صدمه دیدن شدید او جلوگیری می‌کند.

۷- رایان گاسلینگ از تصادف یک زن جلوگیری کرد

در سال ۲۰۱۲ یک وبلاگ نویس انگلیسی در حال عبور از خیابان بود که یک تاکسی از راه می‌رسد، در همین حال که نزدیک بود تا این تاکسی با این زن تصادف کند رایان گاسلینگ از راه می‌رسد و او را به کنار می‌کشد.

۸- لئوناردو دیکاپریو به مردی که پس از سقوط از کشتی‌اش ۱۱ ساعت در آب بود کمک کرد

هنگامی که دیکاپریو تعطیلاتش را در قایق خود می‌گذراند، متوجه مردی در دریا شد که از او درخواست کمک می‌کند. این مرد بدشانس که از کشتی تفریحی خود افتاده بود متوجه قایق دیکاپریو شده و پس از ۱۱ ساعت حضور در آب توسط او نجات یافت. پس از نجات این فرد نیز همه آنان موفق شدند تا قبل شروع باران و طوفان به سلامت بازگردند.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • فرجاد فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

  یبار تو دستشویی گیر کردم گوشی هم پیشم نبود. تا شش ساعت اونجا بودم

  • آریا فروردین ۱۵, ۱۴۰۲

   قهرمان واقعی تویی دادا
   اینا اداتو درمیارن

  • لیوای فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

   حاجی چه تجربه وحشتناکی رو پشت سر گذاشتی ?

 • :/ فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

  جرمی رنر که همین چندوقت پیش خواهرزاده‌ش رو در یه تصادف نجات داد و ۳۰ تا استخونش شکست رو ننوشتیننن؟ متاسفم براتون…

 • Heydar فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  فقط حاج قاسم