آواز خواندن عاشقانه کریستیانو رونالدو برای جورجینا رودریگز + ویدیو

آواز خواندن عاشقانه کریستیانو رونالدو برای جورجینا رودریگز + ویدیو

کریستیانو رونالدو ۳۸ ساله با شریک زندگی اش جورجینا رودریگز، در مهمانی شام مجللی که در لیسبون ترتیب داده بودند از نینینیو، خواننده پرتغالی سبک فلامنکو نیز دعوت کردند و کریستیانو رونالدو در این مهمانی به همراه نینینیو ترانه ای عاشقانه در مورد ازدواج را با احساس برای جورجینا رودریگز خواند.

ازدواج کریستیانو رونالدو و جرجینا رودریگز

این مهمانی، در برنامه جدید نتفلیکس«من جورجینا هستم» مستند شده است. نینینیو که به عنوان مهمان در این مراسم حضور داشت، برای سرگرم کردن حضار گیتار خودش را به دست می گیرد و با همخوانی رونالدو در این مهمانی مجلل، فضای پرشوری را رقم می زند.

کریستیانو رونالدو خندان در حال خواندن «می خواهم با تو ازدواج کنم» به جورجینا نگاه می کند. جورجینا به وضوح تحت تأثیر این حرکت رونالدو قرار گرفته است.

ازدواج کریستیانو رونالدو و جرجینا رودریگز

هم تیمی های سابق کریستیانو، از جمله ریکاردو کوارشما و بازیکن منچستریونایتد دیوگو دالوت نیز از تماشای اجرای زنده میزبان خود لذت بردند.

جورجینا گفت: «تمام تابستان به نینینیو گوش می دادیم. کریس تمام آهنگ هایش را حفظ است. کریستیانو عشق زندگی من است. او بسیار رمانتیک است و بهترین دوست من است و من او را تحسین می کنم».

جورجینا و رونالدو در سال ۲۰۱۶ در فروشگاه گوچی که جورجینا در آن کار می کرد، یکدیگر را ملاقات کردند. سال بعد آنها صاحب دختری به نام آلانا مارتینا شدند و چهار سال پس از آن اعلام کردند که در انتظار دوقلوهایشان هستند. به طرز غم انگیزی، یکی از دوقولوها که پسر بود، در بدو تولد درگذشت، اما دختر آنها بلا اسمرالدا زنده ماند.

ازدواج کریستیانو رونالدو و جرجینا رودریگز

جورجینا در سریال جدید نتفلیکس که درباره اوست، فاش کرد که این زوج به طرز دلخراشی سه سقط جنین ناخواسته را تجربه کرده اند. این زوج مجبور شدند شایعه ازدواج مخفیانه خود در یک مراسم خصوصی در مکزیک را تکذیب کنند. اما هر دوی آنها آشکارا درباره تمایل خود برای ازدواج با یکدیگر صحبت کرده اند.

ازدواج کریستیانو رونالدو و جرجینا رودریگز

رونالدو گفت: «حتما یک روز ازدواج خواهیم کرد. این رویای مادرم نیز هست، بنابراین یک روز حتما انجامش می دهیم. چرا که نه؟ عالیه. اما در حال حاضر به این موضوع فکر نمی‌کنم. این چیزی است که اکنون در برنامه های من نیست، اما در آینده، بله، من آن را می خواهم.»

ازدواج کریستیانو رونالدو و جرجینا رودریگز

جورجینا افزود که آنها از نظر خدا ازدواج کرده اند، اما هنوز ازدواج رسمی یا قانونی وجود نداشته است. او توضیح داد: «من خوش شانس هستم که می توانم به شما نشان دهم که رویاها واقعاً به حقیقت می پیوندند. من از فرصت هایی که خدا به من داده قدردانی می کنم».

منبع: the sun
مطالب مرتبط
۲ نظر

ورود

  • Ali king فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

    احسنت ???
    این رونالدو همه جور هنر داره ???
    چی آوازی خواند

  • علی فروردین ۱۴, ۱۴۰۲

    یعنی بعد ازاین همه سال و دو تا بچه جورجیا زاییده هنو ز ازدواج نکرده ده…..