بیوگرافی عباس موزون خالق برنامه پرطرفدار «زندگی پس از زندگی»

بیوگرافی عباس موزون خالق برنامه پرطرفدار «زندگی پس از زندگی»

در ویژه برنامه های افطار ماه رمضان امسال شاهد فصل سوم برنامه زندگی پس از زندگی با اجرا، کارگردانی و تهیه کنندگی عباس موزون هستیم که طی این سال‌ها از برنامه های پرطرفدار تلویزیون بوده و امسال هم تا اینجای کار با اختلافی چندین برابری نسبت به برنامه های مشابه، بیشتر از یک میلیون و ۶۳۵ هزار بار در تلوبیون دیده شده است. به همین منظور به سراغ بیوگرافی عباس موزون رفته‌ایم و ایده شکل‌گیری برنامه زندگی پس از زندگی را مرور می‌کنیم.

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

عباس موزون مجری تلویزیون متولد ۲۴ اسفند سال ۱۳۵۲ در شهر دزفول استان خوزستان، کارگردان، تهیه کننده، مستندساز، پژوهشگر، شاعر، نویسنده و مترجم است. او فارغ التحصیل مهندسی تکنولوژی و سینما بوده و دارای مدارک کارشناسی ارشد سینما و دکترای مدیریت است و عمده معروفیت او به واسطه ساخت و اجرای برنامه زندگی پس از زندگی ، روایتی متفاوت درباره مرگ و علم ماوراء به دست آمده است.

کودکی عباس موزون

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

عباس موزون زمانی که ۶ساله بود درگیر جنگ تحمیلی شد و به همراه خانواده از دزفول به اصفهان مهاجرت کرد. او زندگی در شهرهای اراک، شوشتر، روستای ترک‌زبان چمن سلطان لرستان و نزدیک به ۲۴ شهر مختلف را تجربه کرده است و هم‌اکنون ساکن تهران است.

مجری برنامه زندگی پس از زندگی ، پیش از ورود به مدرسه بخش زیادی از خواندن و نوشتن را فرا گرفته بود و از ۱۲ سالگی شروع به سرودن شعر کرد.

آغاز غعالیت حرفه ای

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

او کار خود را در اوایل در دهه هشتاد آغار کرد و توانست با انجمن سینمایی مشغول به کار شود.

او که مدت‌ها به کار تحقیق و ترجمعه مشغول بود با همایشی در دانشگاه یزد موفق شد تجربه گران را گرد هم آورد و در نهایت در سال ۱۳۹۵ با رونق اپلیکیشن تلگرام یک کانال تلگرامی تاسیس کند و اطلاعات و تجربیات خود را به اشتراک بگذارد.

زندگی خصوصی

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

عباس موزون ازدواج کرده و دو فرزند پسر دارد. او پیش‌تر درباره تاثیر کار خود بر خانواده‌اش گفته بود: «همسرم می‌گوید که الان ما چهار سال است که با گور، کفن، مرگ و… همراهیم. خانواده ام واقعا با من همراهی کردند. حتی فرزند کوچک‌ترم هم تحت تاثیر این فضا قرار گرفته است و می‌گوید پس از مرگ روحمان از تن جدا می‌شود و به آرامش می‌رسیم. در کل می‌توانم بگویم روحیه خانواده‌ام بزرگ ترین هزینه‌ای بود که من دادم.»

مدرک خبرنگاری و تدریس

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

دکتر موزون در سال ۱۳۷۵ از انجمن صنفی روزنامه نگاران مدرک خبرنگاری گرفت و از سال ۱۳۸۴ هم در استان های خراسان، ایلام، تهران و قم مشغول تدریس زبان بدن است.

مستندسازی

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

سال ۱۳۹۷ مستند «هند دوستان» با حمایت شبکه افق به کارگردانی دکتر عباس موزون در مورد ارتباط معنوی مسلمانان هند با امام حسین و فرهنگ عاشورایی ساخته شد. او مدیر تحقیق و پژوهش برنامه «ایرانگرد» با اجرای جواد قارایی نیز بود.

شهرت با اجرای «زندگی پس از زندگی»

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

شبکه چهار در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ برنامه ای به نام «زندگی پس از زندگی» را با اجرای عباس موزون روی آنتن برد. این برنامه درباره زندگی کسانی است که تجربه نزدیک مرگ داشته‌اند و مرگ موقت را در شرایط مرگ کلینیکی و یا خروج موقت روح از جسم تجربه کرده و به زندگی عادی بازگشته‌اند.

سوژه‌های برنامه زندگی پس از زندگی حاصل چهار سال پژوهش او از مناطق مختلف ایران بوده‌اند.

او که مجری و تهیه‌کننده این برنامه بود، علاوه بر تئاتر، کارگردانی و اجرا را هم آموخت تا در این برنامه به‌ شیوه هرچه بهتر عمل کند.

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

موزون که چهار تا پنج سال از عمر خود را وقف ساخت «زندگی پس از زندگی» کرد، با دیدن مستندی از ریموند مودی، روانپزشک آمریکایی و پایه‌گذار تجربه‌ های پس از مرگ در حدود ۲۵ سال پیش جرقه ساخت برنامه‌ای با محتوای زندگی پس از مرگ در ذهنش زده شد. او به این منظور به سراغ مطالعه کتاب‌های فرا روان‌ شناسی و دینی با موضوع برزخ رفت و همیشه آرزو داشت مجموعه ای با موضوع مرگ موقت با تجربه گران ایرانی بسازد.

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

در دو سال گذشته این برنامه بیشترین رضایت بینندگان را در سیما کسب کرده است. یک بار بیشتر از ۹۳ درصد و یک بار بیشتر از ۹۴ درصد که طبق آنچه اعلام شده است رکورد رضایتمندی را شکسته است.

اخراج از کار و فروش زمین

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

عباس موزون برای ساخت و گفتگو با سوژه ها دائم در سفر بود و به همین دلیل از کارش بی‌کار شد و برای جبران هزینه های سفر و مستندهای خود، مجبور به فروش زمین شد و به دنبال ساخت برنامه ای رفت که در آن زمان هنوز هیچ کس آن را تصویب نکرده بود.

ترجمه کتاب

عباس موزون در سال ۱۳۸۵ کتاب «Masseges From Water» تالیف پروفسور ژاپنی «ایموتو» را ترجمه و با نام «ندای آب» به چاپ رساند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

از آستان قدس تا کار میدانی

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

او می‌گوید: «کارم را به‌صورت جدی از کتابخانه آستان قدس شروع کردم که برای این موضوع «عالم غیب» یک یا دو کتاب بیشتر وجود نداشت تا اینکه بعدها اینترنت آمد. تحقیقات با اینترنت را ادامه دادم و از اواخر سال ۱۳۹۴ تحقیقاتم میدانی شد.

از سال ۱۳۹۵ کانال تلگرامی را تاسیس کردم و در آن شروع به انتشار تجربه گران و پژوهشگران از عالم غیب و مرگ موقت کردم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.»

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

موزون ادامه می‌دهد: «بعد از چهار سال در نهایت تحقیقات و پژوهش هایم در قابل یک برنامه به نام «زندگی به نام زندگی» در ایام ماه مبارک رمضان ۱۳۹۹ بروی آنتن شبکه چهار رفت. با استقبال گسترده مخاطبان این برنامه در ماه رمضان ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ نیز ادامه یافت.»

ادعای تجربه نزدیک مرگ محسن چاوشی

بیوگرافی عباس موزون خالق «زندگی پس از زندگی»

خرداد سال گذشته عباس موزون در یک مصاحبه ادعایی درباره محسن چاوشی خواننده مطرح کرد. عباس موزون در این برنامه ادعا کرد که محسن چاوشی تجربه گر مرگ بوده است و گفت محسن چاوشی این موضوع را مستقیم به خودش نگفته و از طریق واسطه‌ها پیام را دریافت کرده است.

او ابراز امیدواری کرده بود که چاوشی دعوت این برنامه را بپذیرد و تجربه خود را بازگو کند که البته هرگز این اتفاق نیفتاد.

مطالب مرتبط
۶۸ نظر

ورود

 • ن فروردین ۱۵, ۱۴۰۲

  سپاس فراوان از جناب آقای موزون و همکاران گرامی‌شون به‌خاطر این برنامه فوق‌العاده و بسیار بسیار ارزشمند، و تشکر ویژه از تجربه‌گران ارجمند که تجربیات ارزشمندشون رو در اختیارمون میذارن، خدا خیرشون بده. آرزوی توفیقات روزافزون برای جناب آقای موزون و تیم همراهشون داریم.

  • آزاد۶ فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

   خداقوت آقای موزون واقعا تاثیرگذار هست شاید تلنگری برای جهانیان باشد منکه خیلی منقلب شدم بادیدن این برنانه

  • رحمانی همدانی فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

   باسلام خدمتی که ایشان با این برنامه مستند و واقعی به اعتقادات معادی مردم نمود و آیه فمن یمعل مثقال ذره را به تصویر کشید باور کنید اثر بخش ترین برنامه تاریخ تلویزیون هست

  • مهناز فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   فقط زرشک

   • عبدالله فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

    صُمُّۢ بُکۡمٌ عُمۡیٞ فَهُمۡ لَا یَرۡجِعُونَ

   • بی ادب... فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

    برو یه کم تحقیق کن درباره این برنامه بعد نظر بده خانوم مهناز

 • حسین فروردین ۱۵, ۱۴۰۲

  وااااای،بخدا چندبار به ذهنم خورد که شایدآقای چاووشی هم تجربه نزدیک به مرگ شایدداشته، که اینقدر انسان والا و شایسته ای هست،حالا باخواندن این متن خوشحال شدم که شکم درست بوده،اقای چاووشی بیا تجربه تون رو بگو که حتما میدانم خیلی تاثیر گذاره،شاید که حتی یک نفر رو از تاریکی نجات بدی بیاری به عالم نور

 • نیلوفر فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  من امسال چندبار این برنامه رو دیدم چون زیاد تعریفشو شنیده بودم ولی مجری برنامه اونقدر خشک و مصنوعی و کسل کننده صحبت میکرد که خورد توی ذوقم و دیگه ندیدم بعلاوه اینکه خیلی صحبتها رو کش میدن و تکرار میکنن مثلا تجربه گر هر جمله رو دو سه بار خودش تکرار میکرد دوسه بارم فیلمش تکرار میشد واقعا حوصله فولادی میخواد دیدنش امیدوارم این نقایص رو برطرف کنن هر چند ممکنه نظرم منتشر نشه

  • زهرا جمالی فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   دوست عزیز این برنامه صرفا برای بازگو کردن تجربیات این افراد نیست جنبه پژوهش و تحقیق داره . ای کاش فرصت و شرایط بهتری محیا میشد تا آقای موزون بتونن تخصصی به این موصوع بپردازن . ناگفته های بسیاری وجود داره که ای کاش دانشگاهی براش در نظر گرفته میشد افسوس که ما قدر انسانهای ارزشمند رو نمیدونیم و وقتی به یادشون میفتیم که دیر شده

  • لادن فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   اتفاقا مجری عالیه.. قرار هست متناسب با مضمون برنامه اجرا صورت بگیره. وگرنه که شما همون برنامه خودمونی با اجرای مهران رحبی رو برو ببین.

  • لادن فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   اتفاقا مجری عالیه.. قرار هست متناسب با مضمون برنامه اجرا صورت بگیره. وگرنه که شما همون برنامه خودمونی با اجرای مهران رحبی رو برو ببین

  • لادن فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   اتفاقا مجری عالیه.. قرار هست متناسب با مضمون برنامه اجرا صورت بگیره. وگرنه که شما همون برنامه خودمونی با اجرای مهران رحبی رو ببین

 • الی فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  خداقوت انشاگالله همیشه سلامت باشید

  • فاطمه فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   خداقوت و درود به مجری توانمند و باسواد کشورمون. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید و در پناه حق

 • فرج مولا فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  من تمام فصلهای برنامه رو دیدم واقعا عالیه خداقوت آقای موزون وخیلی دوست دارم تجربه گر باشم

  • محمد کریم زارع فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   با سلام خدمت آقای موزون برنامه شما عالی و من رو منقلب کرد احسنت

 • رحمانی همدانی فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  باسلام خدمتی که ایشان با این برنامه مستند و واقعی به اعتقادات معادی مردم نمود و آیه فمن یمعل مثقال ذره را به تصویر کشید باور کنید اثر بخش ترین برنامه تاریخ تلویزیون هست

  • زهرا جمالی فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   قابل درک نیست چطور میشه همچین انسان‌هایی داشته باشیم و همچنان در ترویج دین ضعف داشته باشیم یا جامعه دینی رو دوست نداریم یا واقعه جامعه ی دینی رو دوست ندارم

  • رضا فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   ببخشید اثر بخشی در کجای جامعه هست وقتی بالاترین مسولین و آقایان به هیچ چیز اعتقاد ندارند با اعمال خلاف گفته های خودشان بزرگترین ضربه را به اعتقادات مردم زدند آیا دین گریزی در جامعه را نمیبینید

   • تمنا فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

    هیچ کسی رو تو قبر یکی دیگه نمی خوابونن مسئولین هم از همین مردمن اونایی که به جای خدمت خیانت میکنن نتیجه عملشونو می بینن خیلی از همین مسئولین که خیانت میکنن یه روزی مث شما همین حرفارو میزدن که مسئولین کاری نمی کنن?
    بعدم این برنامه برای تمام احاد ملته نه برا تذکر به مسئولین و ملت هم بقدر کافی اشتباه دارن پس من بیننده که مسئول نیستم بخاطر اعمالم تلنگری می خورم شما بنظرم به هدف برنامه دقت کنید نه اینکه ایا مسئولین متذکر میشن یا نه شاید من و شماهم فردا شدیم مسئول پس از الان درست بودن رو یاد بگیریم موفق باشید

 • زهرا فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  درودها برشما جناب آقای موزون
  خداوند مهربان برتوفیقات شما بیفزاید

  • ثریا فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

   سلام وخسته نباشید خدمت آقای موزون برنامه جالب وبسیار تأثیر گذار هستش ما خانواده گی هرسال منتظر برنامه شما هستیم امیدوارم سالها برقرار باشید وباپخش این برنامه یه تلنگری به مردم زده بشه ممنون

 • حسین صابری فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  سلام من با دیدن این برنامه دیدگاهم به زندگی کاملا تغییر کرد

 • هما هنرمند فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  سلام روز بخیر خداقوت ممنون از تمامی زحمات شما در این برنامه و مسیر و شناخت انسانها با جهان زندگی خودشان . گاهی اوقات قرار نیست انسانها بمیرند تا دنیایی دیگری را ببینن و تجربه کنند خیلی از ما ها در عالم خواب واقعیت ها را می بینیم و برایمان اتفاق می افتد چه گذشته و چه حال را در این عالم لمس می کنیم ایکاش در این مورد هم صحبت بشه

  • زهرا فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

   بسیار برنامه خوب و آموزنده و تأثیر گذاری است و در راه خودسازی خیلی می تواند به انسان کمک کند احسنت و خدا قوت به آقای موزون، امیدوارم هر سال در ماه مبارک ادامه داشته باشد.

 • آزاده فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  سلام برآقای موزون؛ من به شما غبطه میخورم شما با سخت کوشی وتلاش مستمر خلقی جدید بر باورهای همه ایجاد کردید کار شما ستودنی وتحسین برانگیز است فقط خدا میتواند به شما اجر و مزد دهد. می دانم که در این راه مرارتها ونکوهش های نابخردانه بسیاری رامتحمل شدید.آررزو دارم که بهترینهای دنیا وآخرت نصیب شما شود .

  • محمدرضا کلهری فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

   سلام
   پیشنهاد میکنم برنامه زندگی پس از زندگی بعد از ماه مبارک رمضان حداقل هفته ای یکبار پخش و ادامه داشته باشد . انشاالله??

 • محمد فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  بخدا که خیلی گلی
  امیدوارم حضرت زهرا آمین گوی دهات باشه من یکی که داغ شدم وبخداقسم بیشتر از پیش آماده شد.برای ..زندگی پس از زندگی والبته همش ازخدا عاقبت بخیری و طول عمرباعزت میخوام وهمش میگم خدایا بقول اون عزیز سفر کرده خدایا ماراپاکیزه بپذیر ….دزفول ..عشق …صحرابدر…دوستدارتو

 • متفکر فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

  تشکر از استاد موزون عزیز از برنامه بسیار خوبشان

 • رضا فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  باسلام واحترام و عرض ادب
  خدا قوت ، باساخت این برنامه من خیلی منقلب شدم، حتی تمام ، کسانی که نزدیکان بنده بودند ، در مورد ها دینی نصیحت های زیادی شنیدم ، ولی خدا شاهد ،انقدر که این برنامه تاثیر روی من گذاشته ، هیچ حرفی و سخنی از اطرافیانم نگذاشته ، خیلی خیلی دوست داشتم تجربه نزدیک به مرگ رو داشتم ، امید وارم برای من هم اتفاق صورت بگیره ، از خدا درخواست دارم ، امیدوارم این برنامه همچنان ادامه داشته باشه

 • مهدی صفریان فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  با سلام خدمت مجری دوست داشتنی وتوانگر برنامه زندگی پس از زندگی.
  ما در دورانی زندگی میکنیم که ماهواره هابا رسانه هاشون ترویج گناه وبیدینی روبرای نسل ما ترویج میکنن.ولی این برنامه از صدهاساعت سخنرانی دینی تاثیر گذارتر هست.
  اقای موزون خسته نباشید
  .

 • مهناز فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  ایمیلم معتبره تو اگر شهامت نوشته و نظر منو نداری مشکل خودته

 • مهناز فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  ببین همینقدر که تو نوشته های منو میخونی و جرئت پخش اونو نداری و اگر وجدان کاری داشته باشی برای من کفایت میکنه

  میبینی اگر وجدان کاری داشته باشی برای من‌کفایت میکنه حتی اگر انتشار ندی

  • زهرا فروردین ۲۰, ۱۴۰۲

   خانم مهناز جامعه نادان داره دانل داره و… دست خودتونم نیست که نمیپذیری. چه بخواید چه نخواید همه رفتنی هستیم کسی بنظرت از ادم تاحوا تو این دنیا مونده؟! تشکر از مجری پرطرفدار و توانا عباس موزون که اجراشون عالیه. چقدردوربریان ما رویشان اثر کرده. درورد بر ایشان

 • شمس السادات احمدی فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام برنامه بسیار خوبی هست .من شاید به جرات بگم که تمام بخش های این برنامه رو دیدم .البته از نظر من امسال کمی سطح برنامه پایین تر اومده .به هر حال تشکر از اقای موزون وزحمات ایشون.خدا خیرشون بده

 • Nd فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  خدا قوت

 • عمید فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  متاسفانه اکثراین داستانها نقل قول هست مثلا همین محسن چاوشی، یاایت اله بهجت واظهارخودشان ودلیل محکم دینی یاعلمی وجود ندارد. اما خوبه مردم ازاین حرفا خوششان میاد

 • فرهاد فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  این برنامه با اختلاف بهترین برنامه ای است که طی نزدیک به ۴۰ سال گذشته از تلویزیون دیده ام .دست تمامی دست اندرکاران بالاخص جناب آقای موزون درد نکنه ،ایشالله که این برنامه سالیان سال ادامه پیدا کنه چرا که واقعا تاثیر گذاره

  • نوشین فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

   دورود فراوان ب آقای موزون و همکارانش خداقوت بخاطر تلاشتون برای تهیه همچین برنامه تاثیر گذاری قطعا هرکسی این برنامه رو ببینه تغییرات مثبتی درونش ایجاد میشه خدا خیرتون بده موفق باشید

 • رضا فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  تمام این برنامه ها نشان میدهد که خداوند حق الناس را نمی بخشد این مورد در همه ادیان صدق میکند به نظرم بهترین دین و اعتقاد انسانیت است و بس ظلم به انسان عقوبت سختی دارد ولی نمیدانم آیا مسولین این مملکت که ادعای عجیب غریب دینی و مذهبی دارن چرا این
  گونه رفتار میکنند این مستندها را فقط برا مردم عادی مفید میدانند اما خودشان آن کار دیگر میکنند ساخت این برنامه ها خوب است ولی ظلم ستیزی ومبازه با فساد ارجح تراست

 • شبنم فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام از شما جناب موزون و مدیریت شبکه ۴ تلویزیون بسیار تشکر در ساخت این برنامه هماهنگ شده و از همه مهمتر تشکر از تمامی تجربه‌گران که با گشاده دستی و گشاده خیالی تجربه خودشان را به تمام منازل و به همه افراد جامعه و حتی جهان منتقل می‌کنند و بسیار تشکر دوباره از تمامی تجربه‌گران بسیار شریف و پاک و پاک‌شده خوشا به سعادت‌تون که اینقدر به پُر بار شدن برنامه کمک می‌فرمایید…….

 • احمد فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  اقا موزون اگه این خبرو دیدید و کامنتاشو خوندید خواستم بهتون بگم من روح برزخی شمارو دیدم توتجربه ای که.داشتم چندماه پیش

 • شبنم فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  جناب آقای رضا با رعایت احترام به کلام شما تا ندانیم که تنها مسئولین گناهکار نیستن بلکه من و شما و سایر افراد بخصوص در جامعه خودمان همه گناهکارن… چطور به اداره‌ای می‌روید کار چند ساعته به تا ماه‌ها هم میرسه ولیکن هنوز کار من و شما توسط همین من‌ها و شماها انجام نمیشه همه گناه‌کاریم همه کم کاریم اتفاقا بنظر من ما باید اول خودمان را تغییر دهیم بعد ادعای گناهکار دانستن دیگران بدانیم! در جامعه ما همه طبقات گناهکاریم… البته تا وقتی که در خانواده به کودکانمان آموزش ندهیم که حق دادنی است نه گرفتنی؟ هیچی درست نمیشه یعنی به فرزندمون نگیم جامعه توسط من و شما درست میشه نه از عالم غیب…..آش همین است و کاسه همین؟!؟

 • محمدرضا کلهری فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  سلام و درود خداوند بر دکتر عباس موزون که موجب بیداری این کوچک و دیگران نسبت به عالم آخرت و غیب شدند
  انشاالله که خدا وند و اربابان عالم غیب مواظب خودت و خانواده ات باشد الهی آمین یا رب العالمین

 • حسین فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  مطمئن باشیم این برنامه از جایی و کشوری دیگه ای با یه سبک و سیاق دیگه ای الگوبرداری نشده باشه!!!؟؟؟

  • معصومه فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

   حسین آقا به خداوندی خدا حتی لحظه ای به حرف تجربه گران شک نکن یکی از دوستان نزدیک بنده هم تجربه کرده ولی حاضر نیست حتی به خانواده اش بگه چون احساس میکنه مورد تمسخر قرار میگیره و اذیت میشه
   اگر دقت کنید مثلا در برنامه تجربه گر آقای ایمان تمتم پرسنل بیمارستان حرفای ایشون رو تایید کردند و همین طور برنامه های دیگری که اطرافیان تجربه گر تایید می کردند

 • ایمان فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  باسلام خدمت شما ظاهرا کامنت های منفی رو نمی‌ذارن خب اشکال نداره ما که عادت داریم تمام برنامه رو جمع کنید تنها کسی که نمیتونه خوب از اجرای کار بر بیاد جناب دکتر موزونه خشک بی روح من یکی از مخالفان سر سخت این برنامم چون من دلیل علمی دارم واسش مهم تر از اون ناتوانی مجریه برنامست یاعلی

 • حمید فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  با سلام و احترام، از آقای عباس موزون ، خیلی خیلی ممنون و سپاسگزارم از بابت این برنامه بسیار تاثیر گذار و اثر بخش . من به نوبه خود متوجه خیلی از اشتباهاتم شدم و در جبران آنها برامدم. بازهم از آقای موزون بسیار ممنون هستم و امیدوارم همیشه سلامت باشند و در همه‌ی کارهایشان بالاخص (زندگی پس از زندگی) موفق و پیروز باشند. البته من هم تجربه مرگ و خروج روح از بدن خود را داشته ام .

 • بهناز فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  خداقوت

 • وارث فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  أحسنت کارتون بسیار تاثیرگذار هست حتی برای منکران لجباز که خود را بخواب زدند و تصور می کنند دنیا فقط همین دنیای خاکی هست، امیدوارم این برنامه باعث بیدار دلی همه مخاطبان و حق جویان باشه

 • ناصر فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  مفید و موثر هست ، امیدوارم به مسئولین و افراد ی که از لحاظ اعتقادی ضعیفند نیز اثر بگذارد

 • رضا فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  خداقوت
  به جناب آقای دکتر موزون
  اینم یه فرصتی هست که خداوند قادر به بنده هاش داده که بایدقدربدانیم

 • Zohreh فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  سلام برای کسانی که می‌گویند عالم غیب و معاد وجود ندارد عالی و تاثیر گذار است خسته نباشید دستمربزاد

 • معصومه فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  سلام و عرض ادب
  آقای موزون من روحیه داغونی داشتم بر اثر مشکلات و با دیدن برنامه شما حالم خیلی خیلی بهتر شد البته رویاهای صادقه زیادی برام رخ داده بود ولی برنامه شما حس معنویت خاصی داره
  من در هر محفلی باشم راجع به برنامه شما اطلاع رسانی میکنم
  شما رو به خدا با کامنت ها و حرفهای منفی برخی ناراحت نشوید و انرژی منفی نگیرید چون باید قبول کنیم تا روح به جسم وصل هست درک این موضوعات برای یه عده سخته

  بنده چون خیلی از اتفاقات را در رویای صادقه دیده ام وقتی صحبت تجربه گران را گوش میکنم حالم دگرگون میشه و خیلی مراقب رفتارم میشم
  ولی دوقلوی من هرگز این برنامه را قبول نداره و من حق میدهم بهش این طور موضوع ها باید تا یه حدودی برای خود شخص هم اتفاق بیافته تا درک کنه

 • جنتی حسین فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  به عنوان یک همشهری دزفولی و هم دانشگاهی در مشهد البته با اختلاف یک ترم حاضرم دست شما را از نزدیک‌ خم بشم و با افتخار ببوسم . خدا رحمت کند شیر پاکی که نوشیدی و الان ذخیره این مملکت و افتخار شهرمان دزفول هستی.

 • علی فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  آقای موزون عاشقتیم

 • علی فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  آقای موزون تاآخر مهربان بمونید و این برنامه رو ادامه بدید عشقی

 • یه بنده خدا فروردین ۲۰, ۱۴۰۲

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت عوامل زندگی پس اززندگی. بنده چندساله که همیشه برنامه ی جذاب آموزنده وتکان دهنده تون رو دنبال میکنم همیشه باشوقی عجیب منتظر خاطره ی تجربه گران مینشینم وباجان ودل،گوش میسپارم نهایت تشکر را دارم از آقای موزون که این فرصت رو به مامخاطبان برنامه شون غنیمت شمردند ماناوبرقرار باشید

 • مهدی فروردین ۲۱, ۱۴۰۲

  خیلی ممنونم از برنامه خوبتون
  اجرتون با امام زمان

  • کاظم محسنی فروردین ۳۱, ۱۴۰۲

   برنامه زندگی پس از زندگی، مصداق کامل ترویج شبه علم و خرافات و چرندیات ماوراء الطبیعه در عصر پست مدرن است که علم، خط بطلان روی ادعاهای شرکت کنندگان برنامه میکشه که تخیلاتشون را دم اذان مغرب به خورد ملت همیشه مصیبت زده خرافه پرست ایران می دهد و روزیاتو هم از این وسط، بازدیدهای کمش را در ۲ سال اخیر، افزایش میده

 • Shagayeg فروردین ۲۳, ۱۴۰۲

  سلام آقای موزون برنامه تون خیلی بی معنی شده با این همه متشکریم خیلی خوب و سرگرم کننده است. بسیار تاثیر گذار است. از شما متشکریم.