مردی با ۶ همسر که از ترس ناراحت شدن زنانش می‌خواهد از همه آن ها بچه دار شود

مردی با ۶ همسر که از ترس ناراحت شدن زنانش می‌خواهد از همه آن ها بچه دار شود

یک مرد ۳۷ ساله با ۶ همسر می‌گوید که قصد دارد با همه همسرانش بچه دار شود اما اعتراف می‌کند که از ترس اینکه دیگران ناراحت شوند، نمی‌داند اول کدام همسرش را باردار کند.

آرتور او اورسو (Arthur O Urso) فاش کرد که می‌خواهد از هر یک از شش همسرش یک فرزند داشته باشد و قصد دارد با رحم اجاره ای از همسرانش بچه دار شود تا هیچ یک از آنها احساس نکنند طرد شده‌اند.

آرتور او اورسو ۳۷ ساله، اهل سائوپائولو، برزیل، مرتبا به دلیل ازدواج های جنجالی اش، تیتر خبرها می‌شود.

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

این اینفلوئنسر که ۱۹۸۰۰۰ فالوئر دارد، در مجموع ۹ همسر داشت اما سال گذشته وقتی سه نفر از آنها را طلاق داد، «دل شکسته» شد. او در حال حاضر با لوانا کازاکی ۲۷ ساله، املی سوزا ۲۱ ساله، والکوریا سانتوس ۲۴ ساله، اولیندا ماریا ۵۱ ساله، دامیانا ۲۳ ساله و آماندا آلبوکرکی ۲۸ ساله در ازدواج است.

اما، آرتور امیدوار است با اضافه کردن بچه‌هایی به خانواده‌اش، که او و همسرانش از طریق رحم اجاره‌ای خواهند داشت، خانواده‌اش را گسترش دهد تا هیچ یک از شرکای زندگی‌اش را ناراحت نکند.

آرتور گفت: «من نمی‌خواهم هیچ یک از شش همسرم را با انتخاب اینکه کدام یک اول باردار ‌شود ناراحت کنم، بنابراین روش رحم اجاره‌ ای را انتخاب کردیم.» او قصد دارد از تخمک همسر اولش، لوانا، برای کاشت اولیه استفاده کند.

آرتور – که یک دختر ۱۰ ساله از یک رابطه پیشین دارد – خاطرنشان کرد که هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است. او گفت: «ما بسیار مضطربیم، اما برای تحقق رویای بچه دار شدن هیجان زده هستیم.» و از آنجایی که در حال حاضر یک دختر دارد، امیدوار است که در آینده پسردار شود.

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

اگرچه همسران دیگر او، املی، آماندا و اولیندا، دامیانا و والکوریا همگی اکنون موافق این تصمیم هستند، اما در ابتدا این‌طور نبودند. او گفت: «در ابتدا موضوع بسیار ظریفی بود، به خصوص اینکه من با هر یک از آنها یک فرزند می‌خواهم. در حال حاضر بهترین تصمیم رحم جایگزین است. ما به دنبال کسی هستیم که بتواند این کار را برایمان انجام دهد.»

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

آرتور می‌گوید آنها مایلند ۴۰۷۹۸ دلار برای این فرآیند هزینه کنند اما در آینده نیز آماده بررسی ایده پذیرش فرزند هستند. او قبلا گفته بود که آرزویش داشتن ۱۰ همسر و داشتن یک فرزند از هر کدام است.

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

آرتور می‌گوید: «عشقی که من نسبت به هر یک از آنها احساس می‌کنم یکسان است. فکر می‌کنم این ناعادلانه است که فقط با یک یا دو نفر از آنها بچه داشته باشیم.»

آرتور و لوانا در سال ۲۰۲۱ تصمیم گرفتند درباره رابطه خود صحبت کنند. آنها توافق خود با زنان دیگر را در یک کلیسای کاتولیک رسمی کردند، اگرچه به دلیل غیرقانونی بودن چندهمسری در این کشور، ازدواج آنها از نظر قانونی الزام آور نیست.

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

لوانا با درآمد ماهانه ۶۱۵۷۷ دلار در پلتفرم OnlyFans، جایی که فیلم‌ها و عکس‌هایی از روابط عاشقانه‌شان و همچنین نکات جنسی خود را منتشر می‌کنند، هنوز هم در رابطه‌شان تعیین کننده است.

سال گذشته آرتور فاش کرد که یک فهرست تقسیم وظایف جنسی ایجاد کرده است تا مطمئن شود همه زنان به یک اندازه در این رابطه مشارکت دارند.

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

آرتور که امیدوار است ۱۰ همسر داشته باشد و با هر یک از آنها یک فرزند داشته باشد، گفت: «زندگی جنسی ما واقعا سرگرم کننده و لذت بخش است و در ابتدا سعی کردم با قرار قبلی رابطه جنسی داشته باشم. اما پیروی از یک جدول زمانی مشکلات زیادی ایجاد کرد و گاهی اوقات احساس می‌کردم که باید به خاطر برنامه رابطه جنسی داشته باشم، نه برای لذت.»

تصمیم مرد شش همسره برای بچه دار شدن از همه آنها

اکنون، با داشتن شش همسر، آرتور از برنامه جنسی خلاص شده و تصمیم گرفته است که اجازه دهد همه چیز به طور طبیعی جریان داشته باشد.

آرتور با به اشتراک گذاشتن نکات جنسی و رابطه نامتعارف خود، طرفداران زیادی را به دست آورده است. او همچنین یک حساب کاربری OnlyFans دارد و در آن دیگران را به تجربه رابطه‌ای مشابه خود تشویق می‌کند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • حاج محمود فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

    از قدیم الایام فرهنگ چند همسری در کشور ما رایج بوده است کاش این فرهنگ دوباره زنده گردد و دخترانی که شوی ندارند بتوانند از مجردی و گناهان آن رهایی یابند

  • حاج حشمت فروردین ۱۶, ۱۴۰۲

    اگه در کشور فرهنگ سازی شود مشکل ازدواج جوانان حل خواهد شد