مردی که دخترش را ۲۴ سال حبس و از او صاحب ۷ فرزند شد می گوید زنان عاشقش هستند

مردی که دخترش را ۲۴ سال حبس و از او صاحب ۷ فرزند شد می گوید زنان عاشقش هستند

جوزف فریتزل، هیولای متجاوزی که دختر خود را به مدت ۲۴ سال حبس کرده و از او صاحب هفت فرزند شده بود می‌گوید صدها نامه عاشقانه دریافت کرده و به همین خاطر «آدم خوبی» است. این مرد اتریشی ادعا می‌کند فرزندان نامشروعی در خارج از کشور دارد.

جوزف فریتزل، شیطان اتریشی، دختر خود الیزابت را ۲۴ سال در زیرزمینی که زیر خانه‌اش ساخته بود زندانی کرده و او را به عنوان یک برده جنسی مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. این مرد از دختر خود صاحب هفت فرزند است. یکی از نوزادان پسر جان باخت و فریتزل بدن او را سوزاند.

الیزابت در ۱۸ سالگی

او که ظاهرا اولین بار زمانی که الیزابت ۱۱ ساله بود به او تجاوز کرده بود، پس از زندانی کردن دخترش در ۱۸ سالگی او را مجبور کرد که برای او و مادرش نامه بنویسد و به دروغ بگوید به یک فرقه پیوسته است. بعدها فیلمی به نام Room از این واقعه ساخته شد که جایزه اسکار گرفت.

زیرزمینی که الیزابت در آن زندانی شده بود

پلیس در نهایت زمانی متوجه این جنایات شد که یکی از بچه ها که به شدت بیمار شده بود به همراه این مرد شیطان صفت به بیمارستان رفت.

اما بخش‌هایی از کتاب جدید او که در رسانه های اتریشی و آلمانی گزارش شده به نقل از او می‌گوید: «من آدم خوبی هستم» و خود را «یک مرد خانواده مسئولیت پذیر» می‌خواند. او همچنین ادعا می‌کند که صدها نامه دریافت می‌کند که عمدتا از سوی زنانی است که «عاشق» او هستند.

او که کتاب خود با عنوان «ورطه جوزف اف» را به کمک استرید واگنر وکیل نوشته همچنین ادعا کرده که تعدادی فرزند نامشروع از سفرهای کاری اش به خارج از کشور دارد.

فریتزل ۸۷ ساله می‌گوید نمی‌داند که چرا همسرش رزماری با او قطع رابطه کرده است.

جوزف فریتزل به همراه رزماری

بر اساس گزارش ها فریتزل با یک کارگر جنسی قاتل که او را «آدم خوب و مفیدی» توصیف می‌کند رابطه دوستانه‌ای دارد زیرا این مرد به‌طور منظم برایش آشپزی می‌کند. اما اضافه کرده که نمی‌تواند زیاد غذا بخورد چون نمی‌خواهد چاق بشود.

فریتزل که به اتهامات متعددی محکوم شده در مارس ۲۰۰۹ به تمام اتهامات خود اعتراف کرد و در مرکز بیماران روانی به حبس ابد محکوم شد زیرا یک روان‌پزشک تشخیص داد که او به اختلال شخصیت و اختلال جنسی مبتلاست.

مطالب مرتبط
۷ نظر

ورود

 • حاج محمود فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  این هم از فرهنگ شنیع غرب که طرفداران زیادی در ایران دارد

  • غرب زده فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   یه جمله نوشتی و دوتا مغلطه کردی. یه نفرو به یک فرهنگ چسبوندی. چطوره اونام چند میلیون تروریستی که میگن مسلمونن رو بچسبونن به کل اسلام؟ به جای این حرفا بیا بگو چطور کل کشور های غربی که فساد و فحشا کلشونو گرفته، چطور ازدواج زیر ۱۸ سالو غیرقانونی میدونن ولی اینجا دختر ۱۳ ساله هم ازدواجش قانونیه. زیر ۱۳ سال هم با اجازه ولی و تشخیص دادگاه هم ممکنه. واقعا که شرم آوره.

  • Saboor فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   در فرهنگ شنیع غرب این جنایت ها کشف و اخبارش رسمی و عوامل تجزیه و تحلیل میشود. در فرهنگ شما این اخبار تشویش اذهان عمومی عنوان شده و افشا کننده به جای جانی اعدام میشود و جانی با توجه به اینکه صاحب دم است اگر با داس هم سر دخترش را بزند، چند ماه دیگر ول در خیابان میچرخد.

  • kian فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

   سگ غربی ها به شما ….شرف داره, البته میدونم که کامنتم منتشر نمیشه.

 • سيد داوود فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  احتمالا دوست مسلمانى داشته روش این تاثیراتو گذاشته?

 • mr.saxobeat فروردین ۱۷, ۱۴۰۲

  من یه سوال دارم از تیم روزیاتو
  توی این چند روزه اومدین اخبار یسری افراد رو کار کردین مثل این حیوان یا اون برزیلی که چند همسری رو داره رواج میده.چهارتا فرد هم هم سطح این اخبار میان ربطش میدن به فرهنگ و دین قالب کشور.سوالم اینه ایا واقعا رسالت شما که اگاهی سازی و بالابردن فرهنگ جامعه هست،چرا زندگی نامه بزرگان و مفاخر ایران و جهان رو کار نمیکنید.یه مشت شاخ مجازی، روانیو قاچاقچی و حتی یه مشت سلبریتی چه ارزشی دارن که شما مقاله دارین براشون ترجمه یا تالیف میکنید‌؟
  سطح سایت و پرستیژ کاریتون رو خراب نکنید.این اخبار کامنت خورش خوبه ولی …. .

 • حاج حشمت فروردین ۱۸, ۱۴۰۲

  تحویل بگیرید
  اینم از آزادی که دائم شعارشو میدهید