شایعه جنجالی درباره زوج خبرساز این روزها؛ خیانت کلارا چیا به جرارد پیکه با پپ گواردیولا!

شایعه جنجالی درباره زوج خبرساز این روزها؛ خیانت کلارا چیا به جرارد پیکه با پپ گواردیولا!

چشیدن طعم همان داروی تلخی که به دیگران خورانده اید اتفاق خوشایندی نیست. و به نظر می رسد جرارد پیکه حالا به خوبی معنای این ضرب المثل را درک کند.

پیکه، فوتبالیست اسپانیایی و شکیرا، خواننده ی کلمبیایی – لبنانی بیش از ۱۰ سال با یکدیگر در رابطه عاشقانه بودند که حاصل آن ۲ پسر به نام های میلان و ساشا بود. همه چیز اما زمانی خراب شد که پیکه با کلارا چیا، دختر جوانی که در شرکت او مشغول کار بود، به شکیرا خیانت کرد.

پس از آن که یک شیشه مربا خیانت این فوتبالیست اسپانیایی را فاش کرد، پیکه هیچ ابراز پشیمانی ای از عمل خود نکرد و اینگونه شد که راه شکیرا و پیکه از یکدیگر جدا شد.

حالا برخی گزارش ها می گوید این بار کلارا به پیکه خیانت کرده است.

این شایعه نخستین بار چند روز قبل توسط رسانه ی ورزشی اسپانیایی Sport مطرح شد که مدعی وجود رابطه ای پنهانی میان کلارا با پپ گواردیولا، مربی مشهور فوتبال اسپانیایی شده است. گواردیولا تا پیش از ترک باشگاه بارسلونا در سال ۲۰۱۲، مربی پیکه بود.

همچنین بر اساس برخی گزارش ها کلارا و دختر گواردیولا در یک مدرسه تحصیل می کردند و احتمالاً آشنایی کلارا و گواردیولا از همانجا شکل گرفته است.

ماجرا اما به همینجا ختم نشد و از قرار معلوم دامنه ی این خیانت پیوسته در حال بزرگ تر شدن است. در حقیقت، گفته می شود کلارا بعد از آن دست به این خیانت زد که به رابطه ی پیکه با یک وکیل جوان پی برد.

پیکه و کلارا تاکنون واکنشی به این ادعاها نداشته اند.

در این میان، شکیرا نیز برای ترک اسپانیا و نقل مکان به میامی به همراه پسرانش، ساشا و میلان راهی آمریکا شد.

شکیرا در پستی اینستاگرامی طرفدارانش را از این تصمیم خود باخبر کرد و نوشت که تاکنون برای آرامش و ثبات فرزندانش در بارسلون زندگی می کرد و حالا قصد دارد در نقطه ی دیگری از دنیا در کنار خانواده و دوستانش این شرایط را برای فرزندان خود فراهم سازد.

او همچنین نوشت: «ما امروز فصل تازه ای را در جستجوی شادی آغاز می کنیم. از همه ی کسانی که در اسپانیا با من همراه بودند تشکر می کنم، شهری که به من یاد داد عمر دوستی به طور حتم بیشتر از عشق است.»

شکیرا از هواداران اسپانیایی خود نیز که با عشق و وفاداری شان همیشه حامی او بوده اند تشکر کرد.

منبع: marca
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود