مردی چینی ۲۱ ساعت زیر باران زانو زد تا دل معشوقه اش را به رحم بیاورد

مردی چینی ۲۱ ساعت زیر باران زانو زد تا دل معشوقه اش را به رحم بیاورد

خبر مردی در چین به دلیل اینکه یک شب کامل را در زیر باران زانو زده بود تا از معشوق سابقش التماس کند که برگردد، در شبکه های اجتماعی چینی پخش شد. این مرد ناشناس از ساعت ۱ بعدازظهر تا ساعت ۱۰ صبح روز بعد، ۲۱ ساعت را با یک دسته گل بیرون از ساختمان معشوق سابقش در شهر داژو، استان سیچوان، زانو زد. زانو زدن این مرد چینی باعث شد مردم محلی دور او جمع شوند تا فیلم بگیرند و از او بخواهند که بلند شود.

ماجرای 21 ساعت زانو زدن مرد چینی برای برگرداندن معشوق سابقش چیست؟

مردی به نام لی گفت: «بسیاری از ما سعی کردیم با او صحبت کنیم که برود. به او گفتیم که لازم نیست بیشتر از این به زانو زدن ادامه دهی. عشق سابقت حاضر نیست بیاید، اما تو اینجا زانو زده ای و آبروی خود را می بری.»

لی خاطرنشان کرد که وقتی مرد روی پیاده‌رو زانو زده بود باران می‌بارید و افزود که صبح روز بعد احتمالاً به این دلیل که دیگر نمی‌توانست سرما را تحمل کند آنجا را ترک کرد.

ماجرای 21 ساعت زانو زدن مرد چینی برای برگرداندن معشوق سابقش چیست؟

رهگذران ماجرا را به پلیس گزارش کردند و پلیس نیز سعی کرد او را متقاعد کند که آنجا را ترک کند. اما او گفت معشوقش چند روز پیش از او جدا شده است و می‌خواهد از او طلب بخشش کند و امیدوار بود که بتواند دوباره با او باشد. زمانی که مأموران به او نزدیک شدند، مرد گفت: «آیا زانو زدن من در اینجا غیرقانونی است؟ اگر غیرقانونی نیست، لطفاً مرا تنها بگذارید.»

ماجرای 21 ساعت زانو زدن مرد چینی برای برگرداندن معشوق سابقش چیست؟

زانو زدن این مرد چینی در شبکه اجتماعی Weibo منتشر شده است و بسیاری از کاربران رفتار افراطی او را محکوم کردند.

یکی از کاربران نوشت: «هر چه بیشتر این گونه رفتار کنید، طرف مقابل بیشتر از شما متنفر خواهد شد. عزت نفس بیشتری داشته باشد. فقط با بهبود خود می توانید کسی را که دوست دارید را در کنار خود نگه دارید».

دیگری افزود: «آیا این مرد سعی می‌کند چیزی را جبران کند؟ این رفتار به خاطر عشق عشق نیست، بلکه احساس گناه است.»

یک نفر هشدار داد: «آن دختر باید از امنیت خود محافظت کند و در صورت لزوم چیزی برای دفاع از خود در کیفش بگذارد. این مرد بیش از حد افراطی رفتار می کند».

منبع: yahoo
مطالب مرتبط
۳ نظر

ورود

 • بدبخت هلو ندیده فروردین ۲۴, ۱۴۰۲

  طرف چقدر هلو ندیده بوده
  الان دختر ۱۲ ساله ۱۰ تا دوس پسر داره. همسایمون یه دختر چغر داره ۱۵ سالش میشه فکر کنم همه محل هم میدونن دیگه برا کسی مهم نیست. یه بار یه پسره رو تور کرده بود پسره ساکن سعادت اباد. پسره ماشینش هیوندایی بود.
  قدیم زمان ما اگه یه دختر پسر دنبالش میرفت کل محل با چوب پسره رو اش و لاش میکردن. یاد قدیما بخیر. حالا سن زیادی ندارما حدودا ۲۵ سالمه. خودمم ۲۰ سالگی هلو دیدم

 • حاج محمود فروردین ۲۴, ۱۴۰۲

  ای مردک نادان، به زن جماعت نباید رو بدی باید ریاست کنی اجازه خروج از خانه، حق تحصیل،..همه باید توسط مرد به زن داده شود

 • احسان فروردین ۲۵, ۱۴۰۲

  simp!