مشت محکم تامی فیوری به قهرمان سابق قوی ترین مردان جهان باعث تهوع او شد + ویدیو

مشت محکم تامی فیوری به قهرمان سابق قوی ترین مردان جهان باعث تهوع او شد + ویدیو

تامی فیوری برادر تایسون فیوری که در یک مسابقه پرحاشیه، جیک پاول را که در یوتیوب معروف شده شکست داد و ادی هال که در سال ۲۰۱۷ به عنوان قوی ترین مرد جهان شناخته شد یک روز کامل را با هم سپری کردند و برنامه غذایی و عادات روزانه خود را با یکدیگر به اشتراک گذاشتند. در ویدیویی که از این روز دو نفره‌ی این دو قهرمان منتشر شده است، فیوری ۲۳ ساله و هال ۳۴ ساله، پس از صرف صبحانه برای تمرین به باشگاه می روند و در آنجا اتفاق عجیبی می افتد.

مشت تامی فیوری باعث تهوع ادی هال شد

تامی فیوری و ادی هال تصمیم گرفتند که یک چالش را انجام دهند و به شکم طرف مقابل ضربه بزنند. فیوری درست در نقطه ای مشت پرقدرتش را روانه کرد که حال قوی ترین مرد جهان بد شد و نزدیک بود صبحانه‌ی پرحجمی را که خورده بود بالا بیاورد.

ادی هال در واکنش به ضربه تامی فیوری گفت: «من این کار را با افراد زیادی انجام داده‌ام و خیلی سخت است. تقریبا سخت ترین کار است.»

مشت تامی فیوری باعث تهوع ادی هال شد

پس از شکست جیک پاول و استراحت طولانی مدت، این اولین باری بود که فیوری دستکش های بوکس را دوباره به دست می کرد. فیوری که دو بار به دلیل آسیب دیدگی دنده در دسامبر ۲۰۲۱ و مشکل ویزای ایالات متحده در آگوست ۲۰۲۲، نتوانست برای مبارزه با جیک پاول یوتیوبر حاضر شود، سرانجام توانست در رویارویی با او پیروز شود. 

مشت تامی فیوری باعث تهوع ادی هال شد
فیوری درباره آن پیروزی گفت: «احساس خوبی بود چراکه آن مبارزه چیزهای زیادی داشت. به خصوص به این دلیل که مبارزه دو بارکنسل شده بود. اینطور به نظر می رسید که تامی می ترسد، او نمی خواهد به یک یوتیوبر ببازد. می دانید، هرگز اینطور نبود».

مشت تامی فیوری باعث تهوع ادی هال شد

او در ادامه افزود: «همه دلایلی که مبارزات قبلی لغو شد توجیه پذیر بود. بنابراین رفتن به آنجا، پایان دادن به همه چیز و بستن دهان او یک بار برای همیشه، احساس شگفت انگیزی داشت».

منبع: the sun
۳ نظر

ورود

  • ایرانی فروردین ۲۳, ۱۴۰۲

    بدون دغدقه ی فردا چه لذتی از زندگی می‌برند.امیدوارم تمامی جوانان مملکتم وتمامی افرادی که عشق به ورزش ند بدون هیچ فکر و خیال واسترسی با آرامش خیال ورفاه ومعیشت کامل به ورزش مورد علاقه شوت بپردازند.آمین یا رب العامین

  • خسرو فروردین ۲۴, ۱۴۰۲

    تو ایران دولت مقتدر چنان مشت محکمی به همه ما زده، که از بس حمالی کردیم و پول بی ارزش گرفتیم که هیچی نمیخوریم که بالا و پایین بیاد، دولت فقط رکیسی،،،، جدیدن هم که با الهام اذری موش و گربه بازی میکنن

  • کسری فروردین ۲۹, ۱۴۰۲

    منم حالت تهوع بهم دست داد🤮الان معده اون پر از محتویات صبحانه مفصلیه که خورده.منم معدم فقط داخلش یه چایی با کمی نانه.