۱۶ عبارت تاییدی برای گفتن به زن ها تا احساس کنند دوستشان دارید

۱۶ عبارت تاییدی برای گفتن به زن ها تا احساس کنند دوستشان دارید

هریک از ما راهی برای بودن داریم؛ زبانی که به ما احساس دوست داشته شدن می‌دهد. پنج زبان عشق عبارتند از: زمان باکیفیت، لمس فیزیکی، هدیه دادن، خدمات دادن و جملات تاییدکننده و تعریف کردن از طرف مقابل. در اینجا ما به آخرین مورد می‌پردازیم؛ جملات قدرتمندی که باید به زنی که زبان عشق او، جملات تاییدکننده است بگوید.

در اینجا موضوع فقط گفتن «دوستت دارم» نیست. این کاری است که باید به‌طور منظم انجام بدهید. بلکه هدف این است که یک قدم جلوتر بروید. اگر بتوانید بااستفاده از کلمات به‌طور منظم به همسر خود بگویید چه احساسی در شما ایجاد می‌کند، در مسیری قرار خواهید گرفت که به او احساس دوست داشته شدن می‌دهید و زنی که عشق را احساس می‌کند یک زن شاد است.

در ادامه ۱۶ عبارت قدرتمند برای گفتن به زنی که نیاز به تاییدشدن دارد آورده‌ایم.

۱۶ عبارت که به زن ها حس دوست داشته شدن می‌دهد

چرا در روابط عاطفی شاد و رضایتبخش هم خیانت رخ می دهد؟

۱. دوستت دارم

این یکی کاملا واضح است و امیدواریم هر روز آن را انجام بدهید.

۲. چقدر امروز خوشگل شدی

یک زن می‌خواهد دیده و به رسمیت شناخته شود. شاید همیشه فکر کنید که او زیباست اما شاید همیشه این را به او یادآوری نکنید. شاید فکر کنید قبلا هزاران بار این را گفته‌اید و نگران هستید که زیاد از حد این را تکرار کنید. اما نگران نباشید. این کار را انجام دهید، و همیشه و منظم انجام دهید.

۳. به تو افتخار می‌کنم

همه دوست دارند به خاطر کارهایی که انجام می‌دهند تحسین شوند. و با آنکه وقتی دوستان و خانواده این کار را انجام می‌دهند، زن‌ها خوششان می‌آید، اما وقتی شریک زندگی این را می‌گوید احساس دوست داشته شدن می‌کنند.

۴. قدر همه کارهایی که برایم می‌کنی می‌دانم

بسیاری از زن‌ها بدون هیچ چشمداشتی کارهایی را برای شریک زندگی خود انجام می‌دهند که از سوی او بدیهی تصور می‌شود. اما نباید این‌طور باشد. به او بگویید قدر کارهایش را می‌دانید تا احساس کند دوستش دارید.

۱۶ عبارت که به زن ها حس دوست داشته شدن می‌دهد

چطور بفهمیم در رابطه فریب خورده‌ ایم؟

۵. چه کاری می‌توانم برایت بکنم؟

شاید بخواهید به همسرتان کمک کنید اما ندانید که چطور باید این کار را انجام بدهید. کافی است از او بپرسید. اگر چیزی نگفت دوباره بپرسید. و مهم‌تر از همه اگر از شما خواست کاری کنید حتما آن کار  را انجام بدهید.

۶. می‌دانم دوست نداری این کار را بکنی، بگذار من انجام بدهم

همه ما از انجام بعضی کارها متنفریم. مثلا وقتی یک زن از جارو کشیدن خانه متنفر است، می‌داند که وقتی شریک زندگی‌اش به او می‌گوید «بگذار من جارو بزنم» و این کار را می‌کند یعنی قطعا از سوی او دوست داشته می‌شود.

۷. برو کمی برای خودت وقت بگذار؛ لیاقتش را داری

بخش کلیدی این عبارت «تو لیاقتش را داری» است. با گفتن آن نه تنها «زمان» را به او هدیه می‌دهید، بلکه تمام کارهای دشواری که انجام می‌دهد را به رسمیت می‌شناسید.

۱۶ عبارت که به زن ها حس دوست داشته شدن می‌دهد

۹ نشانه که به شما می‌گوید باید به رابطه عاشقانه خود پایان دهید

۸. در این لباس عالی به نظر می‌رسی

چه کسی دوست ندارد که بشنود زیباست؟ به معنای واقعی کلمه هیچ‌کس!

۹. به خاطر اینکه نامزد/ همسر/ مادر خوبی هستی از تو ممنونم

قابل درک است که به شریک زندگی تان به این خاطر نگویید چقدر عالی است که فرض می‌کنید خودش می‌داند خوب است. اما حتی اگر بداند هم باید به او بگویید.

۱۰. خیلی خوش شانسم که پیدایت کردم

در این دنیای دیوانه، پیدا کردن عشق می‌تواند بسیار سخت باشد. وقتی عشق را پیدا می‌کنید مثل این است که در یک انبار کاه، سوزنی را پیدا کرده‌اید. بگذارید بداند که او سوزن شماست.

۱۱. تو انتخاب کن که امروز چه کار کنیم

شاید این برای برخی زن‌ها سخت باشد چون عادت ندارند برای کاری که می‌خواهند انجام دهند پافشاری کنند. او را تشویق کنید که صحبت کند. حتی اگر این کار را نکند، از اینکه از او خواسته‌اید خوشحال خواهد شد.

۱۶ عبارت که به زن ها حس دوست داشته شدن می‌دهد

۱۲. ترجیح می‌دهم به جای تماشای فوتبال با تو وقت بگذرانم

حتی اگر این لزوما درست نباشد، به او بگویید چنین احساسی دارید. احتمالا با شنیدن این حرف، خودش اجازه خواهد داد که بازی را تماشا کنید.

۱۳. بیا کمی بازیگوشی کنیم

مسلما شما از نظر جنسی به شریک زندگی‌تان کشش دارید اما شاید همیشه در شروع این کار خوب نباشید. اگر این کار را انجام بدهید، همسرتان به شما احساس نزدیکی بیشتری می‌کند و متوجه می‌شود که او را می‌خواهید.

۱۴. اگر نمی‌خواهی الان رابطه جنسی داشته باشیم مساله ای نیست

برعکس گاهی اوقات زن‌ها تمایلی به این کار ندارند و به خاطر مردان تن به این کار می‌دهد. پس مهم است که به خواسته‌اش احترام بگذارید.

۱۶ عبارت که به زن ها حس دوست داشته شدن می‌دهد

۱۵. این غذا خیلی خوشمزه بود

برای بسیاری از زنان به‌خصوص زن‌هایی که بچه‌دار هستند آشپزی یک کار طاقت فرساست و اغلب این‌طور به نظر می‌آید که هیچ‌کس قدردان این کار نیست. پس شنیدن این جمله برای زن‌ها بسیار مهم است.

۱۶. دوباره با تو ازدواج می‌کنم

چه کسی دوست ندارد بشنود که شما از اینکه او را به جای دیگران انتخاب کرده‌اید پشیمان نیستید.

۵ نظر

ورود

 • مهدی فروردین ۲۵, ۱۴۰۲

  در مورد شماره چهارده بهتر است که زن هم احترام بگذارد

 • سندرز فروردین ۲۶, ۱۴۰۲

  خوبه

 • ... فروردین ۲۸, ۱۴۰۲

  یعنی تو از اون ….هایی هستی که درک و احترام سرش نمیشه.انشالا یکی نصیبت بشه که هرلحظه چه با خودت چه با هرکی دیگه حال و حوصله ی رابطه داشته باشه تا از زندگیت و شریکت رضایت کامل داشته باشی

 • حسین فروردین ۳۰, ۱۴۰۲

  فقط فوتباله. باحاله.. یعنی فوتبال شده هووی زن ها
  خوبه لا اقل ی امتیاز مثبت دارم ک اصلا فوتبال نمیبینم

 • داود طنوریان اردیبهشت ۲۲, ۱۴۰۲

  با همبستر ت راه بیایی وبه اوکمک کنی وبه حرفهایش گوش دهی موفق باشید