مجید سعیدی بازیگر سریال «گیلدخت» مهاجرت کرد

مجید سعیدی بازیگر سریال «گیلدخت» مهاجرت کرد

مجید سعیدی بازیگر تلویزیون که این روزها سریال گیلدخت را روی آنتن دارد، از مهاجرت خود پرده برداشته است. این چندمین مورد از مهاجرت بازیگران طی یک سال گذشته است و پیش از این احسان کرمی، حمید فرخ نژاد و اشکان خطیبی از مهاجرت خود خبر داده بودند.

به نظر می رسد مقصد مهاجرت مجید سعیدی کشور فنلاند باشد. او تصاویری جدیدی از خود در اینستاگرامش منتشر کرده که مکان آن ها را این کشور اروپایی تعیین کرده است.

مهاجرت مجید سعیدی

مهاجرت مجید سعیدی

بیوگرافی مجید سعیدی

مجید سعیدی متولد سال ۱۳۵۴ در تهران است.

مدرک بازیگری خود را از اولین دوره کلاس های بازیگری امین تارخ گرفت و به صورت حرفه ای با نمایشی به کارگردانی گلاب آدینه کار بازیگری را آغاز کرد.

مهاجرت مجید سعیدی

در سال ۷۶ وقتی ۲۲ ساله بود با سریال «کهنه سوار» به کارگردانی اکبر خواجویی وارد تلویزیون شد. پس از آن در سال ۷۸در سریال «هویت» به کارگردانی مهدی ودادی ایفای نقش کرد.

او در سال ۸۹ با سریال «ارمغان تاریکی»، سپس با سریال «تا ثریا» در سال ۹۰ و با سریال «میکائیل» در سال ۹۴ در تلویزیون حضور داشت تا اینکه در سال ۹۷ با سریال «بانوی عمارت» به تلویزیون بازگشت. او در این سریال در نقش یاور شریفی را برعهده داشت. از دیگر سریال های معروف او می توان به سریال «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان اشاره کرد که در سال ۱۴۰۱ از تلویزیون پخش شد.

مهاجرت مجید سعیدی
مجیدی سعیدی در سریال «بانوی عمارت»

او تجربه ی نقش آفرینی در فیلم های سینمایی از جمله فیلم «محیا» به کارگردانی اکبر خواجویی در سال ۸۶ را دارد.

او شبکه نمایش خانگی را هم با فصل سوم سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی تجربه کرد و سابقه ی حضور در تئاتر را نیز دارد.

مجید سعیدی متأهل است و پسری به نام کیارش دارد.

مهاجرت مجید سعیدی
مجید سعیدی در کنار پسرش کیارش سعیدی

بیشتر بخوانید:

حمله مجید سعیدی به پرویز پرستویی: «حرف نزنی نمی گویند لالی!» + ویدئو

مطالب مرتبط
یک نظر

ورود