مهارت های رزمی‌ یک زن پیشخدمت ملقب به بروس لی در تقابل با مشتری آزارگر + ویدئو

مهارت های رزمی‌ یک زن پیشخدمت ملقب به بروس لی در تقابل با مشتری آزارگر + ویدئو

فیلم های دوربین های مداربسته گاهی لحظاتی را ثبت می کنند که کسی انتظار ثبت آنها را نداشته است. برخی از این ویدئو ها به سرعت در فضای مجازی پخش می شوند و مورد توجه قرار می گیرند. یک فیلم دوربین مداربسته ای که مربوط به سال ۲۰۲۰ است، یک زن پیشخدمت را نشان می دهد که در حال سرویس دادن به دو مشتری پشت یک میز است.

زن پیشخدمت در درگیری با مزاحمان مهارت های رزمی خود را نشان می دهد

در یک لحظه، یکی از مشتریان با خشونت او را می گیرد اما او بلافاصله او را با لگد و مشت می زند. پس از آن، مشتری دیگر به سمت او حرکت می کند، اما او نیز با پرتاب صندلی به سمت او به سرنوشت مشابهی دچار می شود. مهارت های رزمی این زن پیشخدمت به سرعت مورد توجه قرار گرفت.

مشخص نیست این حادثه چه زمانی و در چه شرایطی رخ داده است. روز شنبه، حساب کاربری محبوب @cctvidiots در توییتر، این ویدئو را توییت کرد و نوشت: «ورژن زنانه بروس لی». این ویدئو که مهارت های رزمی این زن پیشخدمت را نشان می دهد از زمان انتشار بیش از ۳۴,۰۰۰ لایک گرفته است.

زن پیشخدمت در درگیری با مزاحمان مهارت های رزمی خود را نشان می دهد

در حالی که بسیاری از کاربران اینترنت نسبت به مهارت‌های استثنایی این زن در هنرهای رزمی ابراز شگفتی کردند، بسیاری درباره واقعی بودن این ویدئو تردید داشتند. یکی از کاربران توییتر در مورد آن نوشت: «به نظر می رسد که فیلم آینده Batwoman به زودی ساخته خواهد شد.

زن پیشخدمت در درگیری با مزاحمان مهارت های رزمی خود را نشان می دهد

شخص دیگری گفت: «آیا این ویدئو صحنه سازی بود؟ چرا هیچ کس دیگری در اطراف نیست و دوربین فقط روی آنها متمرکز شده است؟»

در جولای ۲۰۱۸ نیز فیلم دوربین مدار بسته مشابهی که در یک پیتزا فروشی در ایالات متحده گرفته شده بود، در فضای مجازی پخش شد. در این ویئوی کوتاه، مردی در حال لمس نامناسب پیشخدمتی است که زن بلافاصله پیراهن او را گرفته و در حالی که بر سر او فریاد می زد، او را به دیوار می کوبد. د در پی این درگیری پلیس بلافاصله به محل اعزام شد و متخلف را دستگیر کرد.

منبع: indianexpress
یک نظر

ورود

  • Pooria فروردین ۲۹, ۱۴۰۲

    من به شخصه خودم هزاران ویدیو ساختگی از چینی ها فقط تو یوتوب دیدم. دلایل ساختگی بودنشان هم واضحه اگر کمی دقت به خرج بدین. سر و صدایی که عین فیلم ها کردن و ادایی که بعد از ضربه های زن درآوردن و نوع حمله هاشون و علت شروع دعوا و نوع واکنش زن و زاویه دوربین و خلوت بودن مغازه و … کلا جماعت بشدت تقلید کار و کپی کار و ساده لوح و البته متواضع هستن چون سیاست گفته اینطوری باشن.