هوادار تیم فوتبال سوئدی با نگه داشتن هندوانه روی سرش تیمش را تشویق می کند + ویدیو

هوادار تیم فوتبال سوئدی با نگه داشتن هندوانه روی سرش تیمش را تشویق می کند + ویدیو

هوادارن فوتبال گاهی ایده های خلاقانه ای برای تشویق تیم خود پیدا می کنند و از این طریق ارزشی که تیم محبوبشان برای آنها دارد را به نمایش می گذارند. یک هوادار تیم باشگاه فوتبال AIK استکهلم برای شادی تماشاچیان بازی این تیم، یک هندوانه را در کمال تعادل روی سر خود قرار داد. ویلیامز فریمپونگ، که ظاهرا آرایشگر برخی از بازیکنان این تیم است با هندوانه ای روی سرش در سکوی تماشاچیان ایستاده بود و باعث خنده و خوشحالی طرفداران تیم محبوبش شد. 

جمعیت بیش از ۴۰,۰۰۰ نفری در استکهلم این هوادار تیم محبوبشان را تشویق کردند. ویدیوی این حرکت جالب او از آن زمان تاکنون در شبکه های اجتماعی به سرعت منتشر شده است.

این آرایشگر شوخ طبع که موهای چند بازیکن AIK را کوتاه می کند، گفت که گاهی اوقات هنگام کار هندوانه ای را روی سرش می گذارد و از این طریق مشتری های خود را سرگرم می کند.

حرکت عجیب هوادار تیم AIK با هندوانه برای تشویق تیم محبوبش

او می گوید با برخی از بازیکنان که برای موهایشان پیش من می آید از برنامه ای که داشتم صحبت کردند و آنها فکر می کردند احتمالا جلوی من را بگیرند. اما من گفتم که باید آن را امتحان کنم. هنگام ورود به حراست گفتم هوادار تیم AIK هستم و وقتی کیف من را چک کردن هم در مورد هندوانه در کیفم چیز مشکوکی حس نکردند. چرا این کار را کردم؟ من هندوانه دوست دارم! من می توانم خیلی چیزها روی سرم نگه دارم. این مهارتی است که از مادرم یاد گرفته ام.»

حرکت عجیب هوادار تیم AIK با هندوانه برای تشویق تیم محبوبش

جان گویدتی مهاجم سابق منچستر سیتی، در تیم AIK بازی می کند که به صورت قرضی در برنلی، استوک و سلتیک حضور داشت اما در حال حاضر مصدوم است.

کریستوفر نوردفلدت، دروازه بان سابق سوانسی نیز به تیم AIK کمک کرد تا با دو گل الکساندر فشایی، این تیم به پیروزی مقابل آلسونسکان برسد.

منبع: the sun
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود