تحمل بالای تایسون فیوری در مقابل ضربه های سنگین جاش تیلور + ویدیو

تحمل بالای تایسون فیوری در مقابل ضربه های سنگین جاش تیلور + ویدیو

ویدیویی از تایسون فیوری که ضربات وحشیانه‌ی جاش تیلور را تحمل می کند و خم به ابرو نمی آورد، طرفدارانش را شگفت زده کرده است. این ویدیو مربوط به سال ۲۰۲۱ است که به صورت آنلاین به بیرون درز کرد و در کانال یوتیوب ESNEWS منتشر شد. 

تمرین سنگین تایسون فیوری و جاش تیلور

تمرین سنگین تایسون فیوری و جاش تیلور

این بوکسور بریتانیایی در حالی که به طناب‌های دور رینگ تکیه داده است زیر مشت های بی امان تیلور به بالا تنه اش مقاومت می کند. در هیچ لحظه ای به نظر نمی رسد که تایسون فیوری از ضربات جاش تیلور دچار مشکل شده باشد. 

طرفداران فیوری نظرهای مثبتی درباره‌ی توانایی او در تحمل ضربات دادند. یکی از این مخاطبان نوشت: «آن چند مشت چپ پشت سر هم، کاملا سنگین به نظر می رسیدند.اما این فیوری است.»
فرد دیگری نوشت: «یک نمونه‌ی جهش بیولوژیکی پیشرفته، ساخته شده برای مبارزه.»

و سومی گفت: «تایسون عالی به نظر می رسد!»

تیلور ابتدا به فیوری کمک می کرد تا برای مبارزه با اولکساندر اوسیک آماده شود. اما برنامه مبارزه با بوکسور اوکراینی به خاطر عدم توافق بر سر مسائل مالی کنسل شد. اوسیک اکنون باید رقیب اجباری خود در WBA، دنیل دوبویس مبارزه خواهد کرد.

تایسون فیوری

تمرین سنگین تایسون فیوری و جاش تیلور

تایسون فیوری ۳۳ ساله، قهرمان بوکس سنگین وزن WBC است. او بعد از قهرمانی ۲۰۱۵ خود از رقابت ها کنار رفت. این شروع درگیری او با اعتیاد به مواد مخدر بود که او را کاملا از شکل و شمایل یک قهرمان بوکس انداخته بود. سرانجام تایشون تصمیم گرفت بار دیگر به خودش اعتماد کند و با درمان اعتیاد خود و از سر گرفتن تمریناتش با مربی خود، به همه ثابت کند که هنوز می تواند قهرمان نبردهای تن به تن باشد. فیوری به لطف کمک متخصص آمادگی جسمانی اش، کریستین بلکلاک و به خاطر اردوهای آموزشی سختش شناخته می شود.

جاش تیلور

تمرین سنگین تایسون فیوری و جاش تیلور

جاش جیمز ویلیام تیلور بوکسور حرفه ای ۳۲ سال سن دارد و در بریتانیا متولد شده است. جاش از کودکی علاقه مند به ورزش های رزمی بود و پس از مدتی به دنبال علاقه خود رفت و در حال حاضر یکی از بوکسور های حرفه ای فدراسیون بین‌المللی بوکس است.

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • امید اردیبهشت ۳, ۱۴۰۲

    این تایسون فیوری شبیه دیوها تو فیلمهای تخیلیه قبولدارید؟}خخخخ