روایت جورجینا رودریگز از مخالفت کریستیانو رونالدو با ولخرجی های او

روایت جورجینا رودریگز از مخالفت کریستیانو رونالدو با ولخرجی های او

جورجینا رودریگز می گوید کریستینا رونالدو یک بار درخواستش برای خرید یک کیف را رد کرد. علت مخالفت رونالدو این بود که معتقد بود جورجینا کیف های خیلی زیادی دارد.

رودریگز پیش تر نشان داده که نزدیک به ۱۵۰ عدد کیف دارد. بنابراین قابل درک است که چرا رونالدو تصمیم گرفت کیف دیگری برای او نخرد.

رودریگز در مصاحبه ی جدیدی گفته: «از رونالدو خواستم سایز بزرگ تر یکی از کیف هایی که دارم را برایم بخرد. ولی گفت که این کار را نمی کند. من هم گفتم پس خودم می خرمش.»

جورجینا رودریگز در جدیدترین فصل از سریال خود به نام «من جورجینا هستم» (I am Georgina) فرصتی ویژه برای طرفدارانش برای آشنایی با زندگی خود فراهم کرده است. علاوه بر آن، او همیشه تصاویری از خود در کنار رونالدو و فرزندان شان در شبکه های اجتماعی منتشر می کند.

طرفداران این زوج مشهور از قرار معلوم بسیار مشتاق اند تا درباره ی زندگی خصوصی آن ها بدانند.

دعوت دی جی عربستانی از جورجینا برای شرکت در مهمانی های او

ویوا، یک دی جی زن عربستانی اخیراً از جورجینا رودریگز خواسته تا در مهمانی های او شرکت کند. پس از پیوستن فوتبالیست پرتغالی به تیم النصر عربستان، جورجینا و رونالدو در حال حاضر در پایتخت این کشور، ریاض به همراه فرزندان خود زندگی می کنند.

این دی جی در مصاحبه ای در ماه ژانویه گفته بود که خیلی دوست دارد جورجینا به مهمانی های او بپیوندد.

او دراینباره گفته بود: «ما جورجینا را خیلی دوست داریم و به او خوشامد می گوییم. امیدوارم زندگی در عربستان تا به حال تجربه ی مثبتی برایش بوده باشد. باید به مهمانی های من هم بیاید.»

روشن نیست این اتفاق تا به حال رخ داده است یا خیر. رونالدو و جورجینا البته بارها به همراه یکدیگر در مکان های خاص ریاض برای گذراندن اوقات عاشقانه ی خود دیده شده اند.

در حالی که رونالدو از صفحات مجازی اش برای امور کاری و تبلیغاتی خود استفاده می کند، جورجینا طرفداران شان را با زندگی شخصی شان آشنا می کند.

منبع: sportskeeda
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود