نگاهی به داخل اختصاصی ترین باشگاه بدنسازی جهان در نیویورک

نگاهی به داخل اختصاصی ترین باشگاه بدنسازی جهان در نیویورک

تصاویر منتشر شده از باشگاه لاکچری Ghost در نیویورک که توسط عقیب مامون (Aqib Mamoon) کارآفرین آمریکایی تأسیس شده است، فضای داخلی کاملاً مشکی و نورپردازی خاص با حسی شبیه به یک کلوپ شبانه را نشان می دهد.

هزینه عضویت سالانه این باشگاه لاکچری در نیویورک، ۶,۰۰۰ دلار است و برای ورود به این باشگاه از اعضای بالقوه خواسته می شود فرم درخواستی را پر کنند که باید در آن لینک رسانه های اجتماعی را به همراه عنوان شغلی خود، درج کنند. اگر آنها از این مرحله عبور کنند، یک جلسه حضوری و یک بررسی داخلی بازدید از باشگاه خواهند داشت.

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

یکی از ورزشکاران که توانسته است عضویت در باشگاه Ghost را به دست آورد، اتاق رختکن را مانند یک کلوپ شبانه آرام توصیف کرد. او همچنین دیوار نمکی هیمالیا در سونا را به همراه حوله های زیبا، فوق العاده توصیف کرد.

یکی دیگر از بازدیدکنندگان این مرکز تناسب اندام، فضای تمرین و رختکن را زیباترین فضاهایی دانست که تا به حال در نیویورک دیده است.

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

علیرغم اینکه طراحی شیک، مهر تایید بسیاری از بازدیدکنندگان را به خود اختصاص داده است، یکی از افرادی که از این باشگاه دیدن کرده است، گفت که تفکیک جنسیت رخت کن با علامت کروموزوم های زنانه و مردانه برای او گیج کننده بوده است. او گفت: «یک آزمون زیست شناسی بود که من اطلاعی از آن نداشتم و به سمت اشتباهی رفتم.»

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

یکی از روزنامه‌نگاران اینسایدر که فضای تمرینی را امتحان کرده بود، تجربه‌ی مشابهی داشت. او نوشت: «Ghost دارای یک ردیف دستشویی بی‌نظیر  و سپس اتاق‌های رختکن شیک است که البته تحصیلات من را به چالش می‌کشد. به جای مردانه و زنانه، روی تابلوهای رختکن نوشته شده بود «XX» و «XY» که مرا گیج کرد؛ زیرا نمی‌توانستم معنای این نمادهای کروموزومی را به یاد بیاورم».

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

یکی دیگر از منتقدان اعتراض داشت که سالن ورزشی آنقدر منحصر به فرد به نظر می رسد که حتی به تلاش های او برای عضویت در این باشگاه را پاسخ نمی دهند. او نوشت: «پس از دریافت آگهی از طریق اینستاگرام تصمیم گرفت درخواست دهم. با وجود اینکه دوبار فرم درخواست عضویت را پر کرده ام آنها پس از گذشت دو هفته، هنوز برای برنامه ریزی تور داخلی برای ثبت نام با من تماس نگرفته اند.»

او اضافه کرد: «از پیش داوری متنفرم، اما باشگاهی که به نظر نمی رسد آنقدرها هم علاقه مند به پاسخگویی به اعضای جدیدش باشد، سوال برانگیز می شود»

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

عضویت در Ghost شامل دسترسی کامل به باشگاه و امکانات رفاهی، دو جلسه تمرین شخصی در ماه و جلسات پیلاتس و یوگا نامحدود است.

در صفحه عضویت یک آیین نامه‌ی رفتاری دقیق وجود دارد. «اعضا از کوبیدن یا انداختن وزنه خودداری می‌کنند و همیشه به دیگران احترام می‌گذارند. اعضا همچنین باید از غرغر کردن، جیغ زدن یا فریاد زدن، در حین آموزش در مرکز ما خودداری کنند، لطفا مراقب دیگران در داخل فضا باشید.»

باشگاه لاکچری در نیویورک که عضویت آن 6,000 دلار است

در این آیین نامه بخشی هم درباره مهربان بودن وجود دارد. سایت این باشگاه خاطرنشان می‌کند: «Ghost شما را تشویق می‌کند تا با اعضای دیگر و کارکنان روابط دوستانه برقرار کنید. لطفا در تعاملات خود مهربان باشید. ما از شما می خواهیم که استفاده از تلفن همراه خود را در حین حضور در مرکز تعدیل کنید و در عوض زمانی را صرف تعامل با همسالان خود کنید.»

عقیب مامون گفت که تعداد اعضای باشگاه در حال حاضر به حدود ۲۰۰ نفر محدود شده است، بنابراین هرگز صف های طولانی برای استفاده از دستگاه ها یا کلاس های پرجمعیت وجود ندارد.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
یک نظر

ورود

  • omid فروردین ۳۰, ۱۴۰۲

    باشگاه محلمون کمترین مدت عضویتش ۶ ماهه. باید ۷ میلیون بدی برا عضویت. ۱ میلیون اضافه برا نظافته. نظافت هیچی نداره. نه دوش داره هیچی نداره. ۲ تا دستشویی داره همش پر لجن و دستمال و بطری.