۵ قانون غیر قابل مذاکره مدونا برای فرزندانش در خانه

۵ قانون غیر قابل مذاکره مدونا برای فرزندانش در خانه

اصول تربیتی، ارزش های مهمی هستند که می توانند به تبدیل شدن کودکان به افرادی توانمند و محترم در دوران بزرگسالی کمک کنند. مدونا به تازگی در پستی اینستاگرامی رویکرد خود در مقوله ی فرزندپروری را با دنبال کنندگانش در میان گذاشته است. این پست درباره ی قوانین خانه ی او برای فرزندانش است که از ۵ اصل اساسی تشکیل شده است.

مدونای ۶۴ ساله مادر ۶ فرزند است: استری و استلا، دوقلوهای ۱۰ ساله، مرسی جیمز ۱۷ ساله، دیوید ۱۷ ساله، لوردس ۲۶ ساله و روکوی ۲۲ ساله.

قوانین غیرقابل مذاکره ی مدونا برای فرزندانش در خانه به این ترتیب است:

۱- بخند: یک یادآوری ساده اما قدرتمند برای پیدا کردن شادی در لحظات زندگی و نشر انرژی مثبت.

۲- خوشحال باش: قانون بسیار خوبی که مشوق قدرشناسی و قناعت است.

۳- به دیگران گوش بده: شنونده ی خوبی بودن مهارت ارزشمندی است که می تواند به برخوردار شدن کودکان از قدرت همدلی و درک دیگران کمک کند.

۴- با مهربانی صحبت کن: مهربانی ارزش بسیار مهمی برای ایجاد در کودکان است، چرا که باعث شکل گیری اعتماد و روابط سالم می شود.

۵- از داشته هایت راضی باش: این قانون به کودکان اهمیت احترام گذاشتن به داشته های دیگران و چشم نداشتن به به چیزی که به آن ها تعلق ندارد را یاد می دهد.

مدونا در ماه ژانویه نیز در مصاحبه ای درباره ی سبک فرزندپروری خود صحبت کرده و اذعان کرده بود تربیت شدن توسط او به عنوان یک مادر برای فرزندانش «یک چالش» است. او گفت که مادر بودن دشوارترین مبارزه ای است که با آن رو به رو شده و هنوز در حال یادگیری است تا چطور میان شغل و وظایف مادری اش تعادل برقرار کند. به گفته ی مدونا، او هنوز در تلاش است تا بفهمد که چطور می تواند هم حرفه اش را ادامه دهد و هم مادر خوبی باشد.

مدونا همچنین تربیت فرزند را یک هنر دانست که به تلاش و از خودگذشتگی زیادی نیاز دارد، فارغ از اینکه چه کسی باشید. او تأکید کرد که هیچ دستورالعملی برای پدر و مادر خوبی بودن وجود ندارد و این امر مستلزم درس گرفتن از خطاهای خود است. به عقیده ی مدونا، فرزندپروری یک شغل است که زمان و انرژی زیادی می طلبد و هیچ فرصتی برای استراحت در آن نیست.

او گفت علیرغم چالش هایی که با آن ها رو به رو بوده، دیدن فرزندانش که خلاقیت خود را کشف می کنند و به دنبال علائق خود می روند برای او لذتبخش است: «از کسی که حالا هستند بسیار خوشحالم. به کارشان افتخار می کنم.» به گفته ی مدونا، او هرگز فرزندانش را مجبور به انجام هنر خاصی نکرده، اما همیشه آن ها را با انواع مختلفی از هنر و موسیقی آشنا می کند.

او همچنین گفت که فرزندانش در کارهای مقدماتی تور کنسرت جهانی آینده اش شرکت داشته اند. این تور به مناسبت چهلمین سال فعالیت مدونا در زمینه ی موسیقی برگزار خواهد شد و فرزندانش درفرآیند برنامه ریزی آن نقش داشته اند.

مدونا با انتشار چند ویدئوی پشت صحنه ی در اینستاگرامش گوشه هایی از کارهای مقدماتی تور آینده اش را به تصویر کشدیه است. یکی از این ویدئوها ۴ فرزند کوچک تر او را در اتاق تمرین نشان می داد. او برای این ویدئوها نوشته بود: «زندگی بدون خانواده و دوستان چه معنایی دارد؟»

منبع: brightside
۷ نظر

ورود

 • آرمان اردیبهشت ۳, ۱۴۰۲

  اکثر سلبریتای زن آمریکا و اروپا الان دنبال سیاه پوستان.نه به اون قانون برده داری نه به الان

  • آرمیتا اردیبهشت ۳, ۱۴۰۲

   اتفاقا همین دقیقا سیاه پوستا رو کوچیک نشون میده. همه سفیداشون میخوان بچه به فرزندی قبول کنن سیاه میگیرن، اما تاحالا یه سیاه پوست دیدی که بچه سفید به فرزندخوندگی بگیره؟ حتی یکی هم وجود نداره! اگه دقیق تر بشی متوجه میشی. یادمه دقیقا یکبار یه کمدین استرالیایی بخاطر همین‌ سیاه پوستای آمریکا رو مسخره کرده بود که سفید پوستا همشون میرن هرچندتا که بخوان بچه سیاه میگیرن آسیایی میگیرن مثل خرید کردن براشون میمونه اما کی تاحالا دیده یه سیاه پوست یه بچه سفید بگیره..شما فقط ظاهر قضیه رو میبینین، وگرنه همین دقیقا در راستای همون قانون برده داری هست که شما ازش حرف میزنید فقط از نوع مدرنیزه شده. باز هم داره سفیدا رو برتر نشون میده

 • مانا اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲

  ازوقتی مدونا باز جراحی زیبایی کرده باد کرده و خیلی وحشتناک شده

 • کوروش اردیبهشت ۴, ۱۴۰۲

  خوب به ما چه. چرا زندگی خصوصی این لمپن ها باید برای ماها مهم باشه

 • محمد معین نجف آبادی اردیبهشت ۵, ۱۴۰۲

  قائل توجه مدعیان داخل کشور ما .
  مدونا آمریکایی و سلبریتی واقعی مادر شش فرزند هست .
  عجبااااااااااااا