نگاهی به زندگی مجلل نیمار و برونا بیانکاردی که منتظر تولد اولین فرزند خود هستند

نگاهی به زندگی مجلل نیمار و برونا بیانکاردی که منتظر تولد اولین فرزند خود هستند

نیمار، فوق ستاره تیم پاری سن ژرمن و برونا بیانکاردی، نامزد خیره‌کننده‌اش در اینستاگرام فاش کردند که این مدل و اینفلوئنسر باردار است. مهاجم سابق بارسلونا و زیبای سبزه، زندگی جذابی در خارج از زمین فوتبال دارند. از خانه‌های خیره‌کننده تا تعطیلات در قایق‌های تفریحی شخصی و سفر با جت شخصی نیمار – در ادامه خواهیم دید که فرزند آینده آنها چگونه زندگی خواهد کرد.

ثروت نیمار چقدر است؟

بیانکاردی به تازگی با به اشتراک گذاشتن چند عکس رمانتیک از خود و نیمار نوشت:‌ «ما رویای زندگی تو را داریم. منتظر آمدت هستیم و می‌دانیم که تو اینجایی تا عشقمان را کامل و روزهایمان را شادتر کنی. تو پا به یک خانواده زیبا می‌گذاری، با برادر، پدربزرگ و مادربزرگ، عموها و عمه هایت که از همین حالا خیلی دوستت دارند. زود بیا پسر/دختر، ما منتظرت هستیم!»

ثروت نیمار چقدر است؟

این زوج در سال ۲۰۲۱ رابطه خود را آغاز کردند، اما آن را خصوصی نگه داشتند تا اینکه در سال ۲۰۲۲ در اینستاگرام رابطه عاشقانه خود را علنی کردند. پس از جدایی کوتاه مدت که شایعه شده بود به خاطر خیانت نیمار بوده، این جفت که هر دو ۳۱ ساله هستند، بار دیگر عاشقانه خود را احیا کردند.

ثروت انباشته

ثروت نیمار چقدر است؟

طبق گزارشات، نیمار ماهانه ۳.۴ میلیون پوند از باشگاه فرانسوی  که در آن توپ می‌زند به خانه می‌برد. با احتساب مبالغ دریافتی از مک دونالد، ژیلت، پوما و ردبول گمان می‌رود او حدود ۲۰۰ میلیون پوند ثروت داشته باشد.

ثروت نیمار چقدر است؟

برونا هم خودش به‌خوبی کار کرده است. او مدیر بازاریابی است و به عنوان اینفلوئنسر و سفیر با برندهای مد کار می‌کند. بنا بر گزارش ها، ثروت او به ۱.۵ میلیون پوند می‌رسد.

وسایل رفاهی خانه

ثروت نیمار چقدر است؟

ثروت نیمار چقدر است؟

هنگامی که نیمار و برونا خبر نوزاد در راه خود را دادند، به نظر می‌رسید که پس‌زمینه عمارت خیره کننده ۲.۵ میلیون پوندی او در برزیل باشد.

این خانه فوق العاده دارای هفت اتاق خواب، زمین اسکواش، استخر، گاراژی با ۲۰ اتومبیل و حتی آسانسور پانوراما بین طبقات است که نیمار دو روز قبل از کریسمس سال ۲۰۲۱ آن را خریده است.

ثروت نیمار چقدر است؟

ثروت نیمار چقدر است؟

ثروت نیمار چقدر است؟

این زوج زمان‌های با هم بودن را بین سرزمین مادری خود و پاریس تقسیم می‌کنند. نیمار در پایتخت فرانسه در خانه سابق ژرار دوپاردیو هنرپیشه هالیوود زندگی می‌کند. این خانه که در دهه ۱۹۵۰ ساخته شده است، ۱۰۸۰۰ فوت مربع وسعت دارد و دارای یک استخر شنای سرپوشیده عظیم در زیرزمین است – با صندلی های آفتابگیر و منظره ای به یک باغ وسیع ۵۰۰۰ متر مربعی.

ثروت نیمار چقدر است؟

علاوه بر این، سونا، حمام ترکی و اتاق بازی عظیمی وجود دارد که عشق نیمار به پوکر را برآورده می‌کند.

جت خصوصی

برونا یا نیمار به هر کجا که بخواهند سفر کنند، می‌توانند به صورت خصوصی پرواز کنند. گمان می‌رود که بازیکن ملی پوش برزیلی دو جت داشته باشد، یک Phenom 100 و یک Cessna Citation 680.

ثروت نیمار چقدر است؟

The Phenom قیمتی حدود ۲.۵ میلیون پوند و Cessna قیمتی ۱۰ میلیون پوندی دارد که می‌تواند ۱۲ مسافر را جابجا کند و حداکثر برد آن ۳۰۰۰ مایل است.

ثروت نیمار چقدر است؟

نیمار اغلب پسرش داوی لوکا ۱۱ ساله را که از رابطه قبلی‌اش با کارولینا دانتاس دارد در پروازها با خود همراه می‌کند.

ثروت نیمار چقدر است؟

در سال ۲۰۲۱، نیمار هواداران خود را در شبکه های اجتماعی شگفت زده کرد و فاش کرد که صاحب یک هلیکوپتر مرسدس سفارشی است؛ هلی کوپتری ۱۰ میلیون پوندی که حروف اول نام نیمار روی دم آن حک شده است. گفته می‌شود که او برای رفت و آمد به اردوهای تمرینی با تیم ملی، زمانی که در آمریکای جنوبی است از این هلیکوپتر استفاده می‌کند.

۵ نظر

ورود