انتقاد شدید به شوخی زشت یک یوتیوبر با فردی بی خانمان و گرسنه + ویدیو

انتقاد شدید به شوخی زشت یک یوتیوبر با فردی بی خانمان و گرسنه + ویدیو

انتشار ویدیویی از رفتار یک یوتیوبر با یک فرد بی خانمان در شبکه های اجتماعی خشم بسیاری را برانگیخت و انتقادهای شدیدی را در برداشت. این ویدیو از تریون سلرز، ماه گذشته منتشر شد و دوباره در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود و در واکنش اغلب افرادی که این ویدیو را دیده اند، سلرز را بی رحم و بیمار می دانند.

ماجرای رفتار زشت یک یوتیوبر با یک بی خانمان در آمریکا چیست؟

سلرز در این ویدیو با لحنی به ظاهر دلسوزانه به بینندگان خود در مورد میزان بی خانمان ها در لس آنجلس می گوید: «لس آنجلس، کالیفرنیا، سومین جمعیت بی خانمان در ایالات متحده را دارد و امروز وظیفه من این است که مطمئن شوم یک فرد کمتر خیابان ها گرسنگی بکشد.»

او سپس به مردی که در پارکینگ نشسته بود نزدیک شد و نام او و اینکه آیا گرسنه است را پرسید. وقتی مرد نامش را به او گفت و تایید کرد که گرسنه است، سلرز به او پیشنهاد داد که برای او یک وعده غذایی بخرد.

ماجرای رفتار زشت یک یوتیوبر با یک بی خانمان در آمریکا چیست؟

پس از بازگشت با غذا، سلرز شروع به باز کردن بسته بندی غذاها کرد و گفت: «من خودم بی خانمان بودم و می‌خواهم مطمئن شوم که در مسیر درست قرار می‌گیری. شما همیشه می توانید دوباره روی پای خود بایستید.

سپس سلرز با افتخار غذا را می خورد و هنگام رفتن به مرد می بی خانمان می گوید: «واقعاً خوب بود. باشه، مواظب خودت باش، روز خوبی داشته باشی».

سلرز در کپشن به روز شده ویدیوی اصلی، روز دوشنبه نوشت: «از قبل از او پرسیدم که آیا می‌توانیم این ویدیو را بسازیم و او موافقت کرد که در آن حضور داشته باشد. قبل از شروع ضبط، مقداری پول و غذا به او دادم.

ماجرای رفتار زشت یک یوتیوبر با یک بی خانمان در آمریکا چیست؟

در قسمت آخر ویدیوی اصلی، که در فضای مجازی پخش نشد، سلرز با یک وعده غذایی دیگر به همان نقطه بازگشت اما در آن لحظه مرد آنجا را ترک کرده بود. در عوض، او غذا را برای گروه دیگری از مردان در کنار چادرهای کنار جاده برد و به آنها غذا داد. نفر اول گفت: «نه، ما هیچ کدام از این چیزها را نمی خواهیم» اما مرد دیگری غذا را پذیرفت.

ماجرای رفتار زشت یک یوتیوبر با یک بی خانمان در آمریکا چیست؟

در واکنش به ویدیوی این یوتیوبر و کاری که با یک بی خانمان کرده است، یکی از کاربران در توییتر اشاره کرد که در میان انواع خاصی از شخصیت‌های آنلاین، استفاده از افراد بی‌خانمان برای تولید محتوای ویدیوهای شوخی و سایر مطالب مشابه رایج شده است. او نوشت: «آیا از سو استفاده از افراد بی خانمان برای شوخی و تولید محتوا خسته نشده اید؟»

سلرز در پست دیگری با اشاره به جنجال‌های پیرامون این ویدیو گفت: «من تمام دنیا را به خاطر یک ویدیوی ویرایش‌شده عصبانی کرده‌ام» و تعریف واژه طعمه خشم را منتشر کرد.

منبع: dailymail
۴ نظر

ورود

 • امیرحسین اردیبهشت ۸, ۱۴۰۲

  حتی اگر این جور که میگید باشه، کارش اشتباه بوده.
  البته نمیشه خیلی بهش خرده گرفت بالاخره عقیده اش اینه و فکر می کرده کار درستی کرده و تا وقتی آسیبی به کسی نزنه که خب نزده، کارش جرم محسوب نمیشه و مقصر نیست.

  • ناشناس اردیبهشت ۸, ۱۴۰۲

   اشتباه کرده. ولی افریقاییا یکم چیزن. دوستی دارم تو هلنده. میگه افریقاییا قشری هستن کلی جنایت میکنن حتی تو خیابون جلو پلیس تف میندازن به طرف مردم. دختر مردمو دست مالی میکنن و اگه پلیس بیاد دستگیر کنه سریع میگن پلیس راسیسته. کلا قشری هستن که بهتره نابود بشن

   • علی اردیبهشت ۸, ۱۴۰۲

    ؟؟؟اون تویی که باید نابود شی

    • احمد خطر اردیبهشت ۹, ۱۴۰۲

     میدونی فرهنگ چیه؟ افریقاییا فرهنگ ندارن. بهتر که نابود بشن دلیلش؟ فکر میکنی ۱۰۰ سال دیگه اینده دست کیه؟ چین؟ هند؟ عربها؟ خیر. دست افریقاییا. اینام گند میزنن. بهتر که نابودب شن